Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   Азаров   ЯНукович   Ірак   українці

Бардакус порядкус


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Новини за день в стислому викладенні.

Бардакус порядкус
Читаючи сьогодні стрічку на Українській правді, спіймав себе на думці, що новини якось приїлися, вже нічого не дивує, не викликає майже ніяких емоцій, новини зараз лунають як доказ того, що нічого другого ніхто і не очікував, що політика – це лайно собаче, що держава наша в дупі, як завжди, а Україну потрібно любити. Я то розумію, яку саме Україну потрібно любити, що та Україна, яка у мене в серці зостанеться там назавжди, але на жаль цього не розуміє багато інших братів українців та не українців, для яких наша Україна також стала батьківщиною.

Ну чого ж такого сталося за день? Ну потрібна нашому вельмишановному Президенту конституційна більшість, а хто ж гадав інакше? Ну трохи хлопець з самооцінкою не дуже ладнає. В Кучми її і то не було, тої більшості, а якщо б навіть і була, то він би не дуже шуткував з Конституцією (тричі сплюнув, бо ще подумають, що я вихваляю Кучму). А для чого вона йому потрібна? Хто сказав, щоб повноважень собі побільше захапати? Брехня.

"Вважаю, що велике значення має потреба підсилення регіонального самоврядування. Є необхідність проведення адміністративної реформи. А без змін до Конституції це неможливо", – зазначив президент.

Що там у нас ще сталось. Та практично нічого. А-а, СБУ допитує осіб, які контактують з іноземними журналістами. Ну це ми вже звикли, доньок там викрадають, журналісти пропадають. Якщо так піде далі, то при виїзді за кордон буде потрібно давати перелік родичів до третього коліна та проходити перевірки на "вошивість".

А оце безперечно новина: троянда може коштувати на 1 вересня 80 гривень, бо хтось там зі ставками трохи наплутав. А може і не наплутав, а може перед зимою у когось тепличне трояндове господарство на території України? Вчителям пропоную квіти здати ввечері в магазини та отримати половину від троянди. А це 40 грн. за одну. А учнів в середньому 20. Порахували?

Ну там трохи цих "білих людей" посадили, трохи не випустили. Знайшли за що переживати? І хто за них буде переживати? Народ? Та народ тільки і скаже, що правильно зробили, а деякі ще додадуть, що слід було б на Хрещатику кількох повісити за ноги та шпіцрутенами їх таких невинних.

Добрі новини також є. Наш Азаров вже все порішав, вже руки дійшли і до нашого співака Поплавського. Можна вже і культурою трохи зайнятись. Доспівався так доспівався. Вже і останній концерт дає. Може вже і за культуру трохи візьметься. А може в політику піде? Створить блок: "хлопці з кропивою до людей".

Регіональні новини нічим також не здивували, в Києві ціни на метро підняли, бідний Алекс Кухарчук з Політіко навіть хоче це зупинити. А раз у Києві це зробили, то такий досвід почнуть переймати і на місцях. В радах всіх рівнів покажуть рішення по Києву і "впірод" – переймати досвід. У нас приміром мер завжди так робить, завжди показує рішення по Києву і переймає досвід, аж тирса сиплеться.

Що у нас там "хорошого". Де шукати? Де? Може оце: "Виявляється vip-дорогу Януковича "замовила" УЄФА". Та нє., щось не дуже. А може це: "Чорновіл ініціюватиме заборону в'їзду українських чиновників в Європу". Також нєєє, бо хай би їхали вже всі разом та нас всіх лишили. О-о-о, знайшов: "Янукович готовий розбудовувати Ірак". Там йому і місце. І Штати відразу війська б повиводили, бо проблему б відразу вирішили. Я гадаю, щоб він би за кілька років той Ірак "розбудував". А що ж це він, тільки Україну буде розбудовувати, нехай і до людей поїде, себе покаже? А Штати нам за це проценти, яка економія на армії!

А взагалі то якось воно не дуже радує, це життя. І Україну любиш і щось робиш, щоб вона стала, як мрій колиска, а вона лише тебе кожного дня любить, то раком поставить то поперек. А за кордон щось не дуже, хоча послухаєш друзів, які зараз там, то інколи і хочеться махнути, але так щоб повернутись. Коли телефонують, то кажуть, а що воно там у нас? Сало є? Горілку женете? Пісень співаєте? А я: а хто ж вам там не дає їсти сало, пити горілку та співати пісень? Кажуть, що і сало не таке і горілка препогана і пісні не співаються. Я їх розумію. У нас прийдеш з роботи, а начальник тебе "вимахав", зарплатні не дали, телефона відключили, за світло і газ вже попередили, жінка знайшла "заначку" та ще й вихрестила і "ліфчика на замок закрила", а ти до кума, а у нього жінки немає, і сало, і горілка та з тої туги, та як затягнеш:

"ой у лузі червона калина..."

От і я, люблю цю Україну, а вона мене, і така от у нас взаємна любов...

P/S/ хотів написати про громадські слухання, що у нас були в моєму місті з приводу заборони проведення масових заходів, тобто порядку видачі дозволу на їх проведення міським головою, але щось не пішло, почитав новини, і зрозумів, що це не новина на сьогодні.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua