Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Соборна Україна   Україна і Малоросія   дві українські держави

Сьогодні ще може і зарано, а завтра вже мабуть буде запізно

Пайташ | 6.09.2007 14:25

-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
14

Останні події в Україні. Ігнорування Кабінетом Міністрів рішення РНБО і Указів Президента України підводить державу до небезпечної межі. За якою...???

Останні події в Україні. Ігнорування Кабінетом Міністрів рішення РНБО і Указів Президента України підводить державу до небезпечної межі. За якою...??? Невідомість. А може і розпад на цілий ряд незалежних держав. Це є небезпечно не тільки для України як держави, а і негативно відібється на відцентрових силах сеператизму в сусідніх країнах. Це небезпечно для Європи, в якій сеператизм піднімає голову то в одній то в іншій державі. Це є небезпечно для світу в цілому.

Сьогодні коаліція і Уряд не підкоряються вимогам Конституції, Уряд ігнорує вимоги РНБО і Президента. Деякі міністри взагалі дозволили собі зневажливо відкликатися про сам державний інститут НРБО, а міністр юстиції договорився до того, що нібито НРБО є по суті нелегітимним органом. І це про орган, існування якого обумовлюється статтями Конституції.

А що буде завтра? Після дострокових виборів у Верховну Раду України, коли вибір українців не сподобається чиновникам і політикам. Мороз не захоче визнавати нову Верховну Раду, і в Україні стане відразу дві Верховні Ради. А Янукович не захоче визнавати відставку свого Уряду, і в Україні відразу стане два Уряди. Слава Богу, що хоч Президент в нас буде один. Правда вже тепер з морозівської ВРМ лунають голоси, що вони не визнають Президента і парламентсько-президентську республіку, а визнають тільки парламентську республіку. А на чиєму боці буде армія? СБУ, Суд, Прокуратура та інші силові структури?

Ви відчуваєте небезпеку? Я так! Україна підійшла до критичної межі.

Може сьогодні ще і рано робити якісь кардинальні дії, але щоб завтра їх робити було вже не запізно.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua