Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Професіоналізм може бути вищою формою націоналізму

НУ, І ЩО МИ ТУТ ПИШЕМ?

VANO | 28.01.2012 23:57

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Професіоналізм може бути вищою формою націоналізму, якщо розумна людина дійсно дбає про свою Батьківщину. Геть брехунів-політиків від парламентського корита! Хай живе професіонал-патріот у вільній Україні!

НУ, І ЩО МИ ТУТ ПИШЕМ?
НУ, І ЩО МИ ТУТ ПИШЕМ?

Добре, що "Народна Правда" довіряє дописувачам вставляти свої "шедеври" прямо зверху попередньої статті та лінку! От, на "УП", чи на "Майдані" так – зась! Редактори "більше знають" яким блогерам можна довіряти, щоб "борозну" не псували (і глибоко душу не орали, бізнес не царапали). Отак, хто-куди пишемо, пишемо. Бува, лишенько, графоманами стаємо, поки "дідько писучої тяги" мозок зовсім попутає. Тоді вже пишемо і не перечитуємо, і не думаємо. Бува самокритика трохи рятує того, хто совість трохи має та себе питає: "Навіщо це я? Чи з цього роя – та не вийде ні...я?

От скажіть, люди добрі, навіщо нам на одній сторінці "НП" перечитувати: "Закон Божий, данный Израилю", "От Красного моря к Синаю", "Идолопоклонство у Синая". Хіба ми до "сих пор" не знаємо, хто буде "царством Священников и народом святым", щоб банки були в надійних руках, поки ми будемо за "гетьманство" гризтись?

Навіщо нам передрукований лінк "Самогон без аппарата", провокаційний (?) пост "Убей пид-са", "Свавілля водіїв ПР"? VIP-персончиків ср-них ми ще не всіх знаємо? Навіщо нудно повторятись. Іронія критики слаба, коли пухлину необхідно випікати сарказмом!

От "Чорний" тиждень директорів музеїв Києва" Василя Чорного, "Математика проти фальсифікаторів", експертиза проекту закону "Про споживче кредитування" Віктор Вікторовича – є над чим замислитись.

Але чому ці поважні автори, якщо не тільки пишуть, а й читають "НП", не відізвались на статтю VAnO: "Політика конає! Професіоналізм Конституції"? Що не зрозумілого в тому, щоб Україна першою обрала в Парламент не брехливих політиків, а працездатних фахівців-організаторів по одному Депутату від кожної основної професії. Разом 225 Депутатів і Сенаторів. Економія ж наполовину.

Агроном ліпше розуміє який закон необхідний землі. Ветеринар-зоотехнік знає, які закони необхідні для успішного тваринництва. А політик – балаболка і казнокрад! Уважніше, б.л., прочитайте VAnО.

Професіоналізм може бути вищою формою націоналізму, якщо розумна людина дійсно дбає про свою Батьківщину. Геть брехунів-політиків від парламентського корита! Хай живе професіонал-патріот у вільній Україні!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua