Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
національні тенденції ЕВРО 2012 натяки на висновки

МИ ГЛИБОКО В ЄВРОПІ

VANO | 22.06.2012 11:54

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

хто докаже, що наші добре читають гру, своєчасно пропонують себе на швидкий атакуючий пас, розвивають атаку точним, дальнім (діагональним) перекидом (як англійці!), одним дотиком обробляють м'яч...

МИ ГЛИБОКО В ЄВРОПІ
- Хто може каятись найбільше у світі?

- Ну Ви ще питаєте! Конєчно же ми! Найщиріше і повністю найсамовідданіше! Малі собі і темні, ми риїмось в землі на всяких окраїнах, прости нас, Господі!

- Ніхто навіть не хрюкне, коли вельможні гості-європейці у відповідь за гостинність не зарахують чесно вами забитий гол?

- Ну, так, ми ж "колєнопреклоньонно", в страсі бозьому розуміємо, що виправити помилку, компенсувати моральний збиток та невикористані можливості, європейське футбольне начальство зразу ніяк не може. Бо в них Закон – "Блат (тер) через Кол (л) іно...". Над ними – тоталізатор для своїх, банкуючих "пролєтарієв-мільярдерів".

- Чемні, європейці могли б, наприклад, шляхетно компенсувати шкоду, організувавши на закінчення "Євро-2012" додатковий матч "Чемпіона 2012" зі Збірною України, (а срібного призера – зі Збірною Польщі)?

- Так – не "дадуть не додують"... Давно запланувано: кому-які Мані-Фані, а кому фєні – бєні, є...). Наша доля – всяческі рить почву, а коли помилково виповзем на світло – так орать несамовито, в молітвєнном екстазі!

- Хто-то з ваших років 20 тому назад пропонував удосконалювати не тільки ворота. Актуальним є профілактика травматизму?

- Та проклюнувся тут на "НП" один "грузин вумний", уперто усіх кличе самостійно самовдосконалюватись. Криє Блохіна за "всенародну радість", коли наші футболісти, тішать французів явною кволістю та тупістю. Мовляв, хто докаже, що наші добре читають гру, своєчасно пропонують себе на швидкий атакуючий пас, розвивають атаку точним, дальнім (діагональним) перекидом (як англійці!), одним дотиком обробляють м'яч... Бреше, що якщо тренер добре "поставить удар", то більше 50% не б'ють вище воріт. Позор! Ми його з'їмо і на добриво...

- Ви чули щось про сучасну культуру футболу в Бразилії...

- Ні. Нам старший брат про це нічого не дозволяв. А нам – аби гроші та харчі хороші, прости нас, Господи!


(Суржик спецієльно для перцю)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua