Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
17
Рейтинг
17


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
3

Коментарі
Сезам   | 9.08.2007 13:58
Подяка автору – шоч і коротко, та точно.
Стрілець   | 9.08.2007 14:12
Якщо можете – пишіть іще в цю тему.
Вона того варта.
  | 9.08.2007 14:23
Степан
Просто є прошарок людей, які оцінюють політика по тому, чи воював він проти Росії чи ні.
Якщо воював, то він не може бути героєм України.
Справжній українець, чи чех, чи японець, чи будь хто нормальний громадянин, а не електорат
ПРУ, КПУ чи СПУ (це ж ясно) пов язує заслуги політика перед Батьківщиною через його заслуги перед Батьківщиною а не перед Росією. Бо тут є хлопці, що щось плутають.
Або вони не ту Родіну люблять.
Гетьман   | 9.08.2007 16:28
Визнання Петлюри є проблемою для московських холуїв, бо воно не розривно звязано з Січовим Стільцями та Галицькою Армією загалом, що разом воювали за українську Державу. А як же вони можуть визнати Коновальця-командира Січового Стрілецтва, як він був керівником ненависної їм ОУН, дя поки московитські агенти його не вбили?

От вам і відгадочка.
Славомир Східняк   | 9.08.2007 18:33
Насправді нинішнє чиновництво спинним мозком відчуває небезпеку популяризації героїв типу Петлюри. Уявіть, що на прикладі таких – ініціятивних і самовідданих – героїв було б виховано покоління молоді вже після 1992 року включно. Чи змогли б юнаки, перед очима яких був би такий приклад мовчки терпіти "бєспрєдєл" довкола? Так, певне, могли б. Але стійкість системи була б не настільки міцною... Тому з доби УНР нам пропонують тільки м'якотілих мислителів (Винниченко) та відірваних від життя інтелектуалів (Грушевський). Вони не страшні, бо їх приклад не виховує бунтарів-борців...
Юрко Безкровний   | 9.08.2007 20:48
Славомир Східняк:
Дякую за коментар:)
  | 9.08.2007 22:51
Вірно, найважливіше пам"ять народу, а багатостраждальний український народ знає про голод і репресії, які організували комуністи. Давайте об"єднаємось і задля памяті невинно убиєнних викинемо комуняк на смітник історії.
Гетьман   | 10.08.2007 11:19
Незарегистрированный пользователь:
Вірно, найважливіше пам"ять народу, а багатостраждальний український народ знає про голод і репресії, які організували комуністи. Давайте об"єднаємось і задля памяті невинно убиєнних викинемо комуняк на смітник історії.
Комуняки-наслідок, треба з основними проблемами розібратись, а тоді вже можна й за всяку шантарпу дратуючу взятись. Бо хіба щось зміниться як просто комуняк засадити?-Їх місце спокійно займуть наприклад Вітренківці, або ще якась московитські шестірки.
Гетьман   | 10.08.2007 11:23
Славомир Східняк:
Насправді нинішнє чиновництво спинним мозком відчуває небезпеку популяризації героїв типу Петлюри. Уявіть, що на прикладі таких – ініціятивних і самовідданих – героїв було б виховано покоління молоді вже після 1992 року включно. Чи змогли б юнаки, перед очима яких був би такий приклад мовчки терпіти "бєспрєдєл" довкола? QUOTE]

Ви серйозно думаєте, що хапугам не фіолетово на хвалені кого їм виїжджати до загального корита? Все простіше-їм правди не треба-є розкручена московитською пропагандою брехня-от на ній і паразитують. Плюс ще й вплив московитських винагород за деякі моменти є для них набагато приємнішим за якусь там націнальну гордість.
Wasil   | 31.08.2007 22:53
Интересно, как сейчас в Украинской школе об настоящих героях Украины подаётся? Или, всё про Павлика и Стаханова...
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua