Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Клоун, дрисерувальник і гіпнотизер в одній особі

Пайташ | 5.09.2007 13:43

-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
11

Є дуже цікаві особистості. Розуму – нуль, здібностей – нуль, але щастя на сто мають. Такий мій земляк Шуфрич.

Клоун? Так. Знань малувато? Так. Люди не поважають? Так. Не оратор? так.

Але має щастя.

А щастя дає – владу, гроші, можливість бути дресерувальником дл інших нехай і розумніших за нього, а саме головне вміння шептати і нашіптувати, сичати по зміїному, що багатьох кидає в гіпнотичний стан. Справжні зміїні здібності. Але він до цього прямував все своє життя.

Перша жінка – дочка другого секрктаря обкому партії, друга – красуня Ворона – Міс Закарпаття і не тільки. То нічого, що бив він їх нещадно. Особливо Ворону. Так побив, що в суд подала. Відкупився. Будинок-особняк подарував їй... і забрала заяві з суду.

А ще він кандидат наук, і не хоч яких, а сільськогосподарських, хоча в сільському господарстві розбирається тільки хіба, що в тому що яблуко від гарбуза відрізнити може. А кандидатську писав по сільськогосподарських питаннях Угорщини (Мадярщини), добре, що мадяри про це не знають.

В Закарпатті його колись просунули у депутати Верховної Ради на заміну вибувшому депутату на рік, а на нступних виборах, розібравшись в ньому закарпатці його прокотили, як шахтарі колись прокочували – на тачці. А він винирнув через Черкаси. І там обманув всіх. Але щастя і тут було. А потім рвав на собі сорочку за Януковича... і той його не забув. Міністром надзвичайником зробив. Перший вихід на люди на посаді Міністра – і знову казус. Дозволений рівень випромінювання радіації "по Шуфричу" давно вбив би всіх не тільки на Україні, а і у всьому світі. А потім кактстрофи і катастрофи, а він як полководець-сталінець затикав їх людьми і матеріальними жертвами, не його ж власність. Народна. То ж і не жаль. А тепер він ще і на наступний термін мініструвати налаштувався. А чи не занадто?

Розумні люди кажуть, що з долею не жартують, щастя не випробовують.

А він і тут не на висоті. Випробовує. Та ще і хвалиться.

Чи на довго?

Високо злетів. Та падати буде дуже боляче.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua