Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   фільм Микульського "Вишневі ночі"   історія кохання   ОУН-УПА   НКВД
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
1

"Вишневі ночі"- фільм про "Ромео і Джульєтту по-українськи": вона – боєць ОУН-УПА, він – офіцер НКВД (1992)

Никита | 15.02.2009 12:05
Справжнє українське кіно. Гарний фільм, а розповідь про нього Олени Білозерської та діалоги в обговоренні цікавіші за фільм.
Коментарі
Улас Золотоноша   | 15.02.2009 12:31
Вважаю, що Костянтина Степанкова за геніальну гру в цьому фільмі ще згадуватимуть добрим Словом віки...
  | 15.02.2009 13:18
Знайшлося два свидомых дыбылы, шо подывылысь сю хырню. Дарачи дальше дэдушко.
Victoria   | 15.02.2009 14:21
+
Vladimir   | 15.02.2009 14:45
Текст прекрасный, как всегда у Олени. Но он – не комментарий, а фантазия на тему, как бы она сняла такой фильм. И причем тут Шекспир? Судя по описанию, авторы взяли за основу 42-й Лавренева.
Никита   | 15.02.2009 15:07
Vladimir:
И причем тут Шекспир?
Трагічне кохання між людьми, що належать до двох різних таборів, що ворогують між собою. "42-й" теж про це.
Никита   | 15.02.2009 15:33
ANONIM | 15.02.2009 13:18
Зі мною 12 років жив чудовий кокер-спаніель, тому я добре знаю, що собака теж може відчувати трагічність життя взагалі і трагічність любові зокрема. Але така потвора, як песиголовець, – вона відчуває по-своєму, це щось ані собаче, ані людське. Тим не менше тягне його до людей! Певно, воно страждає, як і всяка жива істота, але висловлюється так, як може...
Vladimir   | 15.02.2009 16:01
Никита Я описался, 41-й. Но дело в том, на кого авторы ориентировались, на какую эстетику. Я не видел фильм, но судя по описанию Олени, они шли по Лавреневу.
У Шекспира ведь вековечная вражда, обязанность честного Монтекки ненавидеть Капулетти. И вдруг – любовь.
А тут нет ничего вековечного. Тебе поручили бороться с врагами. А ты общаешься с ним по-человечески и видишь – он нормальный, не враг, вызывает симпатию, которая переходит в любовт. Но чувство долга, обязанность которую ты выполняешь, остается.
Хотя, конечно, все сюжеты можно свести друг к другу. Но и разница, по-моему, видна. М.б. я плохо ее объясняю.
  | 15.02.2009 16:03
...и скупая мужская слеза скатилась по моей небритой щеке...
Никита:
ANONIM | 15.02.2009 13:18
Зі мною 12 років жив чудовий кокер-спаніель, тому я добре знаю, що собака теж може відчувати трагічність життя взагалі і трагічність любові зокрема. Але така потвора, як песиголовець, – вона відчуває по-своєму, це щось ані собаче, ані людське. Тим не менше тягне його до людей! Певно, воно страждає, як і всяка жива істота, але висловлюється так, як може...
Не відштовхуй того, хто прагне стати людиною, але не може. Всьому свій час.
Никита:
Не читав, не дивився, але засуджую. НМД, працівник НКВД не здібний на високі почуття по визначенню: система завжди добирала в свої ряди бездушних і бездуховних. Якщо ж помилялася, то зразу ж пережувавши випльовувала. А ота зайва романтизація, така собі авторська фантазія, не принесе нічого окрім шкоди. І навіть поодинокий виняток підтвердить оте правило: в НКВД – одні негідники.
Никита:
Не читав, не дивився, але засуджую. НМД, працівник НКВД не здібний на високі почуття по визначенню: система завжди добирала в свої ряди бездушних і бездуховних. Якщо ж помилялася, то зразу ж пережувавши випльовувала. А ота зайва романтизація, така собі авторська фантазія, не принесе нічого окрім шкоди. І навіть поодинокий виняток підтвердить оте правило: в НКВД – одні негідники.
Киянка   | 15.02.2009 18:41
Подібні сюжети, як на мене, покликані скоріше будити думку, а не фантазію. Ах, романтика, ах, кохання перевиховає ворога чи все переплавиться в тіглі кохання, переможе загальнолюдське і т.д. Так воно буває, але рідко. А як правило міцних родин не виходить, коли люди різного виховання, навіть якщо й не різної ідеології. Є таке мудре народне прислів"я: "знайся кінь з конем, а віл – з волом". Зверніть увагу, йдеться не про лебедя й свиню, а про рівно поважних та потрібних в господарстві тварин. Тобто, йдеться не про нижчих-вищих або шляхетних і простих, а просто – про різних. Чому ж не визнати – різні можуть бути потрібні, різність можна поважати, але для родини надійніше "свій до свого"
Никита   | 15.02.2009 18:55
Володимир Павлович:
НМД, працівник НКВД не здібний на високі почуття по визначенню
Закохатися може будь-яка людина.
Никита   | 15.02.2009 19:09
Володимир Павлович:
Не відштовхуй того, хто прагне стати людиною
Людиною не можна стати, людиною треба народитися. Це істину підтверджують, зокрема, і експерименти проф. Преображенського.