Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
анекдоти   влада і політики   люди   українці сміються   Україна
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
3

Коментарі
  | 4.06.2010 17:02
Цікаво, які казли цьому щюралову плюси поставлять? Але не анонімно. не з кущів...
Ігор Бурдяк   | 4.06.2010 17:16
Кр-к:
Цікаво, які казли цьому щюралову плюси поставлять? Але не анонімно. не з кущів...
Чи знаєте Ви про це, що, наприклад, канцлера Австрії можна зустріти в поїзді метро? Самого, без охоронців.
  | 4.06.2010 17:21
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Цікаво, які казли цьому щюралову плюси поставлять? Але не анонімно. не з кущів...
Чи знаєте Ви про це, що, наприклад, канцлера Австрії можна зустріти в поїзді метро? Самого, без охоронців.
Та чом ні. Як і те, що премєра Швеції Пальме ненормальний зарізав просто на вулиці, коли той виходив з театру. Ну і що Ви тим хотіли мені донести? Яку істину?
  | 4.06.2010 17:27
Вітаю! Я так думаю. що один з тих + Ваш! У Вас тонке почуття гумору. Такого ж рівня як і у цього Свирида Срача:-))...Он же... золотоноша-ткаченко-пердун-щюролов і тд і тп Всіх клікух не перерахуєш:-)) Ще раз вітаю...Тепер спрстуйте, що Янукович був не правий, коли назвав таких типів козлами? Вибачайте, але козли і є. І "гуиор" бидлячий.
Кр-к:
Вітаю! Я так думаю. що один з тих + Ваш! У Вас тонке почуття гумору. Такого ж рівня як і у цього Свирида Срача:-))...Он же... золотоноша-ткаченко-пердун-щюролов і тд і тп Всіх клікух не перерахуєш:-)) Ще раз вітаю...Тепер спрстуйте, що Янукович був не правий, коли назвав таких типів козлами? Вибачайте, але козли і є. І "гуиор" бидлячий.
Він назвав дві третини України козлами. Нагадаю, що ця "заява" вперше пролунала в мене на Луганщині, де він виступав зі своїми братками Тіхоновим та Єфрємовим, які також залюбки колись шапки знімали з нещасних...
  | 4.06.2010 17:38
Но-но, ідіоте, не виставляй 2/3 Українців такими придурками як ти. Гордися, придурку, ти такий унікальний троглодит.
Ігор Бурдяк   | 4.06.2010 17:43
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Цікаво, які казли цьому щюралову плюси поставлять? Але не анонімно. не з кущів...
Чи знаєте Ви про це, що, наприклад, канцлера Австрії можна зустріти в поїзді метро?.
премєра Швеції Пальме ненормальний зарізав просто на вулиці, коли той виходив з театру. Ну і що Ви тим хотіли мені донести? Яку істину?
Лише те, що президент України повинен мати меншу охорони. Його кортежі вже вбивають людей на вулиці.
Україна не США і не Росія. В нас терористи на президентів не полюють.
А ненормальний може зарізати Вас чи мене.
Ігор Бурдяк   | 4.06.2010 17:43
Кр-к:
Чи маємо ми з цього приводу право вимагати державну охорону?
Кр-к:
Но-но, ідіоте, не виставляй 2/3 Українців такими придурками як ти. Гордися, придурку, ти такий унікальний троглодит.
Почитай, смердюче лайно, Марійку Міщенко, як твій ХАМ називав і називає українців
  | 4.06.2010 18:08
Ігор Бурдяк:". Його кортежі вже вбивають людей на вулиці."
Вам відомі ще якісь факти про "вбивства" чи Ви так для слівця і вагомості подаєте? Взагалі мене дивує, що Ви ще не додумалися звалити безпосередньо на Януковича і всі решта злочинів, які сталися в Києві чи взагалі в Україні через те, що десь там поблизу їхала машина швидкої допомоги, приписана до ДУСі. Знаєте, Ви так гарно все розумієте, коли йдеться про "сліпий випадок" в Стокгольмі і тупієте на очах, коли щось справді випадкове стається в Києві.
Вважайте на себе, бо закінчитися може хронічною манією, пане.
Ігор Бурдяк   | 4.06.2010 19:04
Кр-к:

Андрєєв відповів:

"Я не можу це коментувати, тому що я цього не знаю".

Адвокат теж несе відповідальність за неправдиві свідчення

http://www.pravda.com.ua/news/2010/04/21/4949960/
  | 4.06.2010 19:14
Ігор Бурдяк: