Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Фарисей номер один


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
6

Фарисейство не знає меж. Докотилося й до берегів Сполучених Штатів Америки...

Сьогодні встав досить рано – дружина розбудила. Тож на свіжу голову вирішив зазвичай попорпатися в інтернеті й пошукати чогось свіженького з новин: раптом пощастить надибати щось таке феноменальне, що збурить і мене до думки. І – ой, леле! – одразу натрапив на інтерв'ю Президента Проекту перехідних демократій Брюса Джексона, де йшлося про його враження від зустрічі на початку лютого з нашим "двічі несудимим" президентом Януковичем. Мене особливо зацікавило його одкровення: "...Президент був чудовим сьогодні. Він справді дуже страждає від того, що корупція вбиває його країну, усюди зупиняє відновлення, реформи...".

Зізнаюся, що на ці слова я спочатку натрапив у коментарях до передруку цього інтерв'ю з газети "День" (http://narodna.pravda.com.ua/politics/4d797870adc8d/) , залишених нашим шановним дописувачем паном Василем і лише потім прочитав це інтерв'ю.

Скажу відверто – мене вже давно не дивують наші доморощені мудрагелі, які намагаються виправдати того чи того нашого недолугого правителя ось уже двадцять років поспіль, мовляв, їм важко прокладати шлях у незвідане майбутнє, а від цього вони й припускаються мимохіть прикрих помилок. Отож і не треба їх судити суворо. Але оцінка, здавалося б, сторонньої людини з далекої демократичної Америки мене відверто здивувала, якщо не шокувала. Американець, який чудово знає, що таке корупція і як суворо та нещадно вона карається на його батьківщині (яскравим прикладом безкомпромісної боротьби з нею є ув'язнення нашого співвітчизника Лазаренка), сміє безпардонно лукавити, говорячи про "страждання" нашого корупціонера номер один. Нечувано!...

Наведу вам свою притчу, яка щойно народилася в моїй сивій голові:

Палає багаття. Біля нього сидить первісна людина, смажить свіже м'ясо на сніданок і голосить, проливаючи сльози. Навколо неї розкидані фрагменти щойно розчленованої людини. З печери виходить жінка, дивиться на свого чоловіка й здивовано питає: "Чого ти тужиш?". На що той, шморгаючи, щиро відповідає: "Стало шкода людини"...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua