Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Голодомор-геноцид   память про жертви   патріотизм

Голодомор-геноцид українського народу

Пайташ | 11.09.2007 10:27

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
13

Виставка документів, що була організована архівним департаментом СБУ в Ужгороді чітко показала, що голодомор 1932-1933 років був цілеспрямованою акцією геноциду проти виключно українського народу і ніякого відношення до неврожаю від посухи цих років немає.

Голодомор-геноцид українського народу
Протягом минулого тижня, у виставочному залі музею народної архітектури та побуту в м.Ужгороді експонувалася виставка документів, організована архівним департаментом СБУ. На виставці були представлені останні розсекречені Москвою документи інші документи з архівів та спогади очевидців. Хоча наш край, слава Богу, голодомор оминув, але цікавість моїх земляків до виставки була високою. На виставку йшли і старі і малі і навіть цілими сімями. Я вже подав кілька фотоматеріалів з виставки і ще подам – бо це наша історія. Трагічна історія нашого народу. Мене не здивували мінуси під фоторепортажами без жодного слова. Це мінуси ворогів українського народу. Мене здивувало мовчання українців просто і українців на цьому сайті, особливо тих, з тих областей України, що найбільше постраждали від цього геноциду комуністичного режиму. Невже справжним патріотам-українцям нічого сказати? Мене дивує ваше мовчання українці. Чи на цьому сайті вже немає таких? Гіренко,Косарь, Самсон, Гетьман та інші українські патріоти – де ви? Чому дозволяєте мовчанням і мінусами ворогів України паплюжити память невинно убієнних українців?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua