Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Держава Україна   рідна мова українців-українська   мова   язык

Чому українці не можуть допустити російську мову, як другу державну

Пайташ | 11.09.2007 11:46

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
18

Мова держави має бути одна. Особливо держави яку населяє біля сотні різних народів. Бо зробивши державною мовою мову не титульного народу держави – образиш інші нетитульні народи. Але чому не можна робити саме російську другою державною? Про це буде далі.

До цієї статті мене підштовхнула активність обговорення, яку моя попередня стаття визвала у читачів сайту, хоча ця стаття і не була анонсована на титульній сторінці Народної Правди.

Українці і росіяни – два словянських народи. Мають єдиний корінь – Київську Русь. Мови схожі, але і відмінні. Культури схожі, але в українській культурі – більше європейськості, а в російській культурі – більше азійщини. А ось менталітет українців і росіян – різний. Правдами і неправдами російські можновладці пригноблювали український народ протягом трьох століть, насаджували їм свою мову, називаючи мову українців "недарозуменієм" по українському – незрозумілістю. І це правда – бо для росіян – українська мова – незрозуміла, в той же час кожен українець вільно володіє російською. Все було б добре. І мова російська може для нас була б прийнятною, якщо...

Якщо б вона не стала мовою офіційних документів геноциду українського народу – мовою, якою творилися ВСІ документи, що привели до ГОЛОДОМОРУ і ЗАГИБЕЛІ МІЛІОНІВ УКРАЇНЦІВ за часи правління БІЛЬШОВИЗМУ.

Чому більшовики використали саме російську мову для своєї держави, адже могли використати будь яку іншу, і в тому числі і українську. Але використали саме російську.

То чи можемо ми зробити другою державною мовою – мову документів вбивць українського народу? Мову документів по яким творився голод-геноцид українського народу. В росіян вибору немає. Це їх рідна мова. З нею їм жити. А в нас вибір є – НАША РІДНА УКРАЇНСЬКА МОВА. То ж для чого нам мову, якою розмовляли і писали свої злочинні документи вбивці і вороги українського народу? Чи можуть українці забути голодомор-геноцид і тих хто його створив?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua