Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Друга Світова війна   Свято перемоги 8 травня   Франція   Шарль де Голль   Промова 18 червня
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
1

Коментарі
Вас-иль   | 7.05.2010 14:11
Кр-к:
А теперішній уряд ставить завдання підняти економіку і зобовязати поступово модернізувати її. Тобто слід не тільки мріяти але і діяти!
О, це вже цікаво! Будь-ласка, першочергові кроки уряду, терміни виконання, пріоритети, довготермінові проекти, очікувані результати. Розкажіть. Мені, та й багатьом буде цікаво. Наперед дякую.
Кр-к:
От вам ще один приклад.
...Але щоб навпаки?! А тут нічогісінько вкладати не потрібно, а зиск є. Але Ви працюйте над своїм планом і може колись його втілите. Бажаю удачі. Але такому автору як Ви, пасувало би серйозніше проробляти ідеї, перш ніж виходите на люди.
у кака каку
на лан
кал от то -
ота кака кат о...:)
  | 7.05.2010 14:33
Вас-иль:"першочергові кроки уряду, терміни виконання, пріоритети, довготермінові проекти, очікувані результати."
Ось тут Ви весь – вже і зараз! А пять руки вилетіли в трубу і сидів тихо.
Але хай буде. Переша рекомендація – відкрийте друге око і прочистьте друге вухо аби почути. Я так собі з памяті тільки останні заяви Азарова про будівництво терміналу, плани побудови другої нитки газопроводу, модернізація ГТС вцілому, плани про випуск Антонов-148,158, 168, побудова заводу з виготовлення твелів для наших АЕС, плани модернізації ЖКС...Можете не реагувати, бо Ваш "репертуар" я знаю напамять. Я тільки додам, що минуло тільки 2 (два) місяці і вкотре раджу набратися терпіння і не гнати хвилю
Вас-иль   | 7.05.2010 14:40
Кр-к:
Які кошти виділяються? З яких джерел? Зокрема скільки з бюджету на поточний рік? Генпідрядники і виконавці проектів. Терміни. Прогнозовані наслідки реалізації проектів. Дякую за відповідь.
  | 7.05.2010 15:24
Вас-иль:
Кр-к:
Які кошти виділяються? З яких джерел? Зокрема скільки з бюджету на поточний рік? Генпідрядники і виконавці проектів. Терміни. Прогнозовані наслідки реалізації проектів. Дякую за відповідь.
"Нє пріставай к царю!" – маєте ще крихту гумору? Це з "Івана Васільєвіча..."
Чоловіче, я що тут буду по темі Де Голля Вам лекції читати? Роззуй очі і вуха, йдіть на Бюджет, вчитайтеся ще раз у цифри за що "здали" базу ЧФ і взагалі працюйте самі, а не иільки бризкайте тут слиною і жовччю! Анекдот якийсь!
Никита   | 7.05.2010 15:37
Ігор Бурдяк:
Ви не припускаєте, що лідер може мати таку чесноту, як скромність?
Чи для лідера вона є не чеснотою, а ганжем?
Коли в нас мова йде про лідера типу де Голля – ні, абсолютно не припускаю. Вважаю, що державні діячі і політики високого рівня мають інші чесноти і взагалі іншу мораль, ніж звичайні люди.
Никита   | 7.05.2010 15:45
Ігор Бурдяк:
От виникає запитання стосовно найвищого керівника держави. Його головною метою має бути процвітання держави і благо народу цієї держави. Так от запитання: чи виправдовує ця мета будь-які засоби і дії найвищого керівника держави?
Вас-иль   | 7.05.2010 15:45
Кр-к:

Ви пишете дурню, а я повинен її підтверджувати? Не має уряд плану реформування економіки, ні розуміння того, що треба робити в цій державі. Захоплюєтесь спаяністю зграї бандитів – питань немає. Але не приписуйте їм того, що існує лише у Вашій уяві, і, аж ніяк, в реальності. Наразі наявна безпорадність, некомпетентність, зрада національних інтересів. Не бачити того не можна. Бажання людини похизуватись перед собою своєю инакшістю то є справа самої людини. Бажання при цьому принизити когось – то є наслідок малокультурності людини і є вже проблемою для суспільства, оскільки в аморального суспільства мало шансів досягти успіху.
Никита   | 7.05.2010 15:56
Кр-к:
А тут нічогісінько вкладати не потрібно, а зиск є.
Десь я чув колись такі життєві поради: "якщо згвалтування є невідворотнім, розслабся й насолоджуйся. І навіть можна отримати зиск."
Це сувора правда життя. На превеликий жаль, не всі можуть скористатися такими мудрими порадами... Одна згвалтована жінка надалі стає професійною повією і отримує зиск; інша біжіть і топиться: ще хтось шукає захисту і співчуття в оточуючих; а дехто плекає надію помститися – навіть фільм такий був колись, як згвалтована жінка страшно помстилася своїм гвалтівникам...
Я не засуджую жодну з них. Кожна реагує як може...
  | 7.05.2010 16:08
Никита:
Ігор Бурдяк:

Ви не припускаєте, що лідер може мати таку чесноту, як скромність?
Чи для лідера вона є не чеснотою, а ганжем?
Коли в нас мова йде про лідера типу де Голля – ні, абсолютно не припускаю. Вважаю, що державні діячі і політики високого рівня мають інші чесноти і взагалі іншу мораль, ніж звичайні люди.
Частіше не мають жодної.
  | 7.05.2010 16:14
Никита:
Це сувора правда життя. На превеликий жаль, не всі можуть скористатися такими мудрими порадами... Одна згвалтована жінка надалі стає професійною повією і отримує зиск; інша біжіть і топиться: ще хтось шукає захисту і співчуття в оточуючих; Я не засуджую жодну з них. Кожна реагує як може...
Ми вже говорили на подібну тему. Порада була – "думай про Англію". Решта Ваших алегорій я брати до уваги не буду, як зовсім недоречні – ні до теми статті, ні до оренди ЧФ. Тут ніхто нікого не змушував. Скоріше навпаки, Україна була і є зацікавленою стороною. Хіба що Ви за згвалтовану Московію так печетеся? Нємцов так подібно і сказав про РФ, а він не симпатик Путіна.
  | 7.05.2010 16:22
А таки не вдержуся про мораль тих державних мужів. Розповім, хоч не дуже мені ця тема подобається, але присутні тут "патріоти" ну так вже скиглять за тими вашінгтонами і деголлями...Оповім про Черчіля, іменем якого названі вулиці, як у Обєднаному королівстві, так і за межами.
Так от, з цим паном могла працювати далеконе кожна стенографістка, бо він мав за звичай ходити і диктувати по хаті в чому мати породила, попиваючи склянками віскі і димлячи сигарами. Почитайте спомини про нього. Рідкісний пиячина, але і...тал-тий політик, бо наслідував мудрість, що Британія не має постійних друзів, а має постійнв інтереси. Що я і намагаюся тут втовкмачити! Пиль-мо СВІЙ інтерес, а хто друг-розберемося!
Никита   | 7.05.2010 16:27
Кр-к:
Тут ніхто нікого не змушував. Скоріше навпаки, Україна була і є зацікавленою стороною.
Та невже не змушував? Ніхто і нікого?
Це Ваша думка і Ваше ставлення. І Ви намагаєтесь нав"язувати його тим, хто НЕ ХОТІВ продовження перебування ЧФ.
Я розумію, що Україні було просто не до снаги витурити ЧФ зі своєї території. Ми змушені змиритися з невідворотністю, але нічого хорошого в цьому немає.
Никита   | 7.05.2010 16:37
Кр-к:
Частіше не мають жодної.
"Як хочете, щоб люди вчиняли відносно вас, так і ви чиніть відносно них" – золоте правило моралі звичайних людей. Слід зауважити, що більшість людей цього правила не дотримуються.

"Роби все, що потрібно для процвітання держави і блага народу" – таким, напевно, повинно бути золоте правило моралі політика. Так, більшість політиків не дотримуються цього правила, але це не означає, що моралі політиків не існує...
  | 7.05.2010 16:39
І барельєф мораліста Клінтона теж колись буде на стінах і музеях з лавровим вінцем на чолі. Менше плюйтеся довкола, то будете бачити і героїв. А то почитайте нашу історію, самі так думаєте і інші народи переконуєте, що у нас крім зрадників. покидьків і сволоти – нікого порядного не було...Бридко не стає? Одні кажуть "Ох богдане, Богданочку...", інші анафемствують Мазепу, а ще інші тільки й загдяають за тим вашінгтоном...походя гигикаючи на своїх.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua