Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/fun/4e042b16b8ba4/

Донецький при дворі

Вас-иль | 24.06.2011 09:13

Панове, чи не пора українцю нарешті отримати премію Нобеля? А то багато говоримо. Пропоную подати на розгляд Нобелівському комітету визначне досягнення української науки

Не цінимо ми наших талантів. Он, Самуеля Клеменса знає весь світ. А чому? Бо він був серйозним науковцем і зробив чималий вклад в теорію вимірювань.

"Неприємності наші скінчилися, тому люди могли відпочити, а в мене, нарешті, з'явилася можливість звернути увагу на наукову сторону експедиції. Перш за все я хотів визначити за допомогою барометра висоту місця, де ми перебували, але, на жаль, не отримав жодних результатів. З моїх наукових читань я знав, що не то термометр, не то барометр слід кип'ятити для отримання показів. Який саме з двох, – я не знав напевно і тому вирішив прокип'ятити обидва. І все-таки не отримав жодних результатів. Оглянувши обидва інструменти, я побачив, що вони вкрай зіпсовані: у барометра була тільки одна мідна стрілка, а в кульці термометра бовталася грудка ртуті... Я відшукав інший барометр, він був зовсім новий і дуже хороший. Півгодини кип'ятив я його в горщику з бобової юшкою, яку варив кухар.

Результат вийшов несподіваний: інструмент абсолютно перестав діяти, але суп придбав такий сильний присмак барометра, що головний кухар – людина дуже розумна – змінив його назву в списку страв. Нове блюдо заслужило загальне схвалення, так що я наказав готувати кожен день суп з барометра. Звичайно, барометр був абсолютно зіпсований, але я не особливо шкодував за ним. Раз він не допоміг мені визначити висоту місцевості, значить, він більше мені не потрібен "


А от нашого світоча, генія, літературознавця, науковця, не то світ, власний електорат достойно оцінити не може.

Геніальну ідею замінити барометром флюгер та альтиметр не лише не підтримали, а й висміюють. Один, лише один, чоловік став на захист цього видатного досягнення – продукту іноваційно-інвестиційної моделі розвитку суспільства, що активно впроваджується нашою рідною владОю.

Панове, чи не пора українцю нарешті отримати премію Нобеля? А то багато говоримо. Пропоную подати на розгляд Нобелівському комітету визначне досягнення української науки. Всі за?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua