Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 19.12.2010 13:27
Никита:
Заява Януковича про те, що Україна повинна визнати незалежність Абхазії і південної Осетії прозвучала тоді, коли Янукович був в опозиції і могла принести йому не користь. а електоральну шкоду. Подібно і по мові, премій Нобеля, латвійського музею окупації.
Часто використовується така риторика, коли протиставляються демократичні партії партії регіонів. І що характерно, ПР не дуже протестує проти такої оцінки.
Никита   | 19.12.2010 16:48
Ігор Бурдяк:
Никита:
Ви не відкидаєте таку можливість, що Янукович "не лізе на рожон", бо він по багатьох позиціях є однодумцем Путіна і Медведєва?
Ну звичайно так!
Я думаю, що Янукович був би не проти вибудувати в Україні таку саму модель "суверенної демократії", як і в РФ. Щоб спокійно... скажімо так, користуватися всіми благами і можливостями країни на користь собі і своїм "любим друзям".
Але, скажіть будь ласка, навіщо їм (тим, що при владі в Україні) залежність від РФ? навіщо їм залежність від кремлівських владців?
От саме по цьому пункту (повинна Україна слухатися Кремля чи не повинна) – не факт, що вони такі вже однодумці...
Никита   | 19.12.2010 16:55
Ігор Бурдяк:
Заява Януковича про те, що Україна повинна визнати незалежність Абхазії і південної Осетії прозвучала тоді, коли Янукович був в опозиції
Гм... А коли Янукович став Президентом, він рішуче і неодноразово заявив, що НЕ ВИЗНАЄ Абхазії і П. Осетії! І не визнав.
Подібно і по мові: заяви то заявами, але статус другої державної російській мові він надавати не спішить.
Взагалі, якщо так глянути трохи відсторонено, то виглядає, що єдиною суттєвою поступкою Кремлю з боку Януковича є пролонгація ЧФ. Принаймні на сьогодні.
Ігор Бурдяк   | 19.12.2010 17:52
Никита:
по цьому пункту (повинна Україна слухатися Кремля чи не повинна) – не факт, що вони такі вже однодумці...
Щодо України ось які в них сантименти. Чому Янукович попризначав таких міністрів? Адже за все, що роблять Табачник, Хорошковський відповідальний Янукович.
Никита   | 19.12.2010 18:26
Ігор Бурдяк:
(Маю до Вас одне технічне прохання, пане Ігоре: даючи посилання, хоча б у двох словах поясювати, про що там йдеться. Так набагато зручніше спілкуватися. Адже про висловлювання Волги я вже знаю, немає потреби зайвий раз відкривати цей (або подібний) матеріал.)
По суті Вашого запитання (Чому Янукович попризначав таких міністрів?), то, напевно, у цих призначеннях теж має місце поступка Кремлю. Але не знаю, не можу сказати точно. А чому Ющенко у свій час робив деякі дуже невдалі призначення, які зашкодили і Україні, і йому самому?
Не маю відповіді на це запитання.
  | 19.12.2010 19:12
Дивовижно, але здається починає приходити розуміння, що оцінювати потрібно не по словах, а по ДІЛАХ!
Ігор Бурдяк   | 19.12.2010 19:46
Кр-к:
Це в Никити третє око відкрилося.
  | 19.12.2010 20:10
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Це в Никити третє око відкрилося.
А Ви доведіть йому, що це "око" бачить щось не так!
  | 19.12.2010 20:16
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Це в Никити третє око відкрилося.
Додам. І навпаки – порівняйте "правильну" ніби риторику з ділами попередників! Що було зроблено для розвитку мови, кордонів, економіки, розвитку демократії, зближення з НАТО, ЄС? Суцільна говорильня. А теперішня адміністрація таки робить, а не язиком лопоче. Навіть ті самі станції метро в Києві, дороги, стадіони...
Ігор Бурдяк   | 19.12.2010 20:38
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Це в Никити третє око відкрилося.
А Ви доведіть йому, що це "око" бачить щось не так!
Звісно, не так. Бо воно бачить більше, ніж два "приземлених". Я, наприклад, не знаю, що Україна одержала взамін підігруванні в геополітиці, суцільних українофобських призначень, збалансованих "націоналісткою" Герман.
Станції метро в Києві, дороги, стадіони до відношень з Росією ніякого відношення не мають.
Никита   | 19.12.2010 21:10
Ігор Бурдяк:
не знаю, що Україна одержала взамін підігруванні в геополітиці, суцільних українофобських призначень
Ніякого третього ока не відкрилося, нічого аж такого нового я не побачив і не сказав.
Повторюся: без підтримки світової спільноти (особливо США) неможливо протистояти РФ – а підтримки такої Україна наразі не має. Навіть Польща – і та... самі знаєте що.
Був шанс після Майдану, але Ющенко з Тимошенко благополучно його згаяли, промінявши незалежність України на взаємні розборки і бійку за владу... Шанс був єдиний – якби вони дружно, пліч-о-пліч (як і обіцяли на Майдані) взялися до реформ, до розбудови державності...
Никита   | 19.12.2010 21:18
Ігор Бурдяк:
А які претензії можуть бути до Януковича?
"Підігрування в геополітиці, українофобські призначення" – а на що Ви сподівалися, що він кине виклик Путіну і Кремлю?
Між іншим – а він його, цей виклик, таки кинув! Адже обіцяв визнати Абхазію і П.Осетію – і не визнав. Обіцяв другу державну мову – і не дає. Обіцяв позбавити Бандеру звання Героя – і так ясно і відверто, щоб кремлівцям було приємно і зрозуміло, цього і не зробив.
Щоб Ви не сумнівалися – у Москві все це сприймається як виклик.
Вас-иль   | 19.12.2010 21:21
Никита:
. Шанс був єдиний – якби вони дружно, пліч-о-пліч (як і обіцяли на Майдані) взялися до реформ, до розбудови державності...
Ви гуморист, Нікіто? Який стосунок до розбудови державності має Юля? Руйнувати – професіоналка. Добре давайте так. Що і де вона в житті побудувала?
Никита   | 19.12.2010 21:33
Вас-иль:
В мене немає ніяких ілюзій щодо Юлі. Просто, якщо взяти до уваги її обіцянки на Майдані ("десять років" пліч-о-пліч з Віктором Андрійовичем ми будемо будувати нову Україну – і я нікому не дозволю зруйнувати нашу співдружність!") – то це був нібито шанс.
Як дуже скоро з"ясувалося – не було шансу...
  | 19.12.2010 22:31
Никита:
Я справді здивований чути не емоційні, а виважені оцінки. Очевидно, що Янукович не ідеал, але він намагається реформувати цю країну, намагається відстояти її економічні інтереси, не жертвує і політичними також! Коли ще ЄС і НАТО розмовляли з Україною як належиться? Коли ПРОПОНУВАЛИ подати заявку на вступ, а не деренчали про якісь там "умови" вступу. Янукович повертає Україні їй належну гідність! А те, що доводиться щось там часом лавирувати поміж інтересами всіх зацікавлених сусідів, то це і називається політикою – мистецтвом можливого! Радий за Ваше третьє око, пане Никита!



Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668









© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua