Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
Vakula   | 19.08.2010 23:18
НИКИТА – супер:є ВОРоном українського народу.!,
  | 19.08.2010 23:23
Vakula:
Вакуло, перш за все слід роздмухувати розбрат. Це саме те, що ми робимо на радість попам з лампасами. І Філарет є таким самим "лампасником", як і його колишній підлеглий Кірілл. Ти ж знаєш, що у них – "колишніх" не буває! Те, що зараз з якиз завгодно субєктивно-обєктивних причин він вчинив розкол є фактом незаперечувальним і цей розкол істотно послаблює нашу Державність. Мені байдуже, якою була мотивація Філарета, але розбрат має місце і роздмухується обидвома сторонами. Як наслідок – програє Україна. Вихід я вже вдесяте назвав. Нам потрібно пригасити конфлікт, нівелювати його, дати по рукам чи по губам тим, хто його розятрює, називаючи ворогами значну частину народу.
  | 19.08.2010 23:25
Перепрошую – припинити роздмухувати розбрат.
Никита   | 19.08.2010 23:32
Кр-к:
Нам потрібно пригасити конфлікт, нівелювати його, дати по рукам чи по губам тим, хто його розятрює, називаючи ворогами значну частину народу.
:о)
пригасити конфлікт, називаючи ворогами, совками і псевдопатріотами іншу частину народу – не вийде, пане Кр-ку!
Вас-иль   | 19.08.2010 23:32
Кр-к:
[ Те, що зараз з якиз завгодно субєктивно-обєктивних причин він вчинив розкол є фактом незаперечувальним і цей розкол істотно послаблює нашу Державність.
Перепрошую. Пан є немудрим, чи робота така? Коли робота, то палитись так, повторюючи пропагандистські штампи ФСБ-ПСПУ-Інстітуту стран СНГ? І це рупор нашої владИ? Ужос як непрофесійно.
  | 19.08.2010 23:33
Никита:"отже, її очільник – Кирилл, Патриарх Московский и всея Руси (Гундяев Владимир Михайлович) – є вороном українського народу."
Нарешті! Починає доходити! Так от, тепер про Кірілла! Як Ви не розумієте, що його персона є зараз просто червоною шматою, якою псевдовіруючі і псевдознавці канонів навмисно вимахують пере вірними УПЦ МП? Навмисно дратують їх і...тим самим штовхають їх в лабети "лампасників"? Якби вони спокійно, без істерики, навпаки, як Ви тут не один раз закликали мене просто спокійно реагували би і ігнорували би, то його візит ніхто би дуже і не зауважив! А от стараннями таких буйних "небайдужих" і проблема набирає гротескних розмірів на радість тому самому Кіріллу!
  | 19.08.2010 23:35
Вас-иль:
Кр-к:
[ Те, що зараз з якиз завгодно субєктивно-обєктивних причин він вчинив розкол є фактом незаперечувальним і цей розкол істотно послаблює нашу Державність.
Перепрошую. Пан є немудрим, чи робота така? Коли робота, то палитись так, повторюючи пропагандистські штампи ФСБ-ПСПУ-Інстітуту стран СНГ? І це рупор нашої владИ? Ужос як непрофесійно.
Пан хоче щось почути у відповідь чи здогадається?
Вас-иль   | 19.08.2010 23:40
Кр-к:
Прохання пана не зловживати. Погрожуйте своєму куратору з ПР. Можете самому Гундяєву. А до українців – зась. Смішні ви Путєнські раби.
Никита   | 19.08.2010 23:48
Кр-к:
Якби вони спокійно, без істерики, навпаки, як Ви тут не один раз закликали мене просто спокійно реагували би і ігнорували би
От я б, наприклад, спокійно ігнорував би Кирила.
Якби Ви мені постійно про нього не нагадували.
  | 19.08.2010 23:58
Никита:
Кр-к:

Якби вони спокійно, без істерики, навпаки, як Ви тут не один раз закликали мене просто спокійно реагували би і ігнорували би
От я б, наприклад, спокійно ігнорував би Кирила.
Якби Ви мені постійно про нього не нагадували.
Ловлю Вас на слові! Бо якщо Ви ласкаво зволите переглянути дискусію "про нагородження Адама Мартинюка", то це саме Ви зафлудили її, перескочивши першим на МП, а пан бурдяк, який чемно зник аби не брати більше гріххів на душу, першим згадав Кірілла. Так що Ваші ж слова вкладіть у власні вуха! Я ж недарма Вас порівняв з токуючим глухарем:-) Ви не чуєте, аж поки Вами не струсонеш:-). Тому закарбуйте собі!
Никита   | 20.08.2010 00:02
Кр-к:
От якби той Кр-к (з 2008-го) сказав: їде вражина до України, тож ігноруймо його!
І нема питань.
Але ж ні. Сьогодні Кр-к каже нам так:
цей Кіріл – то вже не той Кіріл (що був очільником ворожої структури). Огого! Цей Кіріл змінився (хоча й структура, яку він очолює, не змінилися). Він хоче дружити з католиками. То пусте, що його структура прирівнює католиків до єретиків і самогубців! Не зважаймо на це! Главное – чтобы не было войны.
  | 20.08.2010 00:18
Никита:
А Вам лиш би була война? Ні дня бєз пєсні? А толк який? Чи Вам головне, аби рєчь лілась нєудєржно! А який сенс, який наслідок для країни, Церкви – хай пушкін думає?

Доречі, а чому Ви не припускаєте, що Кірілл таки змінився? А що змінився, то це факт, який не спостерігають тільки сліпці! Але хто б з них звертав на це увагу! У ніх заданіє другоє – як би то до Кірілла притягнути більшу увагу! Потішити його самолюбство! Як би себе показати...от тільки ким?
Vakula   | 20.08.2010 00:19
ВАКУЛА,скажи-ка,а зачем п.Кр-к вылез из окопа?-Дык шобы сдаться в плен ПР.!.Почему?
Да обиделся на Ющенка и оранжевых-столько лет в окопах и никакого отката.Всем к юбилею ордена дают...,а ему ни шиша.Вот и подался к ПР на за
роботки.-И в роли кого?-Заделался пацяфистом.Стал человеком в футляре.!.
И шо?-Начал говорить всё обратно.-И с какой целью?-Дабы заслужить доверие
у хозяев.Интересно,а в какие каноны вписывается его поступок?-Только в Иудины
Никита   | 20.08.2010 00:23
Кр-к:
Доречі, а чому Ви не припускаєте, що Кірілл таки змінився?
Тому що Кр-к з 2008 писав? якщо МП не змінилася за тисячоліття історії, вона не зміниться на наших очах. Цитую по пам"яті.
Никита   | 20.08.2010 00:44
Vakula:
ВАКУЛА,скажи-ка,а зачем п.Кр-к вылез из окопа?-Дык шобы сдаться в плен ПР.
Вакуло, НМД – ти спрощуєш.
Кр-к, можливо, щиро вірить, що

ПАРТІЯ (регіонів) ВЕДЕ.
(куди треба – туди і веде).

І я не маю нічого проти цієї віри. То таке діло, кожний вірить у що може.

Але його методи насадження цієї віри – жахливі. Втім – це добре, адже я не бажаю успіху ПР.