Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/fun/4b51cfae09131/

Казка про Національну експертну комісію з питань аморальності.

Скакодуб Андрій Васильович | 16.01.2010 16:39

Жила-була собі Україна, і була вона довгий час моральною країною, де всі мріяли про у світле майбутнє, поклонялись забальзамованому божеству та були щасливі невідомо від чого, можливо від того, що не знали нічого про свободу. І от настав той час, коли вітер змін вирішив, що вже досить українцям бути щасливими та прилетів до цієї країни.

Казка про Національну експертну комісію з питань аморальності.
та віддав всім людям свободу.

"Беріть, люди добрі, мені не шкода, свободи на всіх вистачить. Свобода – це вітер, тому будьте щасливі від того, що ви отримали свободу", – казав він.

. Але українці, як люди надто скромні та недовірливі до всього нового не повірили вітру і вирішили чекати щасливого майбутнього.

"Через 5 років ми будемо жити краще", – казали вони.

Але через 5 років чомусь стало жити ще гірше.

"Ну вже через 10 років будемо жити, як всі нормальні європейці", – гадали вони, та продовжували чекати.

Але і через 10 років дива не сталось.

"Та коли вже ми будемо жити краще, вітру, ти ж казав, що ми будемо щасливими?", але вітер їх не почув, бо його вже давно покликали інші країни.

І от, пройшло 18 років, а українці постали перед вибором: що робити далі, як навести порядок в країні, як знайти свободу? Бо з тих часів, коли вони були щасливими, опало багато листя, збігло багато води, виросло ціле покоління, стерлися кордони між добром і злом. Тепер вже вони не могли відрізнити добро від зла, моральність та розпусту, істину від ілюзій. Моральні критерії перестали існувати в цій країні.

"Напевно, що це і є свобода", – думали жителі цієї країни.

"То. якщо свобода – це аморальність та розпуста, корупція та вседозволеність, то давайте ми цього вітра з його свободою пошлемо куди подалі".

І вирішили вони відродити ті часи, коли вони були щасливі, коли вірили у світле майбутнє. Але це було потім, і це зовсім інша казка. Наша казка про Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі, яка вже не один рік стоїть на сторожі захисту суспільної моралі від розбещених, сексуальних, насильницьких, жорстоких явищ.

За 5 років роботи комісії українці стали моральною нацією, а їх правителі стали сіяти добре та світле, стали справедливими та чесними, перестали ґвалтувати та красти. Індустрія сексуального рабства була винищена, українок перестали продавати для сексуальних утіх, а Київ перестав бути другою сексуальною столицею Європи.

Загалом 90 чоловік зі статусом державних службовців, яких утримують за державний рахунок в сумі 3 мільйони 705 тисяч гривень шістсот гривень щорічно, працюють вдень та вночі задля захисту суспільної моралі, працюють ризикуючи своїм життям та своєю внутрішньою моральністю, бо саме вони беруть на себе перший удар, передивляючись сотні розпусних передач та фільмів. Голова комісії, як в кожній моральній країні належить до першої категорії державних службовців, як міністр чи зам. міністра, має просторий кабінет та службовий автомобіль. А що ви хотіли, Україна завжди турбувалась про своїх правитилів та віддавала їм все, щоб вони не чіпали їх самих.

Працівники комітету безперечно не знали, яка зараз в країні суспільна мораль, але це їм не заважало. Вони не бояться труднощів і кожного разу ставлять для себе нові завдання. Кожного тижня збираються на засіданнях та беруть інформацію до відома, зобов'язують спеціаліста Іванова активізувати діяльність у сфері захисту суспільної моралі та рапортують про дострокове виконання поставлених завдань.

Перед Новим Роком комісією було прийнято чергове сто двадцять п'яте епохальне рішення, яке повинно раз і назавжди зробити Україну моральною країною:

Заслухавши інформацію Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Костицького В.В. про роботу апарату Національної комісії у період між її засіданнями, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

В И Р І Ш И Л А:

Інформацію Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Костицького В.В. про роботу апарату Національної комісії у період між її засіданнями взяти до відома.

Цікаво, а що ж робить апарат комісії між засіданнями? Напевно заслуховує поведінку окремих народних обранців, які потолочили собі пики перед засобами масової інформації, щоб весь світ знав. які конкретні хлопці в Україні або може хоча б рекомендує їм бути моральними особами та не соромити Україну на весь світ? Ні, вони розробляють тематичні плани засідань на наступні місяці, готують звіти про виконання та інколи забороняють видовища, які вже всі побачили, навіть ті, що тільки-но пішли в перший клас. Тобто коефіцієнт корисної дії комісії по моралі дорівнює нулю, але це нікого не обходить. 90 чоловік граничної чисельності апарату мають кабінети, службове житло та можливість працювати на свою країну.

Періодично комісію перевіряють. В актах ревізії пишуть такі слова та речення, що після них на наступний день комісію в іншій країні, скоріше за все, закрили б "за ненадобностью". Але це не для України. А хто буде захищати мораль?

Цікаво, а що пишуть в цих актах перевірки. А ось що:

- Незважаючи на те, що керівники Нацкомісії призначалися ще з 30.08.2004, фактично свою роботу Нацкомісія розпочала лише у червні 2006 року;

- В 2006 році проводилися в основному заходи за зверненнями правоохоронних органів (64 %) та інших установ і організацій (31 %). Нацкомісією взагалі не здійснювався контроль за видовищними заходами, аналіз кіноустановок, радіоустановок і відеозалів щодо їх відповідності вимогам законодавства у сфері захисту суспільної моралі, не проводилась оцінка радіо- та кінопродукції, що містить елементи еротики, та моніторинг реалізації результатів своєї роботи;

- не сформовано єдиної комплексної системи забезпечення захисту моральних засад і утвердження здорового способу життя у сфері інформаційної діяльності, освіти та культури;

- функції органів, що здійснюють експертну оцінку (експертизу) продукції сексуального чи еротичного характеру, дублюються;

- у 2006 році з метою регулювання розповсюдження і демонстрування всіх видів вітчизняних та іноземних фільмів Держкіно було видано прокатні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування 19,9 тис. фільмів, а Нацкомісією проведено аналіз лише 1,8 тис. фільмів. При цьому зазначену функцію Держкіно може виконувати без залученняНацкомісії, оскільки може відмовити у державній реєстрації на підставі висновку Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів;

- Експертизу рекламної продукції здійснює така громадська організація як Всеукраїнська рекламна коаліція, якою у 2006 році було виконано 28 експертиз рекламної продукції, тоді якНацкомісією – лише 7.

Якщо ви зайдете на сайт комісії по моралі, то ви не знайдете там структури та суму витрат, яку проїдає комісія, бо вони у нас скромні і не бажають травмувати психіку непідготовлених. Пересічний житель України думає, що ця комісія працює на громадських засадах і збирається кілька раз на місяць, щоб заборонити щось аморальне (і я теж). А виявляється, що це майже Центральний орган виконавчої влади, який має позавідомчий статус, як РНБО. І це є моральним. А казочці кінець. Я в Інтернеті всю інформацію знайшов, що міг. Отака вам казка, а нам з вами бубликів в'язка.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua