Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
  | 19.08.2010 13:51
Никита:
Кр-к:

МП не є релігійною установою, а політичним інструментом, яким маскується під церкву. Церковна ієрархія МП вся є і була на службі охранок Росії всіх часів. Нам слід протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
Протиріччя в тому, що Ви почали ставитись до людини, яка очолює чужинницьку ворожу структуру і є на службі Кремля - почали ставитись до цієї людини як до священника.
Сказано – хто ти такий, що судиш брата свого? Це по-перше, а по-друге, чому Ви скеровані вічно на негатив? Як Ви не можете усвідомити, що проблема є в середині НАШОГО суспільства, нашого Православія, а Кірілл може лише проголошувати свою позицію!
  | 19.08.2010 14:47
Никита:"Навіть з точки зору атеїста (прихильника діамату) добре видно, що законам, які сформульовані у Біблії, люди не підкорялися ніколи і ніде (за окремими виключеннями окремих осіб)."Як Ви безапеляційно несете дурню! Та всі Заповіді Божі є в тій чи іншій формі втіленими у законодавствсво країн – не вбий, не кради, не прилюбодій, шануй батька і матір, не свідчи ложно і тп Це хіба маргінали і покидьки нехтують цими Законами. Більше того, всі закони і моральні норми є стеержнем цивілізації, яку зараз пробують зруйнувати різні ліберасти, які роблять подібні заяви, як і Ви. Що мовляв і так ніхто не виконує. а ому твАри, що хошь! Навіть "кодекс" строітєля комунізма був калькою з Заповідей...
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 14:51
Кр-к:
Никита:
Кр-к:
Думаю, Никита не судить Вас, а аналізує Вашу позицію.
Тепер щодо Кирила: як на мене, він порушує міжнародну Декларацію:
у Декларації підкреслено: кожна д-ва має невід'ємне право обирати політ., екон., соціальну і культурну системи без втручання ззовні у будь-якій формі.

Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 15:09
Кр-к:
Никита:"Навіть з точки зору атеїста (прихильника діамату) добре видно, що законам, які сформульовані у Біблії, люди не підкорялися ніколи і ніде (за окремими виключеннями окремих осіб)."Як Ви безапеляційно несете дурню! Та всі Заповіді Божі є в тій чи іншій формі втіленими у законодавствсво країн... Це хіба маргінали і покидьки нехтують цими Законами.
Никита помилився, коли сказав про якихось окремих осіб. Немає таких! Святе Письмо каже:
  | 19.08.2010 15:10
Ігор Бурдяк:

Никита:
Кр-к:
Тепер щодо Кирила: як на мене, він порушує міжнародну Декларацію
[/URL]

Він (Кірілл) нічого не перевищує, бо є СКЛАДОВОЮ внутрішньої Української структури, під назвою УПЦ МП. Більше того, він навіть не є проти стати громадянином України. То в чому проблема – в Кириллі чи в нас самих? УПЦ МП це наша структура, яка має чисельних прихильників і це потрібно враховувати, а не примітивно "отмєтать". бо це є обєктивна реальність. На питання, яким чином її можна "трансформувати", дав відповідь вселенський Патріарх – через церковні Канони. Ви ж всі на свєтє всєх умнєй...Але наскоком це діло тільки попсуєш. І не тільки це...
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 15:22
Кр-к:
Ігор Бурдяк:

Никита:
Кр-к:
Тепер щодо Кирила: як на мене, він порушує міжнародну Декларацію [/URL]
Він (Кірілл) нічого не перевищує, бо є СКЛАДОВОЮ внутрішньої Української структури, під назвою УПЦ МП... не є проти стати громадянином України...
Чому Ви прагнете стати адвокатом Кирила?
Чи є в Святому Письмі чи Переданні (а лише ними повинен керуватися проповідник Євангелія) описана концепція "русского мира"?
А для того, щоб стати громадянином України, він має відмовитися від громадянства російського, вивчити укр. мову і певний час прожити в Україні. А тоді так, нехай політикує.
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 15:30
Кр-к:
Никита:
Кр-к:
МП не є релігійною установою, а політичним інструментом, яким маскується під церкву. Церковна ієрархія МП вся є і була на службі охранок Росії всіх часів. Нам слід протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
.
Як зістикувати ці Ваші справедливі зуваги з нинішнім:
УПЦ МП це наша структура, яка має чисельних прихильників і це потрібно враховувати, а не примітивно "отмєтать"..?
Никита   | 19.08.2010 16:01
Ігор Бурдяк:
Як зістикувати ці Ваші справедливі зуваги з нинішнім
Ніяк не можна.
Людина повинна визнати, що змінила свої погляди на МП, і чесно про це написати. Або взагалі не торкатися церковної теми. Або принаймні не зойкати про те, що не має протиріччя.
Никита   | 19.08.2010 16:18
Ігор Бурдяк:
помилився, коли сказав про якихось окремих осіб. Немає таких!
Я сказав: законам, які сформульовані у Біблії, люди не підкорялися ніколи і ніде (за окремими виключеннями окремих осіб). Мав на увазі, що окремі люди намагалися свідомо підкорятися біблійним законам, наскільки могли. В Біблії є приклади таких праведників, Ви самі Авраама наводили, наприклад. Або обіцянка Бога не знищити Содом і Гомору заради хоча б десяти праведників, якщо такі знайдуться там (Буття 18:23-33).
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 16:38
Никита:
Ну, тоді ми говоримо трохи про різні речі. Виконувати заповіді Божі хочуть багато людей, але поки-що це не вдалося нікому із-за гріховної природи людини.
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 16:44
Никита:
Праведник Авраам символізує віру і послух в християнстві, але й він із-за страху і малодушності не сказав кільком царям, що Сара його дружина (збрехав).
Никита   | 19.08.2010 17:09
Ігор Бурдяк:
Виконувати заповіді Божі хочуть багато людей, але поки-що це не вдалося нікому із-за гріховної природи людини.
Я мав на увазі саме таких, які свідомо і послідовно хочуть виконувати Божі заповіді, а коли порушують їх – усвідомлюють це і щиро каються. Не думаю, що таких людей аж надто багато.
  | 19.08.2010 17:34
Ігор Бурдяк:"Як зістикувати ці Ваші справедливі зуваги з нинішнім:
УПЦ МП це наша структура, яка має чисельних прихильників і це потрібно враховувати, а не примітивно "отмєтать"...?"
Та дуже просто – мене МП цікавить мов торішній сніг! Я маю про них свою думку, якої дотримуюся і тепер. УПЦ МП єУкраїнською церквою, зареєстрованою на території України і яка має значне коло своїх послідовників. Те, що канонічно ця НАША церква належить до "міра" МП, то з тим можна давати собі раду тільки КАНОНІЧНО. От і усе. Що тут є не зрозумілим? Ну є така церква, то що Ви з нею пропонуєте зробити? Ви ж добре повинні знати Історію Церкви і особливо її трагічні сторінки в Україні. Наука до лісу пішла?
Ігор Бурдяк   | 19.08.2010 17:37
Никита:
Думаю, що ті, які люблять Бога, досягають більших успіхів в благочесті, ніж ті, які бояться Його. Страх образити Бога, завдати йому болю є дієвіший, ніж страх перед покаранням. А таких людей дійсно мало.
А головна проблема – маловірство. Не можеш любити того, чиє існування ставиш під сумнів.