Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

Коментарі
  | 28.07.2010 22:30
Стаття цікава, а тому +. Але я хочу дещо змінити кут зору на проблему. Сьогодні вперше спостерігав конфуз Павла Кужеєва з %-го каналу. Мова йшла про Хрещення, про Кірілла, про УПЦ КП і тд...Це тими днями звична тема і звична реакція. Але тут прозвучала загалом слушна думка, що Голова Держави і взагалі посадові особи не повинні афішувати свою конфесійну приналежність з тим, аби не надавати пріоритет жодній з конфесій. І тут прозвучали слова, які сконфузили ведучого, бо за приклад толерантності був названий...Кучма! Який відвідував всі храми всіх конфесій і УПЦ КП, і УГКЦ, і УАПЦ, і УПЦ МП...Це ж треба було робити революцію, звергати "злочинний режим", аби ставити тепер за приклад?
В тій шафі, куди заліз Кужеєв, ще багато примар. Тепер всі будуть казати, що краще вже Кучма, а не Янукович. Питання можна розглядати і під іншим кутом. А чи є Указ Ющенка невідстороненням держави від церкви? В Україні конфесій багато, якщо кожна звернеться, щоб на честь їхнього свята встановили свято, то що оді буде. Мені, як хрещеному православному цей Указ подобається, але з точки зору невідстороненості він не є таким. Але Указ – це мала частина того, що робиться зараз. Вже тиждень в новинах тільки те і чути. що все чиновництво, яке представляє собою державу, молиться і хреститься, проводяться робочі зустрічі на державному рівні. Це ганьба.
Улас Золотоноша   | 28.07.2010 23:05
Кр-к:
КАКА як завжди КАКнув
Ігор Бурдяк   | 29.07.2010 12:11

В Україні склалася не парадоксальна, а навіть паталогічна ситуація, коли влада, замість того, щоб боротися за власну національну церкву, як це в різні часи відбувалося в Болгарії, Греції, Грузії, Румунії, Сербії, Росії, як це нині відбувається в Македонії, сприяє не лише збереженню, але й посиленню впливу на Україну закордонного центру. Центру, який лише необізнані люди хибно вважають церковним.
Олег Медведєв
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua