Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Дайте гроші купити лопату! Сміх крізь сльози...

Бовикін Сергій | 16.04.2011 00:07

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Але до сього дні я не маю ніякої можливості отримати вкрадені у мене кошти...у всіх на думці особисте збагачення та шляхи для відступу!
Тому шановний Микола Яновичу беріть лопату та копайте самі собі... А я краще піду на майдан непокори... там і нагодують і гроші дадуть...


Дайте гроші купити лопату! Сміх крізь сльози...
Ще в далекому 2002 році мріяв купити собі лопату! Бо в мене була земля! Мріяв купити трохи гною, мінеральних добрив та... ні не зліпити собі коника, а зайнятися сільским господарстов... Але в життя, як ото на Фукусімі. Бац і все! А в провінції то ж не в Японії! Тут не тільки не поможуть, а щей обдеруть! І залишився я лише зі спогадами про мрію! Але мрія вона існує ддля того, щоб до неї йти! І от я пішов!

До Міністерства праці та

соціальної політики України

Бовикін Сергій Михайлович

Рівненнська область

м. Костопіль вул. Грушевського

будинок 28 кв. 27

Скарга

Стою на обліку в Костопільському управлінні праці та соціального захисту населення – надалі УПСЗН, як малозабезпеченна сім'я без дітей, з 2002 року. За цей період мені неодноразово невиплачували матеріальну допомогу малозабезпеченій сім'ї, неодноразово відміняли її, – додаток 1, та й зараз платять не у відповідності до норм чинного законодавства.

З 2002 року я знаходжусь по догляду за престарілою особою, моєю бабцею – вдова учасника ВВВ, пенсіонерка, яка за висновками медичної комісії потребує такого догляду. Крім неї на моїх руках перебуває ще одна особа, моя мама-пенсіонерка, яка те ж потребує стороннього догляду. Одним словом дві важкохворих людини на моїх руках. І я за все це отримую лише 99,00 гривень соціальнлї допомоги та 10,00 гривень по догляду. І при цьому за нормами чинного законодавства ще й не можна нічого офіційно підробити. Навіть граничний розмір допомоги малозабезпеченній сім'ї вище за ті суми які я отримую.

Прошу Ваших фахівців, а не наших, витребувати всі мої справи з 2002 року і в моїй присутності з поясненнями встановити справедливість. По моїм скромним підрахункам мені недоплачено близько 1000,00 гривень. При цьому я не беру до уваги прожитковий мінімум, який, звісно ніхто не отримує, бо в держави затяжна фінансова скрута.

А кошти які я недоотримав це недоплата до граничного розміру та незаконні відміни соціальної допомоги, які базувалися на фіктивних доказах. Особливо вашу уваги привертаю на ті папери якіми мені відмінялися ці допомоги, вони навіть немають законного вигляду. Тепер, на підставі чого мені відміняли допомогу. З 2001 року я офіційно розлучений з моєю колишньою дружиною Бовикіною Н., яка весь час жила окремо. По допомогу я звернувся в 2002 році. Мені її призначили, але потім, через пів року відмінили, сказали, що то Ваше головне управління відмінило, подивіться як Ви це зробили. Я судився і цю допомогу відсудив. Але при оформленні допомоги в 2003 році мені не призначили її зіславшись на те, що я при оформленні допомоги 2002 року не подав дохід своєї дружини, з якою я розведенний 2001 року?! І потім автоматично відмінили ще на наступні пів року, бо я ж "приховав дохід дружини", з якою я не жив спільним життям вже з 1998 року і яка весь час проживала окремо. При цьому, я наголошую, при цьому ВЕСЬ ЧАС ПРОВОДИЛОСЬ ОБСТЕЖЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ПОБУТОВИХ УМОВ! При якому опитувались сусіди, перевірялись документи, будинкова книжка, паспорт. Я показував їм рішення суду яким я розлучений. Влни приймали рішення про призначення допомоги, а потім відміняли. Так я прожив цілий рік, без допомоги, побираючись по смітниках. А на руках двоє стариків і якби не дари лісів то вже померли б з голоду, бо роботу мені не надавали, а зараз працювати нема можливості бо доглядаю батьків. От як би Ви з ініціювали таке, щоб ті хто по догляду мали б право отримувати дохід від роботи яка знаходиться по місцю проживання, то я як юрист зміг би займатися репетиторством, чи надавати юридичні послуги, мати додатковий дохід, до межі малозабезпеченності, який дозволяв би вижити в такий скрутний час. Як би такий стаж входив в трудовий, а не коли вийдеш на пенсію. І чому ті хто виконує таку само роботу від різних соціальних інституцій отримує не нижче мінімальної зарплати а ми, ті хто по догляду, лише 10,00 гривень, і потім стоїмо за соціальною допомогою з простягнутою рукою? А чи не можна зробити так, щоб виплати по догляду співпадали з розміром соціальної допомоги. Все одно ми ці суми отримуємо, то навіщо звертатися за одним і тим же два рази? Пару років тому розувірившись в нашому Українському законодавстві я звернувся з пропозиціями до тоді ще Президента Росії Путіна В.В. зробити таке поєднання і враховувати такий стаж як трудовий. І він це зробив своїм Указом. Я Вас прошу, зробіть таке і в нас.

Але повернімось до моєї скарги.

Питання в тому, що по лінії Центрів зайнятості мені також не доплачені певні суми.

А по лінії субсидії – вже другий рік поспіль мені неможливо її оформити, бо отримую незрозумілі відмови. Але тут питання контактує ще й по лінії Міністерства комунального господарства.

Враховуючи вищенаведене прошу Вас встановити справедливість і повернути мені ті суми, які мені недоплачені в результаті непрофесійних дій службовців, які підпорядковані Вашому міністерству. Зобов'язати відділ субсидій призначити моїй сім'ї субсидію за 2007 – 2008 роки, з врахуванням того, що особи які здійснюють догляд автоматично попадають в розряд непрацездатних і їм враховують те ж 15% суми доходу.

Додаток: 1. Копія заяви про розірвання шлюбу де зазначено, що ми не живемо спільним життям з 2000 року 2. Копія рішення суду про розірвання шлюбу 3. Копія відповіді УПСЗН про те чого не платять соцдопомогу призначену з 01.01.2002 року 4. КОПІЯ ВІДМОВИ ЦІЄЇ САМОЇ ДОПОМОГИ ВАМИ, ШАНОВНЕ МІНІСТЕРСТВО 5. Копія призначенної допомоги 2003 року, яку потім забрали 6. Копія відмови в призначенні соцдопомоги на наступні 6 місяців, мовляв, я приховав дохід дружини. 7. Копія звернення до депутатів

Бовикін С.М. 5 листопода 2008 року

P. S. При вирішенні данної скарги прошу врахувати наступне. Навколо мене ходить багато різних пліток, це в першу чергу повязане з моїм прізвиськом – кілер. Дуже багато кому хочеться зробити з мене такий собі ужастик. Тому і чинять мені перепони в отриманні роботи, соціальної допомоги, субсидії. Якби підштовхуючи мене на злочинні дії. З іншого боку розповсюджують про мене плітки, що я вбив когось, чи там попалив машини, чи ще бог зна яку нісенітницю. Тому дуже прошу Вас не вірте пліткам, бо мій єдиний захист сьогодні це той розмір соціальних гарантій, навіть якщо він такий мізерний. І це захист не тільки для мене одного. Копію цієї скарги, разом із іншими матеріалами я надсилаю на адресу Президента України та в Верховну Раду. Тому прошу Вас поставтеся зі всією відповідальністю до вирішення данного питання і тих питань, що я підняв в данній скапрзі мимоволі.

Зі всією повагою до Вас Бовикін С.М.

Але до сього дні я не маю ніякої можливості отримати вкрадені у мене кошти...бо ніхто не розглядає в Україні скарги,листи громадян...у всіх на думці особисте збагачення та шляхи для відступу!

Тому шановний Микола Яновичу беріть лопату та копайте самі собі... А я краще піду на майдан непокори... там і нагодують і гроші дадуть...

А як стану Президентом? Ну тоді вже і поговоримо... але правда я не буду звертатись до Прокуратури за захистом, бо то безнадійно... я краще всіх вас, отам, реформаторів, на Майдані, коло бані на гіляччі посаджу...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua