Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Модерна" технологія встановлення результатів голосування від Кернеса

поступовець | 22.06.2010 00:18

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

19.06.2010 р. у Харкові відбулися "громадські слухання" по проблемам захисту рекреаційних зон. Дива відносно прогнозованих результатів не відбулося. Відбулося диво "явлення" нової технології підрахунку голосів...

''Модерна'' технологія встановлення результатів голосування від Кернеса
Не знаю як зветься цей прийом у публіцистиці, але пропоную у порядку гумору і сатири логічне продовження використаної на слуханнях технології до масштабів всієї країни...

ЗВЕРНЕННЯ

до Голови Верховної Ради України

В м. Харкові на громадських слуханнях 19.06.2010 р. з успіхом опробована технологія встановлення результатів голосування шляхом "візуального спостереження" (протоколи рахункової комісії додаються –

http://pics.livejournal.com/eugenio31/pic/00007rp6, http://pics.livejournal.com/eugenio31/pic/00008sxs).

З метою економії державних коштів на обслуговування системи "Рада" та заробітної плати народних депутатів (які всеодно не ходять на засідання та передають свої картки голосування колегам по фракціям)

ПРОПОНУЮ:

1. Внести до ЗУ "Про регламент ВР України" зміни, щодо впровадження визначення результатів голосування методом "візуального спостереження" (© Кернес).

2. У визначенні результатів голосування спрямовувати відеокамери та Вашу увагу на народного депутата Чечетова (як свідчить статистика наших "візуальних спостережень" протягом останніх місяців його жести з 99% вірогідністю визначають результативність голосування у Верховній Раді);

3. Розподілити заробітну плату відсутніх у сесійній залі депутатів у пропорції: 50% – народному депутату Чечетову (як дієвому провіднику результативних голосувань), 50% – у державний бюджет на підтримання соціально незахищених верств населення.

4. Розглянути можливість впровадження визначення результатів голосування методом "візуального спостереження" (© Кернес) в усі процедури демократичного волевиявлення громадян.

Зважаючи на те, що народні депутати України від Харківської області Шенцев, Святаш, Камчатний, Фельдман, Олександровська не висловили протесту щодо застосування методики визначення результатів голосування методом "візуального спостереження" (© Кернес) на громадських слуханнях у м. Харкові, вважаю їх ініціаторами внесення відповідних змін до чинного Законодавства України.

З повагою,

в.о. голови Харківської міськ ради

Кернес


Все це смішно, якби не було б так сумно...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua