Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Україна не Росія

Ігор Бурдяк | 18.12.2010 11:18

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Тост "За великий русский народ!" Був вимовлений Йосипом Сталіним на кремлівському прийомі 24 травня 1945 року – через два тижні після підписання акта про беззастережну капітуляцію Німеччини.

Україна не Росія
Ми повинні подякувати Володимиру Путіну за відвертість. Бо він допомагає нам розвіювати міфи. В принципі для нас не мають особливого значення мотиви його заяви щодо того, що Росія перемогла б Німеччину і без України. Важливим є, що про те, що Росія має інтереси, відмінні і навіть протилежні інтересам України і вона вважає можливим нехтувати "братським народом" і навіть принизити його заради піднесення власного національного духу стало відомо більшій кількості українців.

Хтось може сказати, що це інтереси лише Путіна чи влади. Але ж чому зал, в якому зібралася інтелектуальна еліта Росії підтримала його оплесками? Чому в Путіна такий високий рейтинг? І чому найімовірніше після останньої заяви його рейтинг зросте?

Надіюся, що українські історики після такої заяви будуть інтенсивніше досліджувати російсько-українські стосунки, особливо в ХХ столітті. Надіюся що КГБ допоможе їм в цьому, розсекретить архіви.

Один відомий російський історик в ефірі 5-го каналу прокоментував заяву Путіна так: "Путін не історик. І не воєнний стратег. Не всякий офіцер КГБ спроможний кваліфіковано аналізувати воєнну історію.

Якщо б Гітлер після окупації України визнав її державність, то українська армія воювала б в союзі з німецькою. Війна тривала б довше. В 1946 році вона закінчилася б із-за того, що США скинули б атомні бомби на Берлін, Гамбург, Мюнхен...

Картина світу була б іншою. Україна уже тоді стала б незалежною державою".


Чи гордилася б Росія цією перемогою так, як сьогодні?

Звичайно, це лише гадання. Невідомо, що було би, якби... Але все ж німці повинні би бути вдячні Гітлеру принаймні за те, що він не пробував реалізувати такий сценарій.

А українська влада, здається, уже звикла до принижень і самопринижень. І відстань між нею і народом стає все більшою і більшою...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua