Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
3

ПРОСТО ДУЖЕ ХОРОШИЙ ВИСТУП на брифінґу в Міністерстві закордонних справ України

Юрій Самсон | 6.11.2008 11:48
1942 р. дружина Шухевича Наталія Шухевич переховувала в себе єврейську дівчинку Іру Райхенберґ. Генерал Шухевич зробив дівчинці фальшивий паспорт на ім'я Ірини Рижко.Коли Ґестапо заарештувало Наталію Шухевич, дівчинку переправили до сиротинця при жіночому монастирі. Торік Ірина Рижко померла в Києві
Коментарі
ЗаХар   | 6.11.2008 12:56
І що ж це їм так не подобається, що вже 3 мінуси кинули?. Вертяться як грішники на сковороді.
Никита   | 6.11.2008 12:59
"Древні казали: "De mortuis aut bene, aut nihil" – "Про мертвих або добре, або ніяк". Упродовж останніх років російські політики, дипломати, політологи, журналісти, ба навіть артисти естради, либонь, уподобали інший вислів: "De Ukraina aut male, aut nihil" – "Про Україну або погано, або ніяк". І не залежить їм ні на логіці, ні на здоровому глузді, ні на чесності, ні на порядності – Україна у них, як та невістка в лютої свекрухи, як євреї в антисемітів, винна в усьому. У своєму імперському шаленстві, замішаному на хронічному комплексі меншовартості, російське керівництво намагається зомбіювати власною українофобією і світову спільноту, й російську громадськість,
Никита   | 6.11.2008 13:02
і – через підконтрольні ЗМІ та аґентів впливу – певну частину населення України.
І при цьому вони скиглять і заклинають: чому ми не хочемо дружити. Чому хочемо бути від них подалі. Щиро дивуються: ну что вам плохого сделали русские с Путинім во главе, что ві нас так ненавидите?!
Вот уж воистину: умом Россию не понять...
Victoria   | 6.11.2008 13:41
ЗаХар:
І що ж це їм так не подобається, що вже 3 мінуси кинули?. Вертяться як грішники на сковороді.
На НП последнее время наблюдается бригада минусовщиков. Всё равно на какую тему материал подан, минусы летят как на крыльях.
Victoria   | 6.11.2008 13:48
. """Відтак Алєксандр Проханов заявив: "Мы добились вот этого кризиса на Украине". І на запитання журналістки "Что сейчас нужно делать?" відповів: "Нейтрализовать Ющенко".
"""

Это то, что и требовалось доказать слепым, спящим и наивным...
Юрій Самсон   | 6.11.2008 14:13
Дякую всім, друзі, за розуміння.
Поліщук   | 30.12.2008 13:58
Дякую за хороші слова!
Статті +