Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Україна без українців (у владі)

Ігор Бурдяк | 18.05.2011 11:36

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Чи доросте Україна до такого проекту?

Україна без українців (у владі)
На цей допис мене "надихнув" такий коментар:

"Ключевой тезис – в силу своего исторического хуторянства, украинство СЕГОДНЯ неспособно предложить конкурентное информационное поле (язык, литература, кино, эстрада, культура и тд) для формирования КОНКУРЕНТНОСПОСОБНОЙ личности. Украинство будет всегда вторично, так как все интересное и продажеспособное уйдет в русскоязычное поле. Думаю, что вами нелюбимый Бузина, продал книг больше, чем вся украинская литература вместе взятая...Отсюда и комплекс неполноценности и полное вытеснение украинства из ВОСТРЕБОВАННОГО медиапространства.

2.Следующий тезис – украинство СЕГОДНЯ неспособно сформировать и поддерживать государственнообразующую критическую массу. Они успевают пережраться еще до того, как успевают что-то сделать.

3. Очевидно, что чисто критическая позиция без конструктива есть тупик.

Соответственно, постоянное упоминание и критика русского только доказывает, что украинство ВТОРИЧНО и импотентно. Значит, с точки зрения общегосударственной, любая поддержка украинства ведет к деградации и есть АНТИПАТРИОТИЧНА. Чем быстрее оно уйдет в маргинес, тем быстрее страна вычухается из жопы."


Оскільки коментатор вважає, що "с точки зрения общегосударственной, любая поддержка украинства ведет к деградации и есть АНТИПАТРИОТИЧНА", то відповідно з самоідентифікацією назвемо його українським АНТИПАТРИОТОМ. Це зовсім не означає, що він не є патріотом України, просто його патріотичну позицію не сприймає певна частина населення України, а саме так зване українство із-за своєї недорозвиненості.

Не знаю, як тут бути. В середині минулого століття подібна проблема стояла перед іншою європейською державою. І хоча тих недолюдей було там набагато менше, ніж нашого українства, але вони дуже вже заважали еліті цієї держави навести порядок як у себе, так і в цілому світі. Іншого виходу, як позбутися цих недолюдей (остаточно вирішити "недолюдейське питання") еліта не бачила. Але такий прогресивний крок чомусь не був сприйнятий не лише недолюдьми (що цілком зрозуміло, вони ж недорозвинені), а й тими, хто за своїми біологічними параметрами цілком могли б поповнити ряди еліти. Кажуть, причина невдачі ще й в тому, що "недолюдейське питання" вирішували недостатньо ефективно. В результаті прогрес людства був призупинений, найбільш талановита частина еліти цієї країни була бездумно і злочинно ліквідована.

Прогрес був загальмований зловмисниками, але саму його ідею як таку вбити неможливо. І ось буквально через кілька років після цієї катастрофи в Європі на крайньому півдні іншого континенту, а саме в Африці тамтешня еліта продовжила його. Але навчена сумним досвідом попередників і в зв'язку з величезною кількістю недолюдей трохи скоригувала тактичні кроки: замість остаточного вирішення "недолюдейського питання" вирішили просто позбавити їх громадянських прав, щоб не тинялися по коридорах влади і не перешкоджали, це забезпечило на майже півстоліття прогресивний розвиток цієї країни.

На жаль, цей передовий досвід чомусь вперто не хотіли запроваджувати в інших країнах. Більше того, перекручуючи істинний смисл прав людини, вони стали тиснути на цей Острівок Справжньої Свободи різними бойкотами, санкціями і ембарго, що змусило еліту здати позиції.

Але – як трава, що проростає крізь асфальт... Так проростає прогрес. Істинний Патріот України, український АНТИПАТРИОТ має намір продовжити справу своїх великих попередників. Але як бути з всюдисющими недолюдьми, на сьогодні з оцим українством? Його ж так багато! "Остаточне вирішення" не підходить – небезпечно... Можна б спробувати так, як в Африці, за це не карали. Але ж, не зрозумів світ ще до сьогодні, що таке справжні права людини, демократія і прогрес.

Може, зарано я народився, думає український АНТИПАТРИОТ...

Коментарі
ВР поставила крапку у дискусії про вступ до Митного союзу?
Верховна Рада ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС (зона вільної торгівлі) та Митним союзом". В рекомендаціях зазначається, що європейська інтеграція визначається одним з головних зовнішньополітичних пріоритетів нашої держави, і основним першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів та підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС як невід'ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua