Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
Никита   | 19.08.2010 21:18
Кр-к:
Про "ворожі" не я сказав
МП не є релігійною установою, а політичним інструментом, Церковна ієрархія МП вся є і була на службі охранок Росії всіх часів. Нам слід протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
(Кр-к, Московська Патріархія і Україна
Кр-к | 28.06.2008 20:27)
Никита   | 19.08.2010 21:28
НМД у пана Кр-ка є два шляхи:
1) публічно відректися від свої статей, написаних 2008 року
2) за прикладом автора Ковалевского (про якого Кр-к писав свого часу Хамло Ковалевский!) зняти деякі свої статті із сайту НП.
Допоки він це не зробив – слова чужинницька ворожа структура як характеристика МП мають єдине авторство. Їхній автор – Кр-к.
  | 19.08.2010 22:00
Никита:
Не будьте крутієм, пане Никита, або у Вас куряча память! Я щой-но написав, що мову веду про УПЦ МП, а Ви ніби глухар, продовжуєте "токувати" про МП! А це зовсім не одне і те саме! УПЦ МП є Українською церквою, зареєстрованою в Україні, зі своїм кліром і вірними, яких Ви записали у вороги! (Чим обурили Вас-иля!). Або навчіться читати і розуміти написане, або з Вами нема сенсу продовжувати дискутувати, бо Ви самі придумуєте і протирічите зі собою. Не Ваша справа і не Ваш рівень пхатися туди, в чому Ви нібельмеса не тямите! Ви як той архіваріус, лазите по сторінках і висмикуєте різні фрази, як "аргумент", руйнуючи цілісність думок. Ось про "оголошення" порскнули...і замяли!
Vakula   | 19.08.2010 22:02
ВАКУЛА,а куди девались кремляди и бриГадники?-А шо им здесь делать,кады они
заимели п.Кр-ка,который,главное,на мове гонит ту же пургу, шо и они.!.

ВАКУЛА,скажи-ка,интересно,какой может быть диалог у ядерного с генеральскими лампасами попа с апостольской церковью,ежели папа молится к Богу,а поп- генерал на Кремлядь.Да ещё при живом первом Риме,претендуя на
3-тий Рим.!.

  | 19.08.2010 22:03
Никита:
НМД у пана Кр-ка є два шляхи:
1) публічно відректися від свої статей, написаних 2008 року
2) за прикладом автора Ковалевского (про якого Кр-к писав свого часу Хамло Ковалевский!) зняти деякі свої статті із сайту НП.
Допоки він це не зробив – слова чужинницька ворожа структура як характеристика МП мають єдине авторство. Їхній автор – Кр-к.
Займіться краще пошуком своєї дороги, а не пошуком цитат...А коли вже вишукуєте, то старайтеся хоч зрозуміти прочитане і сенс написаного автором.:-) Я розумію, що не всім дано. але старайтеся...
  | 19.08.2010 22:15
Vakula:
Знаєш, пане Вакула, тебе і решту цікавить питання хто кого чи свій- чужий і тп антагонізми, які мене вже дааавно перестали цікавити. Що мене турбує, то це – як ці "антогонізми" відібються на державності України, чи зміцнять вони її, чи сприятимуть обєдання населення в націю, чи стане Україна конкурентноздатною і чи прискорить це приєднання України до ЄС. Ось чому, я вважаю, що штучне загострення проблеми розколу в Українському православї несе загрозу і головне повну безперспективність розвязання питання. Кому це вигідно? Та тим, кому ці питання, насправді, д о л а м п о ч к и! Бо не відають у цих ділах нічогісінько, але воду каламутять щосили! Тут большевизм – до основанія!
Никита   | 19.08.2010 22:22
Кр-к:
1) публічно відректися від свої статей, написаних 2008 року
2) за прикладом автора Ковалевского (про якого Кр-к писав свого часу Хамло Ковалевский!) зняти деякі свої статті із сайту НП.
Допоки він це не зробив – слова чужинницька ворожа структура як характеристика МП мають єдине авторство. Їхній автор – Кр-к.
Більше того:
навіть якщо Ви зречетися своїх статей 2008 року чи знімете їх з сайту НП – це проблеми не вирішить.
Однаково Ви залишитесь автором цієї блискучої характеристики Московського Патріархату – чужинницька ворожа структура .
Так само, як і автор "Партія веде" залишився автором "Сонячних кларнетів".
І моє право – вибирати
Никита   | 19.08.2010 22:23
саме той твір конкретного Автора, який є співзвучним з моїми думками і почуттями.
  | 19.08.2010 22:33
Vakula:
Як це не парадоксально, але розятрення нашого розколу є дуже вигідним і "попам у лампасах", бо навідміну від вас всіх вони чітко знають, що роздор всередині країни послабляє її, поляризує населення, відволікає від нормального і спокійного процесу державотворення. Ось чому, чим більше таких знавців-"каноніків", які тільки й мають на меті сіяння розбрату та займаються вишукуванням вороженьків, то з цього користають акурат ці в лампасах.
  | 19.08.2010 22:37
Никита:
Задовбав! Таки дятел якийсь. Та я вже сто разів підкреслив, що МП є МП і мої оцінки не змінилися. А мову тут веду про УПЦ МП, а це Українська церква з Українським кліром і Українськими вірними і тільки останній дурень може бачити в них ворогів! Дійде це нарешті до Вас чи ні?
  | 19.08.2010 22:40
Кр-к | 19.08.2010 17:34
Ігор Бурдяк:"Як зістикувати ці Ваші справедливі зуваги з нинішнім:
УПЦ МП це наша структура, яка має чисельних прихильників і це потрібно враховувати, а не примітивно "отмєтать"...?"
Та дуже просто – мене МП цікавить мов торішній сніг! Я маю про них свою думку, якої дотримуюся і тепер. УПЦ МП єУкраїнською церквою, зареєстрованою на території України і яка має значне коло своїх послідовників. Те, що канонічно ця НАША церква належить до "міра" МП, то з тим можна давати собі раду тільки КАНОНІЧНО. От і усе. Що тут є не зрозумілим? Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити? Ви ж добре повинні знати Історію Церкви і особливо її трагічні сторінки в Україні.
Vakula   | 19.08.2010 22:46
ВАКУЛА,ежели следовать церковным канонам,то у какого патриарха должно быть первенство.-Только у Иерусалимского Патриарха.-Почему?-Потому шо первая церковь была организована апостолом Петром там.-Тогда почему первенство у Константинопольского Патриарха?По политическим мотивам,
за ним стояла Византия.

Ну а остальные расколы церкви произошли как на политической почве так и на
алчности их организаторов.Тогда шо мы имеем?-Шо протестанты,лютеране,
англикане,православые и прочие все они раскольники?!!
И когда это произошло?-Когда церковь пошла в политику,шо ныне мы и имеем.
  | 19.08.2010 22:51
Vakula:
Ще один "знавець"! А що тоді Святий Петро заснував у Римі? Не підкажеш?
Vakula   | 19.08.2010 23:11
п.Кр-к! УПЦ МП є політичним інструментом Кремля.Якби не це,то наші конфесії
давно би домовилися.І тому Москва плює на нашу толерантність.І спокою вона нам не дасть.Мені жаль,що я Вам повинен говорити очевидні речі.
Ядерний піп ясно сказав: Русский мир-прежде всего.

ВАКУЛО,а чим різняться інакодумці за бугром і наші?Наші інакодумці захищають інтереси чужої держави не визнають права українців і торочать про якість там утиски їх прав.Тим самим бажають забрати собі всі права,а нам залишити тільки
обов"язки.Іноземні же інакодумці захищають тільки інтереси своєї держави.

Никита   | 19.08.2010 23:15
Кр-к:
Задовбав! Таки дятел якийсь. Та я вже сто разів підкреслив, що МП є МП і мої оцінки не змінилися. А мову тут веду про УПЦ МП
Чи варто так зойкати?
Ведіть зараз мову про що завгодно.
Я дуже радий, що Ваші оцінки МП як ворожої Україні структури не змінилися.
А отже, її очільник – Кирилл, Патриарх Московский и всея Руси (Гундяев Владимир Михайлович) – є вороном українського народу.