Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Росіяни викрали козацький архів в США!

Віктор Тригуб | 16.09.2007 04:09

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
10

Зник унікальний архів Служби безпеки "Казаческого освободительного движения"!
Дві тонни цінних документів, віртуозно вивезли із США в Росію! В архіві були спогади колишніх членів загадкових зондеркоманд, що під прикриттям німців, шукали гігантський золотий запас Кубанської Народної республіки, захований десь в Краснодарському краї і в Україні.


Росіяни викрали козацький архів в США!
Зник унікальний архів Служби безпеки "Казаческого освободительного движения"!

Дві тонни цінних документів, віртуозно вивезли із США в Росію!

Козаки США, провели власне розслідування і вжахнулися.

28 травня 2007 року, відомому діячеві міжнародного козацького руху, гарячому прихильнику незалежності Кубані, онуку легендарного козацького генерала Валерію Бабичу, раптово стало погано. Інсульт. Слід зазначити, що старий мешкав у Пушкінському домі.

Вже перебуваючи під впливом сильнодіючих препаратів, хворий зателефонував сестрі і наказав впустити до помешкання та допустити до захованого у тайнику архіву, такого собі В.Миронова.

Сестра виконала бажання В.Бабича, який після того, так і не прийшов до тями.

Миронов, який допомагав, свого часу, видавати та розповсюджувати книги відомого письменника Григорія Климова, вивчав документи протягом трьох діб.

Слід зазначити, що Бабич довго очолював Службу безпеки "Казаческого освободительного движения", вів цікаві розслідування, мав доступ до ексклюзивної інформації... В архіві – компромат на багатьох колишніх гітлерівців, поліцаїв... Є хроніки дивних подій, що сталися в житті козацької діаспори США, характеристики, свідчення.

Особливу цінність мають повні списки членів "Братства Русской правды".

В архіві були спогади колишніх членів загадкових зондеркоманд, що під прикриттям німців, шукали гігантський золотий запас Кубанської Народної республіки, захований десь в Краснодарському краї і в Україні. За деякими оцінками, які потребують уточнення, скарб може коштувати 150 млрд. доларів!

Довкола багатств КНР, які дісталися від Російської Імперії, розгортається небувала інтрига, за участі провідних спецслужб світу та українських журналістів.

Отож, попрацювавши з архівом Бабича, Миронов провів якісь переговори, отримав якісь підтвердження.

Одного дня, до будинку сестри, прибула дивна бригада "вантажників" з вельми цікавої транспортної компанії, яку використовують як легальну ширму відставні офіцери КГБ, що мешкають в США.

Архів було швидко завантажено в спеціальний авіаційний контейнер, і, з досконало оформленими супровідними документами, відправлено до аеропорту. Де вже чекав спеціальний чартерний літак "Аерофлоту" з двома, специфічної зовнішності, супроводжуючими.

Вантаж блискавично пройшов митницю.

Через кілька годин, борт здійснив посадку на одному з російських військових аеродромів.

Як потім виявилося, з помешкання Бабича, зникла коштовна колекція орденів царського періоду, яку оцінюють у півмільйона доларів.

Про подальшу долю архіву та колекції нічого не відомо. Крім того, що перебувають вони в розпорядженні спеціальних органів Російської Федерації, скоріш за все – ФСБ, і нині ретельно вивчаються.

Російська і українська козацькі діаспорні організації США в шоці. Висувається чимало версій, є певні чутки, про які нічого говорити не будемо.

Є незаперечний факт – козацький архів викрадено в США, і за допомогою державних структур Росії, переправлено до Москви. Подальші кроки прорахувати досить легко.

Кремль стає все нахабнішим. І як не дивно, успішнішим.

Аналітики знову почали розмови про відновлення статусу супердержави...

Віктор Тригуб, редактор міжнародного козацького журналу "Нова Січ"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua