Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
  | 19.08.2010 19:55
Вас-иль:
Кр-к:
У Львові з цим напряг, канєчна. Но зайдіть, шановний на Короленка. Там відчуєте весь дух. І всю доброту Вашої МПЦ+ПР+ФСБ+Вєлікій Путєн. Запитайте, зокрема, яке таке благочестя сподвигло росіян на дихання півроку смогом від пожеж. Актуально, в сенсі минулорічних тверджень МП. що смерть Червонія, і повені – суть кара Божа. Хто ці ФСБісти, щоб говорити від імені БОГА? І чим пояснюють цьогорічну рассєйскую канонічєскію благодать? Актуально, нє?
Навіть не знаю, Вас-лю, що відповісти на цей сумбур...Те, що священники є різні і по-різному розусіють служіння своє, то це є факт. Але чи ми мусимо узагальнювати і давати оцінки по окреми особам всій Церкв?
Никита   | 19.08.2010 20:05
Кр-к:
перестаньте плодити ворогів довкола себе, бо скоро опинитеся мов у блокаді – вірні УПЦ МП – вороги, ПР – вороги, всі хто інакомислячий або не згоден з Вами – ворог!
Як на Вашу думку, до кого приходив Спаситель: до праведників чи до грішників?

"Православною церковью запрещается подавать на богослужение записки некрещеных, иноверцев, разкольников, еретиков: католиков, протестантов, баптистов, иеговистов, пятидесятников и других сектантов,
А также экстрасенсов, колдунов, разных целителей, самоубийц.
Родные могут молиться за них частным образом без подаяния записок".


Об"ява на дверях "церкви" МП, Тернопільська обл.
Никита   | 19.08.2010 20:12
Фото наведеної вище об"яви і тарифи на дозволені молитви можна подивитися тут
  | 19.08.2010 20:13
Никита:
Якби Ви ходили до церкви, то не задавали би таких гм..."дивних" питань, тому що підчас Служби вірні моляться "за всіх православних християн"...Що ж Вас так здивувало? Власне і пишуть для невігласів, що Церква дійсно не дозволяє Правити Службу Божу за перерахованих Вами осіб, а "Родные могут молиться за них частным образом без подаяния записок" скільки завгодно! Навіть дуже потрібно і за навернення, і за упокій їх душі, і за прощення гріхів...
Дивуєте мене Никита, але я вже скоро перестану:-))
Никита   | 19.08.2010 20:21
Кр-к:
Можете перестати прямо зараз.
"Церква" МП ставить в один ряд
некрещеных, иноверцев, разкольников, еретиков: католиков, протестантов, баптистов, иеговистов, пятидесятников и других сектантов,
А также экстрасенсов, колдунов, разных целителей, самоубийц.
Тоді як католицька церква вважає, що хрещений ортодокс – не повною мірою, але належить до Церкви (якщо я правильно зрозумів слова п. Бурдяка).
Ось у чому питання.
  | 19.08.2010 20:26
Знаєте, колись єдиний син і наслідник престолу Імператора Франца-Йосифа ерцгерцог Рудольф, загинув при загадкових обставинах (трагедія Майєрлінгу), які вказували на самогубство. Так от, Найсвятіший Отець не дозволив навіть поховати його в родинному гробівцю. А не те, що правити Службу Божу! Імператриця-мати їздила спеціально у Ватикан, аби виблагати цей дозвіл у папи. Так само, наприклад, відправляти молебен за гітлера не можна саме з тієї причини, що самогубець! Такі правила, пане Никита...
  | 19.08.2010 20:36
Никита:
Та я й починаю...:-)) Тоді уточнюйте – до Єдиної Святої Апостольської Церкви, а не Церкви взагалі. Бо Ви колись і капища відстоювали і ставили в один ряд. Доречі і пан Бурдяк теж опускався до так званої рівності "церков" з Церквою. Ви правильно зрозуміли пана Бурдяка. Католицька Церква більш ліберальніша в догматичному плані за сестринську Православну і я зовсім не переконаний, що є кращим. Власне тому, я і вітаю, що той самий Кірілл налаштований на діалог з Католицьким світом і через це готовий вибачити йому той його "мір". Я не скриваю симпатій стосовно рішучих кроків Кірілла до привернення московитів до Церкви, його непримиренність до сектанства і тд. Мені це дуже імпонує!
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 20:37
Никита:
Ці дані я взяв з Катехизму Католицької Церкви, виданого латинською мовою в 1997 році, і перекладеного українською мовою в 2002 році.
Вас-иль   | 19.08.2010 20:41
Кр-к:
Такі правила, пане Никита...
За якими правилами оголошено недостойними, неканонічними, тощо 14 мільйонів (!) співгромадян, вірних УПЦ КП? Расизм і ксенофобія це, азіатчина, дикість, середньоввіччя
  | 19.08.2010 20:50
Вас-иль:
Прочитайте ще раз і не будете плести дурниць:
Кр-к | 19.08.2010 18:42
Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити?
Я пропоную просто пам"ятати, що МП власне не є церквою, а тільки маскується під церкву. Нам слід думати про те, як краще протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
І перестаньте плодити ворогів довкола себе, бо скоро опинитеся мов у блокаді – вірні УПЦ МП – вороги, ПР – вороги, всі хто інакомислячий або не згоден з Вами – ворог...Та це ж НАШІ співгромадяни, пане Никита! Власне я тому і не сприймаю ті політсили і їх послідовників, які сіють суцільну ворожнечу і антогонізм в суспільстві. Це шлях у нікуди!

Бачите як ви всі все перекручуєте?
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 20:52
Кр-к:
Никита:
Я не скриваю симпатій стосовно рішучих кроків Кірілла до привернення московитів до Церкви, його непримиренність до сектанства і тд. Мені це дуже імпонує!
І те, що до числа сектантів зарахована католицька церква, Вам теж імпонує?
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 20:56
Кр-к:
Вас-иль:
всі хто інакомислячий або не згоден з Вами – ворог...Та це ж НАШІ співгромадяни, пане Никита! Власне я тому і не сприймаю ті політсили і їх послідовників, які сіють суцільну ворожнечу і антогонізм в суспільстві. Це шлях у нікуди!

Бачите як ви всі все перекручуєте?
інакомислячий або не згоден з Вами – ворог – Чи це не є позиція московської церкви?
  | 19.08.2010 20:57
Вас-иль:
В цьому коментарі я і закликав пана Никиту "не сіяти вітер" ворожнечі...А тепер Ви мені тої самої...Отже давайте терпиміше ставитися до цієї нашої чергової трагедії розколу і залишити питання знавцям Церковного права, тим більше що "5 октября 2009 года прибывшие в Киев представители Константинопольского патриархата, находившиеся на Украине согласно решению Священного Синода Вселенского патриархата с целью детального ознакомления с ситуацией в украинском православии и поиска путей урегулирования существующих проблем, на встрече с митрополитом заявили, что "фигура митрополита Владимира объединяет всех православных Украины, к какой бы юрисдикции они ни принадлежали"[4]."
  | 19.08.2010 21:03
Ігор Бурдяк: "інакомислячий або не згоден з Вами – ворог – Чи це не є позиція московської церкви?"
Никита | 19.08.2010 17:59
Кр-к:Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити?
Никита:"Я пропоную просто пам"ятати, що МП власне не є церквою, а тільки маскується під церкву. Нам слід думати про те, як краще протидіяти цій чужинницький ворожій структурі."
Про "ворожі" не я сказав, а запитував, то що робити з тією УПЦ МП і її вірними? І так і не дістав відповіді:-). Натомість розбуди Вас-ля з його нєгодованієм...
  | 19.08.2010 21:12
Ігор Бурдяк:"інакомислячий або не згоден з Вами – ворог – Чи це не є позиція московської церкви?"
Бачите яку абсурдальність Ви дозволяєте собі писати і стосовно мене? І це при умові, що добре знаєте, що я навпаки закликаю до зваженості, спокою. толерантності, уникнення істерики...Навіть не маю пояснення навіщо Ви це робите? Мусите тепер сповідатися, що СВІДОМО свідчили ложно! Стосовно порзиції МП, то я вже згадував вище, що Кірілл налаштований на діалог з Католицькою церквою, чого не було дуже давно. Так чого Ви знову лукавите?