Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
історія без історії   ОУН-УПА   ОУН   УПА   Українська правда   демократія   тоталітаризм   Держава   Україна для Українців
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
5

Коментарі
  | 18.10.2007 12:31
"Стаття ні про що"-???
ПСИХОЛОГІЧНА ВІЙНА ПРОТИ УКРАЇНИ.
Заказ.
адреса: Кремль-Луб"янка.
Пайташ   | 18.10.2007 12:51
Шановний Гетьмане
Проблема ОУН-УПА, проблема РККА, проблема РА в Афганістані все це політика, а подекуди і чисте політиканство.
Всі ці теми і протиставлення одних іншим будуть ще довго використовуватися ворогами України.
А ось ви вірно робите, що даєте по цьому питанню обєктивне бачення проблеми.
Тільки таким чином в протиставленні правди – брехні, фактів – придуманому і надуманому можна ознайомити інших, необізнаних, з цією проблемою.
А головне вояки УПА мають бути зрівнені з вояками РА по всім пунктам і тільки після цього цю проблему буде можна залишити виключно історикам і історії.
  | 18.10.2007 13:05
Гідна, розумна і дуже продумана відповідь автора,лукавим ворогам України.
Олена Олійник   | 18.10.2007 13:13
Отак. Вже й Грабовський не догодив...
Вам, шановний пане Тарасе, звісно може й ні до чого моя особиста думка, та і я нічого особливого не очікую. Та все ж таки.
Якщо людина аж випромінює впевненість у тому, що існує й завжди існуватиме лише дві думки: одна – її, а інша – хибна, я мимоволі роблю висновок, що людина ця не є прихильником пошуку істини (що, як відомо, народжується у спорі), а скоріше воліє лише замінити звичні ідеологічні міфи (у Вашому випадку – на діаметрально протилежні).
Я ж ціную міфи лише як літературу (якщо вони того варті).
Мене дивує не те, що Ви бажаєте висловлюватись, звісно. Але ж Ви не дискутуєте, а жбурляєте звинувачення.
Хотіла це сказати ще два дні тому.
  | 18.10.2007 15:36
Дуже корисно подавати аналітичні погляди на статті.
Думаю, що це допомагає читачам краще зрозуміти і оцінити тему. А авторам також корисно поглянути на свою роботу з боку іншими очима.
Дякую за аналітику.

Володимир
Олекса Косар   | 18.10.2007 17:19
А все ж: є ж ще не розкриті архіви в Москві, що стосуються УПА. А чому? Бо там правда про УПА. А її приховують. Хіба це про щось не свідчить?
Олена Олійник   | 18.10.2007 18:23
Олекса Косар:
Так, пане Олексо. Це свідчить про те, що ЇМ правда про УПА аж ніяк не потрібна. Проте вона потрібна нам. Але не таким чином, що як правди нема де взяти, так ми її вигадаємо. Мені хотілося б знати Вашу думку.
  | 18.10.2007 20:38
Друже Гетьмане! Щира дяка
  | 18.10.2007 21:36
Грабовський часом надмірно захоплюється у статтях якоюсь однією ідеєю, але хто з нас безцього гріха. Однак саме цей матеріал п.Сергія видався мені дуже виваженим і коректним. Повністю поділяю позицію автора, точніше сам давно вважаю і ОУН, і УПА не якимось ідеальним та застиглим, однозначно позитивним (або негативним) явищем, а цілим етапом розвитку національного руху. З безліччю непослідовностей, помилок, злочинів і іншого негативу. Однак зі своєю внутрішньою логікою розвитку – розвитку саме, як справжнього національного руху.
Burkun   | 18.10.2007 21:39
[Попередній допис – мій також]
Тобто, УПА-це не ікона, а важливий етап національної історії. Досить неоднозначний етап, про який треба довго і чесно говорити. Якого, на жаль, не здатні адекватно сприйняти односкладові адепти будь-якої з сторін протистояння – хоч тепер, хоч колись.
А "плакатна героїка" мене дістала ще за Брежнєва...
  | 18.10.2007 22:41
на горі Говерлі, святому для всіх українців, в т.ч. для президента Ющенка, місці, був знищений знак Тризубу, Пам"ятна дошка на честь Конституції, та прапор України.По цим імперським хуліганам так і плаче стаття Кримінального Кодексу за знущання над державними символами. + додайте сюди заклик до насильства, про яке вони майже відверто говорять в своєму прес-релізі: "Силами отдельного горного подразделения ЕСМ на горе Говерла спилен и осквернён символ оккупации Украины – Тризуб. Уничтожена гранитная доска украинской сектантской церкви. Разбит гранитный памятный знак, посвящённый т.н. "конституции Украины".
Вместо символа украинских коллаборантов жовто-блактного прапора над горой водружён стяг
  | 18.10.2007 22:42
Евразийского Союза Молодёжи.

Гора Говерла переименована в пик Сталина.

Также ЕСМ предупреждает, что в случае назначения оранжевой обезьяны – Юлии Тимошенко премьером т. н. Украины, мы не сможем остановить своих украинских активистов от превентивных акций прямого действия против т.н. руководства этой псевдостраны.

Хоча ні, це ст. 111 КК України – зрада Батьківщини – допомога іноземній організації в здійсненні підривною діяльності проти України, від 10 до 15 років.

http://maidanua.org/static/news/2007/1192727107.html
Burkun   | 18.10.2007 22:47
Все вірно – це відвертий кримінал і за такі злочини треба карати. Перед тим провести слідство і встановити правдивість інформації з тієї записки.
Але до чого тут стаття Грабовського? Він також член "Евразийского Союза Молодёжи"?
:)))
Valeriy   | 18.10.2007 23:13
Когда история начинает управляться партией или государством, ждите 1984 год.
Перехамить хама может только еще больший хам.

"Кто управляет прошлым, - гласит партийный лозунг, тот управляет будущим:
кто управляет настоящим, тот управляет прошлым"...
Дж. Оурэлл, 1984
Beware   | 18.10.2007 23:56
Як цікаво! Я написала сьогодні відповідь Олені у відгуках до Вашої попередньої статті, а потім прочитала цю. Знов я думаю з Вами в унісон! Дуже гарна, виважена і корисна стаття. І дуже спокійна, маю добавити. Дякую і цілком з Вами згодна. Я вибачаюсь, бо не знаю, що за священна корова є Грабовський, але я не згодна з Оленою щодо того, що Ви спромогаєте якимось чином нав*язати свою думку, чи маєте небажання обговорювати. Пробачте мені, Олено, але Ви пересмикуєте. Чому, коли завжди приводяться гарні доводи, починаються звинувачування у "жбурлянні звинувачень"?