Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Яким має бути політик


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Він присвятив своє життя Україні.

Яким має бути політик
Він – один з найвидатніших синів України, один з небагатьох, який дісйсно щось зробив для своєї країни, сили і розум віддав за неї. Чи багато таких серед представників влади? Петро Конашевич – Сагайдачний має бути прикладом для сучасних можновладців.

Поповниши ряди козаків, він одразу ж зарекомендував себе, як мужній непохитний воїн. Ряд вдалих походів – і ось він уже гетьман реєстрового козацтва: очолює військо, розробляє стратегію, збирає в походи...Саме під його проводом козаки отримали найбільшу кількість перемог проти турко-татарських агресорів. Маючи високий рівень освіти і життєвий досвід, мудрий гетьман розуміє, що не лише силою твориться держава. Свою політику він будує на компромісах і дипломатії, насамперед щодо Речі Посполитої. Він до останнього намагається порозумітися з нею, інтелект цінує вище за фізичну силу.

Саме тому Сагайдачний багато сил і грошей вкладає у розвиток науки і культури України. Освічені люди – ядро нації! Гетьман розбудовує школи, церкви, монастирі.

Православна віра могла почуватися захищенною – адже Сагайдачний не жалів себе у боротьбі за її права. Відчувши на собі релігійний утиск з боку польської влади – гетьман із військом одразу ж приєднується до опозиційного руху українського міщанства проти Речі Посполитої. Захищаючи найбільші моральні цінності свого народу, мужній воїн Сагайдачний сміливо вступав в боротьбу, не боючись за своє життя. Ось чому на його рахунку найбільше вдалих походів серед українських гетьманів.

Звісно, така особистість не могла не вражати. Захоплені непереможність видатного політика і стратега, молоді юнаки аквтивно залучалися до лав українського козацтва, і за 20 років їх чисельність зросла більше ніж у 20 разів.

Можна нескінченно довго розповідати про цю людину,але цього всерівно буде недостатньо. Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний – приклад патріотизму, мудрості, мужності і невичерпної любові до власної землі та народу.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua