Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Про Голодомор і ОУН-УПА докладніше вивчатимуть в українських школах

jurko | 11.06.2009 00:16
Міністерство освіти і науки України розробило і затвердило зміни до програми з історії України та всесвітньої історії для учнів 5-12 класів. Зміни спрямовані на подолання розриву між змістом підручника та найновішими напрацюваннями вітчизняної історіографії.
Коментарі
jurko   | 11.06.2009 00:18
Не здивуюся, якщо вже завтра у ВР БЮТ разом з регіоналами поставить питання про усунення Івана Вакарчука з посади міністра освіти.
Никита   | 11.06.2009 00:26
jurko:
Після того, як усунуто міністрів закордонних справ і оборони – що значить освіта?!
Розсмішили...:)
jurko   | 11.06.2009 01:10
Никита:
Не смішно. Згадаймо, як сприйняли висвітлення питання Голодомору. А питання міносвіти та її міністра для дуже і дуже багатьох є ключовим. Питання змісту освіти – це один з ключових моментів ідеологічної війни. Для мене особисто певним індикатором стала поява на шанованому мною сайті Стопком злобної наклепницької статті проти Вакарчука. Так що не все так просто, шановний Никита.
Никита   | 11.06.2009 01:21
jurko:
Юрко, я не применшую значення освіти і охорони здоров"я.
Просто згадую російську приказку:
То не беда, что на огороде проросла лебеда. Вон церкви горят – и то ничего не говорят: (
jurko   | 11.06.2009 01:45
Тут згода. І те, що так спокійно дали банді зжерти Огризка, та й Єханурова, болючий ляпас і ганьба нам всім. Треба було аж на Конституцю і вибори президента зазіхнути, щоб хоч трохи спам'яталися.
Никита   | 11.06.2009 01:59
jurko:
болючий ляпас і ганьба нам всім.
Та й це ще півбіди – ганьба і ляпас.
Біда – як захищатися будемо?
У тій війні, що НЕ ідеологічна: (
jurko   | 11.06.2009 02:02
Усунення міністра не означає у цьому випадку припинення роботи міністерства і зміни засад зовнішньої та оборонної політики, гарантом яких є Президент. Хоча шкода нанесена велика. Але ще не вечір (бодай фігурально), чи не так?