Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

Коментарі
Східний Погляд   | 13.12.2011 19:08
Слава Україні!
Ігор Бурдяк   | 13.12.2011 19:26
Героям слава!
Ігор Бурдяк   | 13.12.2011 20:05
Рушится русский мир, страшно.
Гості з Росії Олександр Шведов, християнський журналіст, історик, та експерт та Євген Архіпов, адвокат, громадський діяч:

Руський світ – це не певний етнос руський світ пов'язаний саме в Україною, тобто можна бути українцем і відчувати свою причетність до чогось більшого, де є не тільки Україна, також Кубань, Смоленськ, Новгород, Псков і т.д.

Російський світ, що його будує і намагається накинути Україні патріарх Кіріл -це є панування залежності, автократичного режиму, що був притаманний саме орді. В Україні були інші традиції, які ми намагаємося зберегти.
Ігор Бурдяк   | 13.12.2011 20:05
Анонс інтерв'ю з О. Шведовим та Є. Архіповим: Росія вкрала Русь!
11 грудня на Радіо Воля відбулося це інтерв'ю. Вони вважають, що від Русі Московія "звільнилася" тоді, коли вона без згоди константинопольського патріарха поставила свого, московського митрополита в ХV ст. Якщо до того ординський дух до певної міри був збалансований європейським духом України-Русі, то після цієї події він повністю заволодів Московією після того, як на царський престол посіли Романови.
Але звичайно такі погляди російських гостей в самій Росії поділяє мізерна меншість.
Молонов Сергій   | 13.12.2011 20:57
А ведь еще будет и продолжение... Эти прекрасные дети будут считать Украину СВОЕЙ СТРАНОЙ.И это прекрасно – отойти от заблуждений родителей от отстраненности страны, гражданином (собственником) которой ты есть... Радоваться мамочке нужно, а не руки в истерике выкручивать))
  | 14.12.2011 15:15
Кілька питань:
до всіх і до Вас, пане Молонов, як Ви думаєте, цей процес йде спонтанно чи вихователі в садках і вчителі в школах проводять "чиюсь" політику? А може вони там у Севастополі самі взялися за ширення соловїної, через власну свідомість?
До п.Бурдяка – от Ви там цитуєте про Русь, Московію і мені ж дорікаєте разом з Нікітою тою ж Московією! Коли я закликаю не віддавати їм Русь, ви вбачаєте, що я за "мір".
Тепер про про "мір"...А я і не заперечую, що в тій частині, де він не посягає на Український світ, то я не маю абсолютно нічого проти. І навіть більше – я солідаризуюся з ним у запереченні ліберастських "ідей" у питанні дивних "шлюбів" чи там відмови від християнських засад!
  | 14.12.2011 15:29
Ігор Бурдяк:
Ну і ще, я радий, що до Вас дійшло, що є Руський світ і Російський світ (буду вдячний, коли покажете на прикладах, як Кірілл намагається трансформувати перший в другий).

Ну і зовсім наостанок...я там написав заміточку про протести християн у Франції...Однак ні Вас, ні нашого "француза" це повідомлення не зацікавило. Як і не зацікавило Українськи новини на УП взагалі. А поза тим, я взяв цю інформацію з американських газет. Вас також не обурили наклепи на Президента швайцарської газетьонки, що ще раз дає підстави вважати Вас і К дуже необєктивними у своїх судженнях і поглядах. По темі цього передруку також.
Молонов Сергій   | 14.12.2011 15:31
Як це не логічно, але саме через непороткість бюрократичної машини, антиукраїнська філософія міністра освіти не як не "добереться" до низів.)) Затверджені учбові програми до Табачника – діють)) Оце і вся відповідь.
Никита   | 14.12.2011 15:56
Кр-к:
дорікаєте разом з Нікітою тою ж Московією! Коли я закликаю не віддавати їм Русь, ви вбачаєте, що я за "мір".
На сучасній карті світу не існує такий країн, як Московія і Русь. А ми сперечалися (і сперечаємось) про сучасність. Назву Русь давним-давно присвоїла собі РФ, і я не бачу потреби (і можливості) відмовлятися від сучасної назви нашої країни – Україна. Маніпуляція з історичними назвами наших країн ні до чого не веде НМД.
я за "мір
Так само не слугує взаєморозумінню маніпуляція з перекладами українською мовою концепції "російського світу" (рос. "русского мира").
Никита   | 14.12.2011 15:59
Кр-к:
Українська вікіпедія подає статтю, відповідну статті "Русский мир" – "Російський світ". Саме про це я писав, а що таке "мір" і Руський світ, я не знаю. Якщо хочете сперечатися про них, дайте визначення цим двом термінам.
Никита   | 14.12.2011 16:05
Кр-к:
я солідаризуюся з ним у запереченні ліберастських "ідей"
Слово "лібераст" (і похідні від нього слова) придумано в КГБ спеціально для антизахідної пропаганди. Зрозуміло, що я не підтримую кагебістську пропаганду, обговорюючи ці слова.
Никита   | 14.12.2011 16:08
Кр-к:
"Заміточку про протести християн у Франції" обіцяю прочитати (трохи згодом, як тільки буду мати час).
Ігор Бурдяк   | 14.12.2011 16:32
Никита:
Кр-к:
дорікаєте разом з Нікітою тою ж Московією! Коли я закликаю не віддавати їм Русь, ви вбачаєте, що я за "мір".
На сучасній карті світу не існує такий країн, як Московія і Русь.
В даному випадку мова йшла про ХV ст. Тоді Росія була Московським царством, а Україна – Руссю.
  | 14.12.2011 16:37
Никита:
За розясненнями до цитування Ігор Бурдяк | 13.12.2011 20:05
"Руський світ – це не певний етнос руський світ пов'язаний саме в Україною, тобто можна бути українцем і відчувати свою причетність до чогось більшого, де є не тільки Україна, також Кубань, Смоленськ, Новгород, Псков і т.д.

Російський світ, що його будує і намагається накинути Україні патріарх Кіріл -це є панування залежності, автократичного режиму, що був притаманний саме орді. В Україні були інші традиції, які ми намагаємося зберегти."
  | 14.12.2011 16:43
Молонов Сергій:
Як це не логічно, але саме через непороткість бюрократичної машини, антиукраїнська філософія міністра освіти не як не "добереться" до низів.)) Затверджені учбові програми до Табачника – діють)) Оце і вся відповідь.
Пане Молонов, то Ви вважаєте, що цей процес відбувається спонтанно і навіть всупереч діям влади і табачніку як її представнику? Свєжо прєданіє...Просто ЦЯ влада не піариться з будь-якого приводу. І взагалі вона не вміє піаритися у порівнянні з попєрєдніками, які навіть поразки виставляли як здобутки! Пригадуєте. як переможно виставляли газову ціну, за яку тепер доводиться сидіти на нарах? Так і тут, не вміє "режим" піаритися...І не треба.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua