Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 17:48
Кр-к:
Ігор Бурдяк: Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити? Ви ж добре повинні знати Історію Церкви і особливо її трагічні сторінки в Україні. Наука до лісу пішла?
Я думаю, що МЗС мало би принаймні зробити заяву. І не лише по Кирилу, а й по Лужкову і по Зюганову, які нахабно втручаються в наші справи. Чи не можна, бо всі вони мають в Україні прихильників?
А після того, як Росія заборонила в"їзд нашому правозахиснику, МЗС просто зобов"язана прореагувати подібним чином!
Никита   | 19.08.2010 17:59
Кр-к:
Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити?
Я пропоную просто пам"ятати, що МП власне не є церквою, а тільки маскується під церкву. Нам слід думати про те, як краще протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
  | 19.08.2010 18:38
Никита:
Кр-к:

Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити?
Я пропоную просто пам"ятати, що МП власне не є церквою, а тільки маскується під церкву. Нам слід думати про те, як краще протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
Я не про МП, а про УПЦ МП і це слід також не забувати. Кірілл є суто номінальним головою УПЦ МП, яка має свого предстоятеля, свій власний клір, нам не присилають і не наставляють єпископів з Москви і тп. (Доречі, навідміну від Ватикану, який присилає своїх слуг Божих в Україну). Це є НАША, а не чужинницька структура і її зміну її формального канонічного підпорядкування Кіріллу можна зробити виключно КАНОНІЧНО!
  | 19.08.2010 18:42
Никита:
Кр-к:

Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити?
Я пропоную просто пам"ятати, що МП власне не є церквою, а тільки маскується під церкву. Нам слід думати про те, як краще протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
І перестаньте плодити ворогів довкола себе, бо скоро опинитеся мов у блокаді – вірні УПЦ МП – вороги, ПР – вороги, всі хто інакомислячий або не згоден з Вами – ворог...Та це ж НАШІ співгромадяни, пане Никита! Власне я тому і не сприймаю ті політсили і їх послідовників, які сіють суцільну ворожнечу і антогонізм в суспільстві. Це шлях у нікуди!
  | 19.08.2010 18:45
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Ігор Бурдяк: Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити? Ви ж добре повинні знати Історію Церкви і особливо її трагічні сторінки в Україні. Наука до лісу пішла?
Я думаю, що МЗС мало би принаймні зробити заяву. І не лише по Кирилу, а й по Лужкову і по Зюганову, які нахабно втручаються в наші справи. Чи не можна, бо всі вони мають в Україні прихильників?
А після того, як Росія заборонила в"їзд нашому правозахиснику, МЗС просто зобов"язана прореагувати подібним чином!
По Зюганову і Лужкову – однозначно так! А Кіріллу за що? За те, що він сказав про той "мір"? А сказав би православний сір, то було би ок?
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 18:53
Кр-к:
Никита:
Кр-к:

Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити?
Нам слід думати про те, як краще протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
Кірілл є суто номінальним головою УПЦ МП, яка має свого предстоятеля, свій власний клір, нам не присилають і не наставляють єпископів з Москви і тп.
Справді? А В. Сабодан звідки приїхав? Але вже й він не влаштовує. Скоро буде донецький. Кадри звідтам не підводять.
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 18:58
Кр-к:
навідміну від Ватикану, який присилає своїх слуг Божих в Україну
Давайте тоді вже і з цитатою від Ярослава Галана.
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 19:07
Кр-к:
А сказав би православний сір, то було би ок?
Ще краще було б "християнський світ". Але нехай вже був би православний, який об"єднує всі православні церкви. А "русскій мір" з церковної т.з. однозначно філетизм, а з точки зору міждержавних стосунків – втручання в наші внутрішні справи.
Вас-иль   | 19.08.2010 19:17
Кр-к:
перестаньте плодити ворогів довкола себе, бо скоро опинитеся мов у блокаді – вірні УПЦ МП – вороги, ПР – вороги, всі хто інакомислячий або не згоден з Вами – ворог!
Прихильнику ПР анд Ригіонів, не зле було би зайти в будь-яку церкву МП енд ознайомитись зі списком недостойних, які не заслуговують сповіді і причастя в цих осередках канонічності та благочестя. Дууууже повчально. Пана Бурдяка папа захистить. А хто захистить неканонічного Кр-к??? Ганця Герман? Віктор Фьодорич??? Азіяти, дич, ваша МП, Кр-к. І ви з ними. І з вашими Фьодоричами, Вітренками, та иньшими дебілами, які Маніфест компартії погоджують з бутлегерством Кіріла.
  | 19.08.2010 19:22
Ігор Бурдяк:


Кр-к:
Никита:
Кр-к:

Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити?
Нам слід думати про те, як краще протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
Кірілл є суто номінальним головою УПЦ МП, яка має свого предстоятеля, свій власний клір, нам не присилають і не наставляють єпископів з Москви і тп.
Справді? А В. Сабодан звідки приїхав? Але вже й він не влаштовує. Скоро буде донецький. Кадри звідтам не підводять.
А що Ви маєте наувазі? Що значить приїхав? Він українець з діда-прадіда, пане бурдяк і служив і завжди був Українським єпископом.
  | 19.08.2010 19:23
Ігор Бурдяк:
Кр-к:

навідміну від Ватикану, який присилає своїх слуг Божих в Україну
Давайте тоді вже і з цитатою від Ярослава Галана.
А Ви заперечте, пане...Чого зразу у позу...
  | 19.08.2010 19:27
Вас-иль:
"Ех Вася, Вася..." " Утєбя мама-папа бил? Что ж ти такой злой как сабака?" ("Дж-ньі удачі")
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 19:30
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
навідміну від Ватикану, який присилає своїх слуг Божих в Україну
Давайте тоді вже і з цитатою від Ярослава Галана.
А Ви заперечте, пане...Чого зразу у позу...
Ви самі собі заперечили в попередньому коментарі. Чи Л. Гузар гірший українець від В. Сабодана?
Сабодан приїхав з Росії. Це факт. А те, що українець, ви знаєте, в російській церкві більшість священників – українці.
Вас-иль   | 19.08.2010 19:35
Кр-к:
У Львові з цим напряг, канєчна. Но зайдіть, шановний на Короленка. Там відчуєте весь дух. І всю доброту Вашої МПЦ+ПР+ФСБ+Вєлікій Путєн. Запитайте, зокрема, яке таке благочестя сподвигло росіян на дихання півроку смогом від пожеж. Актуально, в сенсі минулорічних тверджень МП. що смерть Червонія, і повені – суть кара Божа. Хто ці ФСБісти, щоб говорити від імені БОГА? І чим пояснюють цьогорічну рассєйскую канонічєскію благодать? Актуально, нє?
  | 19.08.2010 19:45
Ігор Бурдяк:"Сабодан приїхав з Росії. Це факт. А те, що українець, ви знаєте, в російській церкві більшість священників – українці."
Це Ви плутаєте святе з грішним! Мені і в голову не приходило порівнювати – хто більший Українець! Це Ви на Сабодана і тільки тому, що він належить до іншої кофесії, кидаєте тінь, хоч і знаєте, що свідчите ложно! Я справедливо сказав, що МП не присилає своїх служити в Україну, а Ватикан таки присилає і це факт. Що Вас так здивувало чи образило? Я тільки тим хотів додатково підкреслити, що УПЦ МП цілком автономна в адміністративному і канонічному плані, а здобуття власної Патріархії можливе ВИКЛЮЧНО КАНОНІЧНИМ шляхом. Іншого НЕМА!