Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Повернення до брежнєвських часів?

Пайташ | 6.08.2007 11:19

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
16

Хотів спочатку провести аналіз і відповісти на статті за вихідні дні. Але сьогодні, щоб відкрити статтю тратиться 5-10хв. А дати відповідь – 10-20 хв. То ж від затії аналізу – відмовився. І вирішив поділитися з Вами почутим по радіо в суботу із зїзду ПР.

Повернення до брежнєвських часів?
Перше, що мене вразило, що виступ на зїзді ПР В.Януковича нагадав мені події 20-30 річної давності. По перше: весь виступ транслювався з партійного зїзду в повному викладі. І це по державній радіомережі, за гроші платників податків. Що? ПР стала вже -розумом, честю і совістю...?

По друге: стиль виступу одні хвалебні оди собі, своїй діяльності... І людям стало легше і всі задоволені... І це коли подорожчали: сметана на 50%, хліб на 10-15%, мясо на 10-30%, яйця на 90%, фрукти і овочі від 30 до 50%.

По третє: коли Уряд Януковича неспроможний виконати рішення Конституційного Суду по поверненню незаконновідібраних грошей у пільговиків – бо в казні грошей на це немає. І в той же час Янукович обіцяє, що вони і тільки вони дадуть від 35 тис. до 100 тис. гривень породілям? Звідки? Чи вони відчувають, що це не їм прийдеться робити і тоді будуть злорадствувати. – "Ось не нас вибрали. Ось і маєте."

Але за всім цим стоїть, ні бовваніє привид лідера СДПУ (о). Це їх гегемонські мрії. І мені стало страшно... Невже на Сході і Півдні України народ забембаний настільки, що знову вибере собі на шию януковичців наполовину розбавлених сдпуовцями. Які якщо на щось і варті, то тільки на смоктання крові з україни і українців, незалежно від їх рідної мови і місця їх проживання в Україні, та набивання своїх власних кишень. А народ їм, що, народ можна в черговий раз і надурити, і кинути в прірву незвіданості. "Хай будуть жебраками, головне щоб нам було добре" – ось їх теза – всяких там Януковичів, Азарових, Медведчуків, Богословських, Шуфричів, Тарасиків, Германів, Колісніченків...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua