Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
міфи   міфологи   історія

Міфологи сучасної України

Пайташ | 30.07.2007 14:29

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
14

Їй богу не хотів сьогодні писати жодної статті. Бо роботи на вихідні назбиралося. Та й перечитиати і відповісти на статті сайту треба було. Але коли деякі міфологи намагаються витурити мене з сайту тільки за те, що я підтримую їх читачів- критиків та і даю ще їм зауваження... Отже вирішив їм відповісти. Коротко.

Міфологи існували у всі часи. Але найбільше міфологи розперезалися в нас у вільній українській державі, що виникла по волі Бога, в кінці 20 – на початку 21 століття. Виникла без революцій без війн. Виникла просто по волі Божій. Просто Бог захотів, щоб розвалилася диявольська імперія, імперія яка разом з демократичними країнами у страшній війні 20 ст. перемогла ще страшнішу демонічну імперію Зла.

Але імперія розвалилася. На її розвалинах появилися, як гриби після дощу, нові держави. Хай не всі ці держави-гриби відносяться до грибів- держав першого гатунку, але вони самостійні, вільні. Хоча декотрі з них намагаються бути і вільнішими і їстивнішими (тобто – демократичнішими). Але що є – то є.

І ось в кожній з держав появилися міфологи, що намагаються довести свою неперевершенність над іншими. Звинувачуючи інших в усіх бідах, вони фетишизують себе і своїх хазяїв. А фетишизм – це майбутній тупик і майбутня загибель держави. Звичайний божий народ живе тільки в реальному світі, а в світі міфів – живуть казкові народи, що не мають нічого спільного з реальністю.

То ж шановні міфологи і казкарі. Вам треба писати міфи і казки для дітей опираючися на світлі сторони минулого. А політику залиште політологам. Історію – історикам. Бо політична білизна – брудна і не личить міфологію одягати в брудне. А історія – суха наука.

Історія любить слова: "так", "було", "народився", "помер", "переміг", "потерпів поразку". Але історія не любить: "а якщо", "а може", "мабуть".

Хай щастить вам міфологи на дитячих сайтах.

Сухарь і реаліст ваш Пайташ.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua