Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Власов   РВА   армія Власова
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Коментарі
  | 19.06.2007 10:56
Русин
Будь яка версія має право на життя. А версія автора не є фантастичнішою за інші. Я думаю що документів по реаліям цього питання і в архівах НКВД не збереглося.
Юрій Самсон   | 19.06.2007 11:02
Сучасна Росія теж нібито гнівно засуджує Власова. Але він, до речі, воював під триколором, який нині – державний прапор Федерації!
  | 19.06.2007 18:57
Опять в говне копаются нацики. Мало им своих ублюдков фашистских прихвостней как Шухевич, так давай про Власова поговорим. Предатели были и будут во всех странах и во все времена. Но не СССР 22 июня начал войну, на СССР напал людоед, который до 22 июня захватил Европу, север Африки и т.д. И если бы народы СССР не дали гитлеровцам и их пособникам типа украинских националистов по зубам, то не было бы освобожденной Франции, Италии, Испании, Греции, Югославии, Чехославакии и многих других стран. Позиция маразматиков-нациков известна по любому вопросу, который хоть в какой-то мере связан с СССР, Россией. Давайте обсудим лучше вклад Америки во второй мировой, почему только с 1944 начали войну
  | 20.06.2007 21:30
Дійдем і до Америки,але краще проаналізуємо результат міролюбівой політікі, яка виявилася наслідком пакту Рібентропа-Молотова-анексією Балтійських країн,Фінську війну,добивання Польщі,і тд в тому ж дусі. Але моя мета привернути увагу до постаті Романа Шухевича. Навідміну від "рускіх братьєв" Шухевич боровся з ворогами України на своїй землі, він не намагався загарбувати чужі міста і села. Так само і Бандера.Рускіє патріоти і не відають, що Бандера і весь практично провід ОУН з 1941року і до кінця війни були вязнями концтабору Заксенгаузен, що брат Бандери був страчений німцями в Італії.Цікаво б знати, що "нацики" на відміну від освободітєлєй не везли України ніякого награбованого майна. Кр-к
  | 21.06.2007 16:24
Тогда любезный сообщи, за что А. Гитлер наградил шухевича железными крестами+медалями, за какие такие подвиги на територии Украины.
  | 21.06.2007 16:27
А что предшествовало подписанию пакта о не нападении между Германией и СССР? Разве Англия с Францией не подписывали ничего с Германией до того как?
Петр,Украина
  | 14.11.2007 18:59
Шановні, нагородження Шухевича Гітлером – міф, який не має фактичного обгрунтування, і будь-які розмови на цю тему – провокації. Тому проводити паралелі між Власовим і Шухевичем можуть лише люди, що, на жаль, не знають історії, не орієнтуються в іст. подіях і є ворогами України, яким не місце на нашій землі.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668









© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua