Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
Никита   | 18.08.2010 16:43
Ігор Бурдяк:
А хто ще з великих сказав подібне, кого Ви мали на увазі?
Ігор Бурдяк   | 18.08.2010 16:47
Никита:
Взагалі багато митців мали конфлікт з Богом, але я мав на увазі Шевченка.
  | 18.08.2010 17:01
Никита:
Кр-к:

і зараз різні "мойсеєві діти" чи послідовники закликають знищити Україну, бо не така, як їм би хотілося
Ви помиляєтесь: Мойсей, навпаки, захищав народ Ізраїлю і просив не знищувати його.
Отак і в політичних своїх роздумах Ви зараз багато в чому помиляєтесь.
А я хіба претендую на безпомильність? А життя покаже, хто більше, а хто менше...Мене зацікавило інше – Ви зробили Мойсея милосерднішим за самого Бога і в той самий час не заперечили, що мрієте завалити Україну, аби тільки під уламками загинули і вразі ваші...
Никита   | 18.08.2010 17:01
Ігор Бурдяк:
Церква – єдина інституція, яка не має небезпеки стати ідолом (лжебогом).
Взагалі-то я поділяю думку автора НП Кр-ка про те, що
МП не є релігійною установою, а політичним інструментом, яким маскується під церкву. Церковна ієрархія МП вся є і була на службі охранок Росії всіх часів. Нам слід протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
Ігор Бурдяк   | 18.08.2010 17:06
Кр-к:
Никита:
Ігор Бурдяк:
.в Біблії згадуються знавці Письма під назвою "книжники" і до них подібні фарисеї, які самого Господа намагалися тестувати.
.
Ризикуючи викликати шквал обурення, все-таки дозволю собі Вам заперечити. Фарисеї і книжники не намагалися тестувати самого Господа. Ісус для них був звичайною людиною, сином Марії. Вони не бачили в Ньому Бога. Саме це було їхньою виною, чи, радше, бідою.
І синедріон звинувачував Його лише в одному: що Він, бувши людиною, видавав себе за Бога (богохульствовав).
І тут вони не поодинокі: як правило справжні таланти визнають після смерті.
Люди повинні дорости до них.
Ігор Бурдяк   | 18.08.2010 17:18
Никита:
Ігор Бурдяк:
Церква – єдина інституція, яка не має небезпеки стати ідолом (лжебогом).
Взагалі-то я поділяю думку автора НП Кр-ка про те, що МП не є релігійною установою, а політичним інструментом, Церковна ієрархія МП вся є і була на службі охранок Росії всіх часів. Нам слід протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
Кажуть, свята церква складається з грішних людей. Тут у патр. Кирила є розділення. Концепція "русского мира" не може бути сприйнята церквою, в ній присутні елементи філетизму.
Никита   | 18.08.2010 17:50
Ігор Бурдяк:
А взагалі трошки ніяково, що така цікава розмова відбувається під статею про комуніста... Ви ж колись обіцяли написати про католицьку церкву?
Ігор Бурдяк   | 18.08.2010 19:12
Никита:
Добре, що нагадали. Обов"язково напишу.
  | 19.08.2010 05:56
Никита:
Дякую пане Никита за память і перечитування моїх статей, так хоч і не дуже пасує цитувати самого себе, але там я писав "Саме чере Константинопольський Патріархат може бути подолана внутріукраїнська криза православія, бо саме Константинопольський Патріархат може стати тим протиотрутним ліком проти московських прокльонів і анафем. Москва це дуже добре усвідомлює, що її ефімерному канонічному господарюванні в Україні приходить невблаганний кінець."
А тепер перечитайте, що пишу зараз і знайдете, що жлдного протиріччя нема – шлях до Української Патріархії пролягає через Константинополь! А практична реалізація через настанову Патріарха Ворфоломія. Але ж вам всім це "до лампочки"!
Vakula   | 19.08.2010 08:25
И поэтому нет ничего слюнявее и плюгавее
Русского безбожия и православия.!.Козьма Прутков


ВАКУЛА,а кто такой Бог.-С точки зрения диалектического материализма Бог – это
свод высших законов природы по отношению к человеку,которые для простоты называют одним словом – Бог.
А человека,который эти законы впервые сформулировал,называют Сынрм Божьим.

Там,где не подчиняются этим законам,то есть Богу,там появляется сложный
комплекс социальных болезней,которые для простоты,как антитезу Бога,назвали
одним словом – дьявол.
Vakula   | 19.08.2010 08:41
Имеющие глаза-да не видят,имеющие уши – да не слышат.Из Библии.

Учение Христа – Евангелие – указывает пути спасения от этих социальных болезней.Потому это учение и называют Благая Весть,а Христа – Спасителем.Ясно?
ВАКУЛА,но в Библии ещё говорится и про ключи познания.-И где эти
ключи?-Вот в том-то и дело,что эти ключи – в руках у дьявола.И ключи эти-ключи
отравленные.
ВАКУЛА,а ты знаешь,что такое плевелы?-Это сорняки.-Не только сорняки.Считается,что плевелы-это ядовитая,выродившаяся пшеница.
Vakula   | 19.08.2010 09:00
И в Евангелии сказано,что при кончине века будут полоть эти плевелы.
Конец века-это конец определённого исторического цикла,где гранью является революция.
Евангелие-это символическая книга и её не следует понимать буквально.

ВАКУЛА,так что такое дьявол?-Дьявол-это некий сложный психобиологический комплекс,разрушающий душу и тело человека.И философское понятие.-Так,значит, дьявола,как такового,нет?!-Если б его не было,то не было
бы ни Гитлера,ни Сталина.И не было бы этой проклятой войны...
Vakula   | 19.08.2010 09:13
Не согрешишь-не покаешься,не покаешься-не спасёшься.Ф.Достоевский

ВАКУЛА,так всё же,где Царство Божье на небе или на земле?-Только на земле.И Бог обитает не где-нибудь,а в душах людей...И дьявол тоже.Если точнее,то дьявол обычно обитает в голове и штанах человека.
Дьявол по природе индивидуалист,персоналист и самовлюблённый эгоист.Но,бу
дучи источником человеческих слабостей и пороков,сам он-очень хороший психолог и хитрый делец...
Никита   | 19.08.2010 10:33
Кр-к:
МП не є релігійною установою, а політичним інструментом, яким маскується під церкву. Церковна ієрархія МП вся є і була на службі охранок Росії всіх часів. Нам слід протидіяти цій чужинницький ворожій структурі.
Протиріччя в тому, що Ви почали ставитись до людини, яка очолює чужинницьку ворожу структуру і є на службі Кремля - почали ставитись до цієї людини як до священника.
Никита   | 19.08.2010 10:55
Vakula:
С точки зрения диалектического материализма Бог – это
свод высших законов природы по отношению к человеку,которые для простоты называют одним словом – Бог.
А человека,который эти законы впервые сформулировал,называют Сынрм Божьим.

Там,где не подчиняются этим законам,то есть Богу,там появляется сложный
комплекс социальных болезней,которые для простоты,как антитезу Бога,назвали
одним словом – дьявол.
Навіть з точки зору атеїста (прихильника діамату) добре видно, що законам, які сформульовані у Біблії, люди не підкорялися ніколи і ніде (за окремими виключеннями окремих осіб).