Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Вибори   демократія   європа   проффесіонали

Семимильними кроками в Європу

Вас-иль | 8.11.2010 19:51

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Перш ніж виливати свої фальшиві "турботи" про громадян України, краще би уважніше прислухалися до тих рішень і кроків, які пропонує уряд для розвязку цієї насущної проблеми України.

Прочитайте цю новину з першої сторінки УП Здавалося би кожен нормальний Українець лише мав би порадіти за те, що Європа хоче співпрацювати з нашою Батьківщиною, що відзначає значний прогрес у стосунках! Але як реагують козли?!

Не вміють регіонали піаритися! Ох не вміють!

Але працюють на Україну таки добре!

Я дуже не хотів би, щоб у читача склалося враження, що я хочу принизити досягнення західної цивілізації у забезпеченні умов життя своїх громадян. безумовно різниця є і вона не є поки у нашу користь, але представляти самих себе європейськими ізгоями є просто неправдою. Ми достойна нація і далеко не є такими, як би нас хотіли бачити. А от коли перестанемо чубитися і візьмемося до праці,

то ще не один народ у європі позаздрить нам!

перш ніж виливати свої фальшиві "турботи" про громадян України, краще би уважніше прислухалися до тих рішень і кроків, які

пропонує уряд для розвязку цієї насущної проблеми України.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua