Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Журнал "Гетьман" вийшов у Інтернет!

Віктор Тригуб | 21.12.2007 03:23

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
7

У житті міжнародної козацької спільноти відбулася приємна подія. Відомий часопис "Гетьман" вийшов у всесвітню мережу Інтернет! http://www.hetman.tv-ik.kiev.ua/index.php?go=Pages

Журнал ''Гетьман'' вийшов у Інтернет!
У житті міжнародної козацької спільноти відбулася приємна подія. Відомий часопис "Гетьман" вийшов у всесвітню мережу Інтернет! http://www.hetman.tv-ik.kiev.ua/index.php?go=Pages

- Наш журнал добре відомий у структурах Українського козацтва, – розповів головний редактор, генерал-осавул козацтва Ігор Кравчук, – Вже кілька років ми розповідаємо про активістів козацького руху, знайомимо з історією козацтва... Часопис має велику аудиторію. Нас передплачують у різних регіонах держави. Зазначу, що "Гетьман" чи не єдине періодичне видання, яке друкується на гарному папері, у кольорі. Думаю, що зможемо досягти результатів і в мережі!

Поки-що сайт облаштовується. Користувачам доступні лише статті з останнього номеру. Днями буде сформована стрічка новин, наповнено архів, розміщено культурологічні матеріали... Головне – почали!

На адресу журналу почали надходити поздоровлення, пропозиції.

Побратимів реально підтримали співробітники міжнародного козацького журналу "Нова Січ", що мають бойовий Інтернет-досвід.

В мережі працюють сайти більшості офіційно зареєстрованих козацьких організацій.

Є історичний сайт "Гайдамака", цільовий – "Характерник", кількох козацьких клубів.

В США успішно діє сайт Американського козацтва, який періодично завалюють російські хакери...

- Найпотужнішим і найвідомішим козацьким ресурсом у світі, на мою думку, все-одно залишається www.novasich.org.ua – говорить Інтернет-редактор, причетний до створення кількох січових сайтів, Ростислав Саєнко, – Коли ми лише розпочинали виводити подібні сайти у мережу, навіть не підозрювали, з яким рівнем протидії, хакерськими атаками будемо мати справу! Я і досі з жахом згадую події вже легендарної операції "Козацькі регалії", коли "Нова Січ" і "Музеї України" опинилися в епіцентрі двобою американських і російських спецслужб! Вже потім ми вирахували офіційних хакерів Російської імперії, сконцентрованих у секретному місті Желєзногорськ, зіштовхнулися з ізраїльтянами... Сподіваюся, що сайт журналу "Гетьман" чекає менш бурхлива і більш успішна, біографія!

- Ми завжди з нетерпінням чекаємо чергового номеру "Гетьмана", – сказав генерал-полковник козацтва Петро Аброскін, – Часопис має гарну редколегію, стоїть на патріотичних позиціях. Дуже потрібну справу робить Директор Інституту козацтва Тарас Чухліб – голова редакційної ради, відомий історик і письменник, інші достойні автори. Журнал не зациклюється лише на проблемах Українського козацтва, інформуючи і про діяльність інших козацьких формацій. Бажаю всіляких успіхів! Будьмо!

Вітаємо побратимів! Чекаємо яскравих журналістських матеріалів!

Віктор Тригуб, редактор міжнародного козацького журналу "Нова Січ", Академік Міжнародної академії козацтва


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua