Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Коментарі
  | 16.08.2010 15:01
Із задоволенням прочитав Ваш екскурс в історію. Я там заглянув – Ви політехнік, то напевне знаєте хтО очолив інститутський осередок ТУМу в ті часи? Так-так, доктор і професор (без двох "ф") м-л філософії, захистився, як то кажуть на трупі комуни, бо в останній горбачовський рік і секретар парткому інституту...очевидно колишнього...Очолив НРУ за Перебудову...Написав гімн Народного Руху...Згодом, пан Олег викладав філософію вже без "м-л" навіть у католицькому ліцеї...Навчав мого сина...Теж вартує пан професор відзнаки! Я вже не кажу про Кравчука! Найперший х перших тепер серед патріотів...Чи не так, пане Бурдяк? Ви ж не жалуєте людей, які змінюють погляди?А Адам їх не принаймні не змінив...
  | 16.08.2010 15:06
Поставлю Вам +. За память тих днів...
Ігор Бурдяк   | 16.08.2010 15:09
Кр-к:
Так, Мартинюк погляди не поміняв, "доктор і професор (без двох "ф") ", швидше всього, теж. Просто свої справжні погляди в комуністичні часи він приховував.
  | 16.08.2010 15:35
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Просто свої справжні погляди в комуністичні часи він приховував.
Точно, пане Бурдяк...Ви, як завжди маєте рацію...Кравчук теж був так законспірувався зі своїми націоналістичними поглядами, що став ідеологом ЦК КПУ...Ще трохи і Ви виправдаєте кожну наволоч, яка зараз жонглює патріотичними словесами сучасного "блокнота агітатора" НП. Я Вам зараз наколупає цілу купу тих "глибоко законспірованих". які вступали у комуняки, йшли сексотами в НКВД, брали участь у пацифікаціях і екзекуціях аби тим довести свою відданість і тільки тому, що "справжні погляди" закопав ну очєнь глубоко...Дехто так і не відкопав їх...Чи не так. пане Бурдяк?
Ігор Бурдяк   | 16.08.2010 16:19
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Просто свої справжні погляди в комуністичні часи він приховував.
Кравчук теж був так законспірувався зі своїми націоналістичними поглядами, що став ідеологом ЦК КПУ...Ще трохи і Ви виправдаєте кожну наволоч, яка зараз жонглює патріотичними словесами сучасного "блокнота агітатора" НП.
В кожного була своя історія. Якщо він викладав філософію, то без "червоної книжечки" не зміг би захиститися. Після поразки і чл. ОУН так робили... для справи... чи було це гріхом?... для чого Левко Лук"яненко вступив в партію?
А були, звичайно, і негідники.
  | 16.08.2010 16:54
Іг Бурдяк:
Може дехто "для справи" і пострілював, може дехто і є тепер підставою чи то "аргументом" для табачніків, аби кивати на тих, хто чинив Голодомор (мовляв самі себе морили)...Ви далеко підете, виправдовуючи таких "конспіраторів"...Ви думаєте чому всі проти люстрації? Може думаєте, що це Адам її боїться? Ні...йому якраз боятися нічого, бо він яким був – таким і залишився. Бояться власне ці "глибоко законспіровані"...які для "добра справи" та щоб довести свою лояльність служили...власній кишені і кендюху! Це вони розтлівали і здавали, примовляючи улесливо – прошу я вас і цілую руці...
А Ви виправдовуйте...виправдовуйте...Може призабули слова Екзюпері про те, кого слід боятися?
Ігор Бурдяк   | 16.08.2010 18:35
Кр-к:
Іг Бурдяк:
Ви далеко підете, виправдовуючи таких "конспіраторів"...Ви думаєте чому всі проти люстрації? Може думаєте, що це Адам її боїться?
А який стосунок членство в КПРС має до люстрації? Коли йшлося про люстрацію, то мали на увазі "сексотів". Членство в КПРС не було жодною таємницею.
Чи відомий Вам подвиг Конрада Валенрода?
  | 16.08.2010 19:25
Ігор Бурдяк:
Зрозумів. Тепер всіх тайняків Ви підведете під "подвиг"? Шановний пане, якщо би таких "конспіраторів" були одиниці, то ми би з Вами тут навіть цієї теми не піднімали. Але Вам би краще не узагальнювати теорію Штірліців на всю цю наволоч, га?
Ігор Бурдяк   | 16.08.2010 19:30
Кр-к:
Ну, прочитайте ще раз ком-р Ігор Бурдяк | 16.08.2010 16:19
Я ж кажу, були і негідники.
  | 16.08.2010 20:29
Ігор Бурдяк:Ну, прочитайте ще раз ком-р Ігор Бурдяк | 16.08.2010 16:19
Я ж кажу, були і негідники.
Та читав, читав...Так тепер всі тільки й кажуть, що ставали комуняками тільки задля того, аби прислужитися Неньці... Як Ви тоді подивитеся на те, аби вступати чимдуж в ПР, з цією ж благородною метою? В комуняки можна, то й можна, навіть потрібно у ПР! Логічно? Для Вас – цілком...Посади не пахнуть – головне конспірація! Правда ж пане Бурдяк?
Beware   | 16.08.2010 21:00
Ось якої думки про нагороду ОБКОМ: http://obkom.net.ua/news/2010-08-16/1013.shtml
Vakula   | 16.08.2010 21:39
Вертикаь Власти без Вертикали Закона-это Горизонталь Коррупции,Путлера модель.!.

ВАКУЛА.а за шо Мартынюку подкинули орден?-Дык за то,что всё время
для оранжевых был сАдам,а для бело-голыбых всегда был мАдам.
!.
Ігор Бурдяк   | 16.08.2010 22:23
Кр-к:
Ігор Бурдяк:Ну, прочитайте ще раз ком-р
Я ж кажу, були і негідники.
Як Ви тоді подивитеся на те, аби вступати чимдуж в ПР, з цією ж благородною метою? В комуняки можна, то й можна, навіть потрібно у ПР! Логічно? Для Вас – цілком...Посади не пахнуть – головне конспірація! Правда ж пане Бурдяк?
В ПР не схвалюю. Це ж зовсім інша ситуація! В СРСР були лише 2 можливості: бути лояльним до влади, або в ГУЛАГ. А людей, здатних на великі жертви ніде багато немає. Тепер інакше. Маємо можливість легально і законно організувати опозицію владі. Тому ті, хто вболіває за долю України, повинні бути в опозиції!
  | 17.08.2010 13:09
Ігор Бурдяк:
Добре, пане Бурдяк, я здається зрозумів, що Ви виправдовуєте гасло – "мета виправдовує засоби"...Не пригадуєте чиє? Я Вам нагадаю...Фюрера...Але хай буде...
Я тільки хочу запитати Вас, а як бути з з такою "дрібницею" як християнська мораль?
Чи у Вас і мАраль особлива? Ось Ви виправдали тих, що задля "справи" йшли в комуну і тим згіршували інших, які теж йщли за їх прикладом. Ну а як бути з наукою, що хто відрічеться від Мене перед людьми, від того і Я відрічуся перед Отцем Небесним?
Я бачу з Вами, пане бурдяк, точно – чим дальше в лєс...
Ігор Бурдяк   | 17.08.2010 17:53
Кр-к:

Вам, мабуть, відомі ці рядки:

"Я так люблю
Мою Україну убогу,
Що прокляну святого Бога,
За неї душу погублю!"
/ Т. Шевченко /

Задайтеся питанням: Хто ще з великих сказав подібне і що Бог йому відповів?