Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
Vakula   | 20.08.2010 01:23
НИКИТА,слепая вера,неподкреплённая фактами-это фанатизм,гибельный путь.!.

Разве возможно такое,чтобы столько лет дружить с головой и вдруг просто так-
перестать.Так не бывает,!,

Дзвонить,стогне,плаче ліра.
Я іду за Рубікон.
Не твори собі кумира-
Мій улюблений закон.
(Грицько Чупринка)

Так не бывает-
Это все знают,
На чужом горбу
В рай не въезжают.!.
Vakula   | 20.08.2010 01:33
СКАЖИ,МОЙ ДРУГ,КОГДА И ГДЕ БЕЗ ЖЕРТВ БЫЛА ИСКУПЛЕНА СВОБОДА?
(К. Рилеев)
Vakula   | 20.08.2010 09:07
"Тяжело было бы жить на свете,если бы не было собак,на честную морду которых
можно смотреть с доверием.!." Шопенгауэр

И если Бог не на земле,
То сатана сидит в Кремле.
Он за власть схватился цепко,
А благославляет его-
Русская блудница церковь.!.
  | 20.08.2010 14:30
Никита:
Кр-к:

Доречі, а чому Ви не припускаєте, що Кірілл таки змінився?
Тому що Кр-к з 2008 писав? якщо МП не змінилася за тисячоліття історії, вона не зміниться на наших очах. Цитую по пам"яті.
Ось яскравий приклад демагогії – я йому про людину, а він про МП.
  | 20.08.2010 14:33
Vakula:
ВАКУЛА,скажи-ка,а зачем п.Кр-к вылез из окопа?-Дык шобы сдаться в плен ПР.!.Почему?
Да обиделся на Ющенка и оранжевых-столько лет в окопах и никакого отката.Всем к юбилею ордена дают...,а ему ни шиша.Вот и подался к ПР на за
роботки.-И в роли кого?-Заделался пацяфистом.Стал человеком в футляре.!.
И шо?-Начал говорить всё обратно.-И с какой целью?-Дабы заслужить доверие
у хозяев.Интересно,а в какие каноны вписывается его поступок?-Только в Иудины
Коли нема що заперечити – обговорюємо автора?
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 15:27
Кр-к:
Автор дивно себе поводить. Він не чує заперечень. Тому й шукають причину цієї глухоти.
Никита   | 20.08.2010 16:30
Кр-к:
Никита:
Кр-к:

Доречі, а чому Ви не припускаєте, що Кірілл таки змінився?
Тому що Кр-к з 2008 писав? якщо МП не змінилася за тисячоліття історії, вона не зміниться на наших очах. Цитую по пам"яті.
Ось яскравий приклад демагогії – я йому про людину, а він про МП.
Мене абсолютно не цікавлять людські і особисті якості Кирила. Змінився він чи не змінився як людина – я не знаю, оскільки не знаю, який він був до сих пір.
Важливою інформацією є те, що
Кирилл, Патриарх Московский и всея Руси (Гундяев Владимир Михайлович) – є очільником МП. А МП, і Ви це підтвердили щойно, є чужинницькою
Никита   | 20.08.2010 16:33
ворожою для України структурою.
Ви підтвердили це на сторінці 7.
Отже, очільник чужинницької ворожої структури є ворогом незалежно від того, як його наймення і які він має особисті якості.
  | 20.08.2010 18:17
Никита:"Кирилл, Патриарх Московский и всея Руси (Гундяев Владимир Михайлович) – є очільником МП. А МП, і Ви це підтвердили щойно, є чужинницькою"
Ну і що далі? Що далі, пане Никита? Прдовжіть думку! Так що робити з УПЦ МП і її вірними? Видати указ, що вони не існують? Ну вже Ви розятрили мені душу...Вже видайте свій рецепт – прийде "вашінгтон" геть демократичний і вумний, як оце ви всі і...Що далі? Може Ви маєте рецепт? Так само видамо "указ", що Кірілл нам не указ і що його взагалі не існує! Так що робити? У вас є план? Точно вже задовбали тут всіх – вразі, згадники, перекінчики...Одна купка "чистих" залишилася! Анекдот якийсь! Так який у Вас план? Плакать...плакать...плакать?
Никита   | 20.08.2010 18:56
Кр-к:
Якби я мав якісь рецепти, про які Ви кажете, то активно займався б політикою, приєднувався б до політичної партії, намагався втілювати ці рецепти...

Я думаю, що закони існування держави (і взагалі життя) – об'єктивні. Вони не залежать ані від мене, ані від Вас, ані навіть і від ПР разом з Януковичем. Єдине, що я можу – спостерігати процес розвитку, намагатися зрозуміти його. І сподіватися, що маятник неодмінно хитнеться в інший бік.
І Ваше теперішнє перетворення так само намагаюся зрозуміти. Зокрема, на що сподівається людина, коли на біле каже "чорне" – і наполягає на цьому?
Плакати чи сміятися, це вже емоції. Найперше треба правильно зрозуміти, що відбувається.
  | 20.08.2010 20:16
Никита:
Ви мені байки про маятник, сподіваюся і тп не розповідайте. Ось є обєктивна реальність – УПЦ МП і її вірні. Якщо Ви їх опреділили у категорію ворогів, то мусите мати план, що з тими ворогами робити. Патріарх Ворфоломій запропонував шлях, яким чорне можна РЕАЛЬНО трансформувати в бодай в "сіре", а далі відбілювати (що за дурацьке порівняння!). Якщо Ви не маєте зеленого поняття і самі кажете, що незугарні до політики (бо не знаєте не те що шляхів виходу, а навіть де їх шукати) то чого претеся до політичних дискусій? Пишіть про віршики, обмінюйтеся реверансами з подібними до Вас і не встрявайте носа туди, де Ви не иаєте ні ідей, ні розуміння. Продемонструйте хоч здатність розуміти
Никита   | 20.08.2010 20:38
Кр-к:
Хіба ж я веду з Вами політичні дискусії? Або дискусії на церковні теми?
Все, що мене цікавить наразі – співвіднести Ваші "рецепти" і "шляхи" з нормами логчного мислення.
  | 20.08.2010 20:47
Никита:
Кр-к:
Хіба ж я веду з Вами політичні дискусії? Або дискусії на церковні теми?
Все, що мене цікавить наразі – співвіднести Ваші "рецепти" і "шляхи" з нормами логчного мислення.
Ха-ха! Понизивав людей ворогами і він не веде дискусій! В нього ручки і сумління не заплямлені! Лицемір Ви, пане Никита!
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 20:55
Кр-к:
Никита:
"Ось є обєктивна реальність – УПЦ МП і її вірні. Якщо Ви їх опреділили у категорію ворогів, то мусите мати план, що з тими ворогами робити.
По-перше, ніхто їх в категорію ворогів не зараховує. Далі, не все так однозначно в середовищі УПЦ МП. Сьогодні Медведев пише:
Нова влада взяла курс на створення на базі УПЦ Московського Патріархату державної церкви, рівнішої за всі інші. Тому цього разу молитися за Україну владці будуть через Москву. В святковій програмі Януковича знайшлося місце лише для РПЦ-УПЦ МП. Звичайно, що "гуськом" за ним до Лаври потягнеться все чиновництво,