Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Новини від мівіни


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Микола Азаро ініціює законопроект про збільшення кількості бомжів в Україні, який полягає у виселенні з житла злісних неплатників за послуги ЖКГ, які підривають основи конституційного ладу та авторитет органів державної влади в особі великого та неповторного Віктора Ялинковича.

Новини від мівіни
Микола Азаро ініціює законопроект про збільшення кількості бомжів в Україні, який полягає у виселенні з житла злісних неплатників за послуги ЖКГ, які підривають основи конституційного ладу та авторитет органів державної влади в особі великого та неповторного Віктора Ялинковича. Такий еволюційний шлях розвитку суспільства дозволить природним шляхом вивільнити кількість житла, достатнього, щоб забезпечити житлом державних службовців, молодих міліціонерів та лікарів, суддів та прокурорів і головним чином, дозволить швидкими темпами вирішити проблему перенаселення міст та селищ міського типу і примусити виселених зайнятись сільським господарством та переселитись в села. "Украинцы повынны повернутись до сваих витакыв и палюбитит землю", – сказав Микола Анович.

З метою врегулювання питання надання житлових приміщень при виселенні Микола Азаро доручив головам обласних державних адміністрацій визначити перелік населених пунктів сільського типу, де демографічна проблема стоїть найбільш гостро. Після визначення переліку таких населених пунктів в кожній області суди при вирішенні питання про надання соціального житла будуть користуватися даним переліком.

Микола Азаро також доручив вирішити питання про будівництво соціального житла. За пропозицією міністра охорони здоров'я вирішили зупинитися на будівництві будинків з глини на слупах, яке найбільш відповідає українському менталітету та має історичне підґрунтя. "В такома жытлы украынець займе те мысце на яке заслаговуэ", – сказав Микола Азаро всім присутнім членам Кабміну.

За оцінками міністра ЖКГ вивільненого житла буде достатньо, щоб вирішити житлову проблему, збільшити кількість житла на вторинному ринку нерухомості та зробити державу найбільшим гравцем на ринку нерухомості.

Міністр внутрішніх справ Могила також вирішив запропонувати свою допомогу. За його оцінками, не всі виселені забажають стати такими. Тому він вніс законопроект, який передбачає кримінальну відповідальність за невиселення з житла (такий вже є – невиконання рішення суду) та надати МВС додаткові повноваження щодо застосування методів фізичного примусу у відповідності до затвердженого переліку мінімальних методів фізичного впливу, які дозволені в органах внутрішніх справ. Міністр запропонував існуючий перелік доповнити та розширити. З цією метою департамент МВС з питань застосування фізичного впливу опрацьовує наслідки впливу та результативність. Після проведення державної експертизи такий перелік в найкоротші строки буде внесений на розгляд КМУ.

Голова ДПА також запропонував з метою залучення додаткових коштів в державний бюджет України ввести додаткові податки та збори, зокрема, податок на користування ліфтами, збір за ходіння по сходовим клітинам, який повинен бути меншим, ніж податок на користування ліфтами, що буде жителів будинку спонукати до користування саме сходами, що зменшить навантаження на ліфти та збільшить економію електроенергії. Загалом запропоновано 15 податків та зборів, але бажаючі зможуть оформити єдиний податок. Також вводиться щомісячна звітність на всі податки та штрафні санкції за неподання звітів, які будуть відповідати розміру, які зазвичай застосовуються в таких високорозвинених європейських країнах, як Україна.

Управління праці та соціального захисту населення та Служба зайнятості запропонували вважати осіб, які не мають постійного місця роботи самозайнятими особами та здійснювати взяття їх на облік. Таких осіб будуть примусово направляти на громадські та інші суспільно-корисні роботи з наданням щоденних харчових пайків в грошовому вимірі, що відповідає 0, 2 неоподаткованого мінімуму.

Микола Азаро охарактеризував засідання кабміну дуже плідним та таким, що дає підстави для позитивних прогнозів на майбутнє. Передвиборча програма Президента Віктора Ялинковича буде виконана, а тому покращення життя вже сьогодні -це не пусті слова, а реальність...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua