Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
4

Коментарі
Слава героям – борцям за вільну Україну, вільну від усякої нечисті!
Никита   | 4.05.2010 10:01
Власне, роки чеченської війни продемонстрували, як це буває...
Дуже гарна стаття, дякую Автору!
  | 4.05.2010 13:53
Прекрасна стаття. Особливо в тій частині, де автор підкреслює, що на колаборацію з Гітлером йшли всі. А вже потім одні вбрали білі одежі борців, а решту загнали у "прихвостні". Чи не відбукається подібна метаморфоза і в наші дні у нашій Батьківщині, коли та, що готова була здати на 50 літ зараз пнеться у лідери опозиції проти того, що здав тільки на 25?
Тому, мені сподобалась фраза автора "Просто герої в євреїв бувають різні – відповідно до історичних обставин. Не варто плювати на пам'ять Гірша Келлера й багатьох інших євреїв – бійців УПА". Думаю, що не тільки у євреїв. У нас тих "героїв", які були секретарями обкомів комсомолів, а тепер у вишиванках – турчінових, томенок, матвієнок-прірва
Кр-к:
У нас тих "героїв", які були секретарями обкомів комсомолів, а тепер у вишиванках – турчінових, томенок, матвієнок-прірва
у кака каку
на лан
кал от то -
ота кака кат о...:)
Ігор Бурдяк   | 4.05.2010 14:58
Кр-к:
Я думаю, що справа не лише в ВОНій. Те, що вона лише себе бачить в лідерах, зрозуміло. Та не лише вона. Такий самий Яценюк, Костенко, Гриценко і. т. д. А лідер повинен бути один. Авторитетний для сходу і для заходу. До речі, завтра в Спілці письменників відбудуться збори партлідерів з метою створення комітету захисту. Була б моя воля, я запросив би Євгенія Марчука.
Ігор Бурдяк   | 4.05.2010 14:58
Опозиція повинна об'єднатись. По-при все, навіть в глибоку рецесію – за Януковича проголосувало менше половини. І якщо б не конфліктували між собою, Янукович президентом би не став. Вибрати перспективного лідера, всім працювати на нього – і в березні 2012 року в голубих не буде ніяких шансів. Не хотілося б, щоб цей час до виборів пройшов в гризні між опозиціонерами. І перемога знову була втрачена.
  | 4.05.2010 15:21
Ігор Бурдяк:" Була б моя воля, я запросив би Євгенія Марчука."
Може Ви призабули, то я Вам нагадаю, яку роль заграв цей хенерал в часі другої виборчої кампанії. ніби опонуючи Кучмі. Тоді багато повелося на цього хенерала СБУ, вбачаючи в ньому людину честі і такого, що здатен зупинити розкрадання країни. Мавр зробив свою справу – розколов, як і тепер тягнибокиз яценюками виборців...і як Тігіпко – став головою Ради нац безпеки при итому ж таки Кучмі.
Не метайтеся иане, або як кажуть в Галичині – не тратьте марно куме сили, витримайте до нових виборів, а поки що виглядайте чи то приглядайтеся до кандидата на нового Вашінгтона.
  | 4.05.2010 15:25
Ігор Бурдяк:
Пригляньтеся до Ткаченка – чим не кандидат? І патріот з букви...і родіну так вже любить, так вже любить...Пригляньтеся до свого соратника, аби знову помилочка не вийшла! Цей вас всіх відзеркалює і за суттю і за рівнем патріотізьму.
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Пригляньтеся до Ткаченка – чим не кандидат? І патріот з букви...і родіну так вже любить, так вже любить...Пригляньтеся до свого соратника, аби знову помилочка не вийшла! Цей вас всіх відзеркалює і за суттю і за рівнем патріотізьму.
у кака каку
на лан
кал от то -
ота кака кат о...:)
Ігор Бурдяк   | 4.05.2010 16:18
Кр-к:
Може Ви призабули, то я Вам нагадаю, яку роль заграв цей хенерал в часі другої виборчої кампанії. ніби опонуючи Кучмі.
Щодо Марчука не знаю, а те, що Удовенко, голова руху, ніби опонував, то так.
А Ви таки стоїте на тому, що найкращий лідер України – Янукович, так?
Valeriy   | 4.05.2010 17:01
"А Бандера, який вийшов із польської в'язниці лише у вересні 1939 року (тож реально на волі він був менш ніж два роки, у липні 1941 вже опинився в гітлерівському концтаборі) "
Наверно правильнее будет –
Бандеру выпустили немцы в сентябре 1939 года и взяли к себе на службу как лидера террористической организации имеющей определенный контингент боевиков. В период с 1939 по 1941 из этих боевиков формировались разведовательно-диверсионные группы для участия в подрывной деятельноси и войне против СССР. Однако цена, которую запросил Бандера в итоге немцев не устроила и они ограничили деятельность Бандеры поместив его для маскировки в спецбарак концлагеря, откуда выпустили в 1944 году.
Valeriy:
они ограничили деятельность Бандеры поместив его для маскировки в спецбарак концлагеря, откуда выпустили в 1944 году.
твоя примітивна комуняцька брехня не вартує нічого, адже тут не лохи якісь тусуються, а серйозні люди, обізнані з обставинами арешту С. Бандери...
Valeriy   | 4.05.2010 17:18
Для активации действий УПА уже в тылу Красной Армии в 1944 году.
Так что как ни крутите, а обьективно УПА и украинские националисты с самого начала были использованы немцами исключительно как средство борьбы с Красной Армией. Как немецко-фашисткие пособники. А героизация фашизма во всем мире преследуется по закону. Такое же отношение и к немецко-фашистким пособникам. И отдельно, особо отрицательное отношение к бандеровцам у следующих государств: Польши, Израиля, Чехии, Румынии, России. Которые инкриминируют им массовые преступления в период Второй мировой войны.
Valeriy   | 4.05.2010 17:25
И особенно мерзко, встречать инсинуации подобные данной статье автора, на страницах НП накануне праздника Победы. Как-то даже просто омерзительно, в предверии дня, за наступление которого отдали свои жизни миллионы украинцев, упоминать всякого рода гм, выродков, которые воевали на стороне фашизма.
Ігор Бурдяк   | 4.05.2010 17:29
Valeriy:
В материалах нюрнбергского процесса упоминания о Бандере имеются. В частности, это документ 014-USSR – секретный циркуляр по айнзацгруппе С-5, датированный 25 ноября 1941 года. В нем констатировалось как достоверно установленный факт, что "движение Бандеры" (ОУН (б)) готовит антинемецкое восстание на оккупированных территориях с целью создания независимого украинского государства. В связи с этим айнзацгруппе предписывалось всех выявленных бандеровцев после тщательного допроса расстреливать, а протоколы допросов немедленно отправлять начальству.

Див: http://dibrov-s.livejournal.com/167597.htmlНайбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua