Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 20:55
Кр-к:
російські націоналісти з АП та КМ і разом з ними відома галицька колаборантка"
І ось як реагує один із читачів:
призидент должен быть призидентом всей Украины а не только православным призидентом М.П.хотя я сам отношусь к М,П,считаю это перегибом.А если следующий призидент не дай Бог будет буддистом.Представить трудно но стаким насилением возможно.Когда уже мы будем НАРОДОМ а не насилением.И сам отвечю -НИКОГДА...а вам Олег спасибо что не даете забыть что 24 день конституции которую банда хамов ростоптала...одна надежда на Ю,В,Т, по тому ч то кроме ее возобновить паритет не сможет ни кто.А мы ей поможем в этом не легком деле.
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 20:55
Кр-к:
Є багато віруючих в УПЦ МП, які за автокефалію. До речі, і серед кліру є багато незадоволених Кирилом і втручанням Москви, вона вже навіть митрополиту Сабодану не довіряє.
Значить, тему української церкви треба обговорювати, показувати облуду "русского міра", агітувати за автокефалію і здобувати прихильників в середовищі УПЦ МП. І це вже є певна дія.
Никита   | 20.08.2010 20:57
Кр-к:
Понизивав людей ворогами і він не веде дискусій!
Вибачте, шановний. Це Ви поназивали людей ворогами. І підтвердили це на 7 сторінці даної дискусії.
  | 20.08.2010 21:24
Бурдяк:
1.Непотрібно було шастати по майданах і молебни правити проти одного з кандидатів, а тоді б Ваше обурення не звучало би так по фарисейськи! Президент має право належати чи демонструвати свою приналежність до Христа, бо самі знаєте, що "хто відречеться від Мене перед людьми, від того і Я відречуся перед Моїм Отцем!". Так що це добрий приклад. Я думаю.
2.Ви вчепилися в цей дурацький "рускій мір" ніби цей вислів щось радикально означає і вирішує. Чергова невдала обмовка. Хоча вам все є невдале, бо що не скажи, ви всьому загигикаєте. Сказав і сказав. Не робіть марно реклами Кіріллу, бо тільки возрадується.
3.Від Вас я теж не почув, що робити з УПЦ МП. Никита знать не знає, а Ви?
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 21:51
Кр-к:
Бурдяк:
.Від Вас я теж не почув, що робити з УПЦ МП.
Повторюю ще раз: агітувати за автокефалію і здобувати прихильників в середовищі УПЦ КП.
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 21:51
Перепрошую в УПЦ МП,
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 21:59
Кр-к:
Бурдяк:
.Ви вчепилися в цей дурацький "рускій мір" ніби цей вислів щось радикально означає і вирішує. Чергова невдала обмовка. Хоча вам все є невдале, бо що не скажи, ви всьому загигикаєте. Сказав і сказав. Не робіть марно реклами Кіріллу, бо тільки возрадується.
Концепцією "русского мира" Кирило і РПЦ обгрунтовує шкідливість автокефалії в тілі "единого русского народа", тому її треба активно заперечувати – "Україна не Росія", "В своїй хаті своя правда і сила і воля" і т. д.
  | 20.08.2010 22:00
Ігор Бурдяк:
Перепрошую в УПЦ МП,
Ні, Ви правильно написали першийраз. Хоч нехотячи. Агітувати потрібно саме серед УПЦ КП аби усвідомили, що їх визнання можливе лише через співпрацю з Вселенським патріархом, а не містечковими бунтами і розколами. Потрібно не сіяти ненависть, а йти на порозуміння і зближення і обовязково під патронатом Вселенського Патріарха. Це єдиний шлях.
Никита   | 20.08.2010 22:08
Кр-к:
"Потрібно не сіяти ненависть, а йти на порозуміння і зближення", - сказав Кр-к, обзиваючі бувших соратників "совками" і "псевдопатріотами" і приписуючі їм власні свої слова – ті самі слова, де саме він, Кр-к, називає ворогами тих, хто належить до МП:о)))
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 22:15
Кр-к:
Бурдяк:
Президент має право належати чи демонструвати свою приналежність до Христа, бо самі знаєте, що "хто відречеться від Мене перед людьми, від того і Я відречуся перед Моїм Отцем!". Так що це добрий приклад. Я думаю.
Звичайно, Янукович має таке право. Водночас він повинен бути Президентом всіх українців – і християн різних деномінацій, і мусульман, і юдеїв...
Чи не можете мені пояснити, чому патріарха Кирила зустрічали в Україні з військовими почестями, і чи так само зустрічали б Теда Вільсона, президента генеральної конференції адвентистів сьомого дня, коли б він відвідав Україну?
  | 20.08.2010 22:28
Никита:
Кр-к:
"Потрібно не сіяти ненависть, а йти на порозуміння і зближення", - сказав Кр-к, обзиваючі бувших соратників "совками" і "псевдопатріотами" і приписуючі їм власні свої слова – ті самі слова, де саме він, Кр-к, називає ворогами тих, хто належить до МП:о)))
А як назвати того, хто закликає создать нового чєловєка? Призабули? І тих совкових ляпів ви всі тут наробили повнісінько" куди там кіріллу з його тим "новим міром"! Я просто не хочу в цьому копирсатися. Самі знаєте. А вас всіх я ворогами не називав, а от від вашої "критики" аж вуха вянуть! Ну скажіть, що не так!
  | 20.08.2010 22:34
Ігор Бурдяк:
Папу зустрічали, а Вашого Теда..."Труба поніже – дим пожиже...":-) Може ще шаманів зустрічати з парадою?
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 22:37
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
,
Ні, Ви правильно написали перший раз... Агітувати потрібно саме серед УПЦ КП аби усвідомили, що їх визнання можливе лише через співпрацю... і зближення і обовязково під патронатом Вселенського Патріарха. Це єдиний шлях.
12 березня 1995 Українська православна церква в США відійшла під юрисдикцію Константинопольського патріархату. Українська-греко православна церква Канади увійшла в юрисдикцію Константинопольського патріархату 1990.
Так що немає обструкції із сторони Константинополя. Проблема в русифікації і зомбуванні Москвою зденаціоналізованого сходу.
Ігор Бурдяк   | 20.08.2010 22:43
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Папу зустрічали, а Вашого Теда..."Труба поніже – дим пожиже...":-) Може ще шаманів зустрічати з парадою?
Я перепрошую, Папу зустрічали як главу держави.
А статус Теда є вищим від кирилового, бо він глава всесвітньої релігійної організації, а Кирило лише "русского мира".
Немає в нас державної релігії!
  | 20.08.2010 22:49
Ось читаю на УНІАН "Очолить її Святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, повідомляє офіційний сайт Української православної церкви Київського патріархату."

Так хто тут проти "руского міра", коли патріарх саме з нього...:-)