Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 18.12.2010 12:29
У Москві завели справу за ксенофобську літературу в українській бібліотеці. Проводяться заходи щодо встановлення і затримання осіб, які вчинили злочин, додало джерело.
  | 18.12.2010 13:25
Я маю на поличці кигу з подібною назвою і тому пасувало би зробити посилання, аби не бути звинуваченому і плагіаті. Але, як Ви колись визнали, з милями туго у Вас. Самі подумайте, які "мислі" в цій статті? Путін, як дурак бовкнув тупу дурню про "страну пабєдітєлєй", а Ви за порадою клин-клином, пробуєте спростувати її іншою бреднею, про атомні бомбардування Берліна...ну і решта висновків. Самі ж знаєте, що це все гадання на кавових фусах на кшталт марень Путіна.
А Ви не берете до уваги, що фашизм міг перемогти во всьом мірє? адже послідовники його були у всіх країнах тогочасного світу і тоді би просто переділили би світ.
Тому, чи варта займатися "аналізом" пустопорожніх марень диваківа?
Ігор Бурдяк   | 18.12.2010 14:02
Кр-к:
Путін, як дурак бовкнув тупу дурню про "страну пабєдітєлєй", а Ви за порадою клин-клином, пробуєте спростувати її іншою бреднею, про атомні бомбардування Берліна
Уважно прочитайте. Я не "спростувую її іншою бреднею", а зацитував російського історика, в якого в той же день, коли "Путін, як дурак бовкнув тупу дурню про "страну пабєдітєлєй" взяв інтерв"ю 5-й канал.
Вас не дивує, що Янукович ніяк не реагує на національні образи, і навіть самоприниження, які в часи його "царювання" чомусь посипалися, як з рогу достатку.? Закриття Українського культурного центру в Росії, скандал з нобелівською премією, з музеєм окупації в Латвії і тепер ось це.
Ігор Бурдяк   | 18.12.2010 14:03
Кр-к:
Чомусь за "антиросійського" Ющенка такого не було...
Ігор Бурдяк   | 18.12.2010 14:34
Кр-к:
Я маю на поличці кигу з подібною назвою і тому пасувало би зробити посилання, аби не бути звинуваченому і плагіаті. Але, як Ви колись визнали, з милями туго у Вас.
Я зовсім не кажу, що з "милями" в мене не туго. Просто я вважаю, що повинна бути адекватна і симетрична дія української влади. Заява МЗС. Табачник повинен би заявити, що за такої позиції російської влади і мови про спільні підручники не може бути. Але наша влада нічого не помічає. Чи вона з усім цим згодна?
Адже навіть про те, що Ви вважаєте, що "Путін, як дурак бовкнув тупу дурню про "страну пабєдітєлєй" той же Путін не знає.
Вас-иль   | 18.12.2010 15:47
І зовсім не дурню бовкнув путін, як дехто тут пише, а сказав щиру правду. Україна в цій війні програла, і нема на то ради. А вєлікій народ-пабєдітєль, не буде тепер, як зграя шакалів, брати на себе лише матеріальні цінності Союзу, а і вину та відповідальність. За Голодомор, за сталінські репресії, за депортації, за вбивства. А инакше народу-пабєдітєлю ніззя. Статус зобов"язує.
  | 18.12.2010 16:48
Ігор Бурдяк:
Мене вчили з дитинства, що краще з мудрим загубити ніж з дурнем – знайти! Який сенс дурню щось доводити?
Вас-иль:
Остаточно Україна таки виграла, бо як не крути, але цілий ряд Українських земель були врешті обєднані в одну, нехай тоді бутафорську, але цілісність. Тому я вважаю, що перемога була наша!
Никита   | 18.12.2010 17:04
Кр-к:
Мене вчили з дитинства, що краще з мудрим загубити ніж з дурнем – знайти! Який сенс дурню щось доводити?
Це Ви Путіна дурнем називаєте, чи кого? (уточнююче запитання).
Ігор Бурдяк   | 18.12.2010 18:05
Кр-к:
А ось Хорошковський перешкоджає вченим писати історію. Чому?
Никита   | 18.12.2010 18:41
Ігор Бурдяк:
Вас не дивує, що Янукович ніяк не реагує на національні образи, і навіть самоприниження?
А Вас – невже Вас і досі це дивує?
Ігор Бурдяк   | 18.12.2010 19:17
Никита:
Ігор Бурдяк:
Вас не дивує, що Янукович ніяк не реагує на національні образи, і навіть самоприниження?
А Вас – невже Вас і досі це дивує?
Мене дивує, що Кр-к цього не бачить, хоча з милями в нього не туго...
  | 18.12.2010 19:41
Никита:
Кр-к:

Мене вчили з дитинства, що краще з мудрим загубити ніж з дурнем – знайти! Який сенс дурню щось доводити?
Це Ви Путіна дурнем називаєте, чи кого? (уточнююче запитання).
Та Путіна, бо як можна вимірювати "побєду" кількістю своїх полеглих? Якщо кількість полеглих американців у Другій світовій війні на півтора порядка менше за загиблих в СССР, то це свідчить тільки про недолугість керівництва цієї країни і її "палкаводцев", які ніколи впродовж історії Московії не цінували людське життя. Життя своїх солдат, а використовували їх як гарматне мясо. Ось чому німців, які воювали з цілою Європою і на 2 роки довше, полягло у рази менше.
  | 18.12.2010 19:45
Ігор Бурдяк:

Никита:
Ігор Бурдяк:
Вас не дивує, що Янукович ніяк не реагує на національні образи, і навіть самоприниження?
А Вас – невже Вас і досі це дивує?
Мене дивує, що Кр-к цього не бачить, хоча з милями в нього не туго...
Я ж Вам відповів. Мушу видно повторитися – а що з дурнями заходжуватися і що спростовувати? Президенту потрібно реформи проводити, а з цим питанням чудово і достатньо розібралися у Шустера, де спроба мусолити цю тему тільки мало не пошила у дурні самих ініциаторів. Бо коли тема дурна, то і дискусія дурнувата. Це аксіома!
Вас-иль   | 18.12.2010 19:46
Хлопці, яка образа? Путін поставив на місце бидло, що знущалось з пам'яті предків, начепляючи на причинне місце та болонок георгіївські стрічки. Сказав прямим текстом, за кого має це бидло, деякі представники якого іменуються українською владою та пишуть спільну з москалями історію. Тепер нормальний учень української школи прийде зі школи і скаже прадіду-фронтовику. Ти зрадником був, потому як хахол, заважав російському народу-переможцю бити фашиста.
  | 18.12.2010 20:02
Бурдяк:
Ви, напевне, дивилися, але п.Нікіті поясню, як ці наші патрйоти пошилися у дурні, ввязавшись у непотрібну дискусію з Затуліним у Шустера. Отже історик Доній і "директор" цетру Цюмар накинулись перераховувати ті жертви. На що Затулін сказав, що тоді все ОК, бо жертви поніс тоді совєтскій народ і як виставите питання саме так, то він не має нічого проти. З другого боку, продовжував він, Путін, говорячи про можливість перемого у війні самої Московії самотужки, визнавав тим самим незалежність України і решти країн колишнього СССР, бо інакше виходило би, що "нам надо снова обєдіняться, чтоби побєждать врагов. Ми обєдєняться не хотім, а ви хотітє?"
І патрійоти сиділи ні в сих, ні...Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua