Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Віртуальні збоченці? Якби ж то! Тут значно "крутіше"...


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
10

Це власне й не сатира, а сумний факт утраченого здорового глузду і констатація божевілля...

Перебуваючи вельми тривалий час на "Фразі", я довго не міг зрозуміти "механіку" існування подібних сайтів і на чому вони тримаються. І зрештою, здається, до мене таки дійшло вже тут на "Народній правді" (та й один гарний юнак тут ще трішечки підказав, тож красно дякую йому), де та ж тобі безперебійна "механіка". До слова, вона, як дві краплі води, співпадає й з "механікою" на "ХайВеї"...

До чого я веду? – спитаєте. Не поспішайте поперед батька на плаху – все буде вам нарізане, нанизане й покладене, якщо не в рот, то на "тарілочки" кожному, хто хоч якийсь розум має. Лише майте терпець і не крутіть носом від...смердючого запаху. А тепер включайте свої мізки!...

Кр-к | 23.09.2009 20:48

А, так ти Вітерець ще й ідіот? Кр-к там вже написав тобі, що дякувати Богові успішно "розмножився", сад посадив, діточок виховав, чого тобі з Gay'u видно не буде дане. Ну що ж – кожному своє. Після тебе теж виникає бажання мерщій мити руки, як після загрози зарази. Є тут кілька таких "стурбованих".

Кр-к | 23.09.2009 21:16

Вітер з Гаю:

Мені діла нема до твоєї "орієнтації". Коли ж ти використовуєш мій нікнейм для принади читачів, то принаймні дістань мою думку з перших уст, так би мовити. Мене ні ти, ні твої збоченці абсолютно не цікавлять ДОТИ, поки ВОНИ НАХАБНО НЕ НАВ'ЯЗУЮТЬ СВОЇ "цінності" перважаючій, НОРМАЛЬНІЙ більшості суспільства. От тоді у всіх нормальних і здорових людей виникає природне бажання вліпити їм добряче і загнати в їх брудний хлів. Дохідливо? Хіба решта людей роблять "паради" для своєї орієнтації? Тільки ці божевільні! Якби це лайно не смерділо на всіх усюдах, не створювало видимості що їх "разом багато", то ніхто би цим мотлохом і не цікавився. Уразумєл? Перечитай "жінці" своїй.

Вітер з Гаю | 23.09.2009 21:26

Ти Кр-к і спавді дурак. Цінності нав'язував саме ти. Я ні про ніякі цінності взагалі навіть не обмовився. Єдине, що мене цікавило, щоб ваші "цінності" не причіняли горя дитині (це і є моя єдина цінність). Мене не цікавлять ковирятися в твоїх хворобливих совкових поглядах. Єдине, що мене обурило, що люди людям не важлива доля дидитни, єдине чим вони переймаються, так це пестуванням свого гомофобства. І ще, ти падлюка, межу не переходь. Мою жінку, батьків і тому подібне не чепай. Я розумію, що вседозволенність в інтернеті тобі розв'язала руки. Але знай межу. Хоробрий ти наш.

boroda | 23.09.2009 21:36

Вітер з Гаю:

З сумом – Ви неадекватні...

ІГНОР!

Кр-к | 23.09.2009 21:37

Ти бач, який вразливий, виявився? так чого худобино мене приплітаєш до своєї галематьї? Пиши скотино, що собі хочеш, але тобі придурку потрібна дешева "популярність" – отримуй її повними пригорщами! Я тебе, жалісливого вболівальника "долі дитини" сотні раз питав, так що стоїть на заваді цьому збоченцю полегшити долю дитини, а ти мов гівна в рот набрав і мовчиш! Так я тебе навчу поважати людей і не будити лиха. А те чий ти виплодок, то не мусиш додатково звертати увагу. І так видно дуже добре. Я тебе ідіоте не рухав, хочеш писати про гоміків, то пиши, а чого мене приплутуєш? А приплутав – то діставай по повній мірі і плач тут, придурку.

Вітер з Гаю | 23.09.2009 21:46

Добре, я відповім тобі на твоє запитання. Я думаю що Елтон Джон якраз таки і допоможе і тому хлопчику і іншим дітям. Чого не можна сказати про такого "мораліста" як ти. Так хто з вас підарас (Елтон чи ти) це ще питання. Ти мене навчиш? Ню-ню, вперед з прапором в... дупі! Повчись спочатку само. Вийди за межі совкового-будлятського світосприйняття. Навчись поважати людей. Стань стриманішим... А то вже старість на носі, а ти жовч тут розмазуєш по стінам. Не солідно. А ще й вчити чомусь зібралося...

Анатолій | 23.09.2009 21:47

Пане Вітрезгаю, про себе ви написали: Я є!

Цього замало, втім після ознайомлення з вашим твором зрозуміло: ким саме ви є!

Кр-к | 23.09.2009 21:48

Анатолій:

Точно, дався чути що є. Ніби. А щоб люди зауважили, то скотина мене вставив у заголовок.

Вітер з Гаю | 23.09.2009 21:53

Пане Андрій Васильович, Ви все правильно підмітили. Я писав статтю про хлопчика, про те, чи має він шанс на щастя. А Кр-к постійно зїзжав з теми, його більше цікавив Елтон Джон. Я йому кажу, що хочу, щоб хлопчикові було добре. А вім мені про те, що хоче щоб підарові було погано. Хлопчик його не цікавить. Я думаю, що Кр-к латентний гомосексуаліст, який боїтся собі признатися в тому, що він полюбляє чоловіків.

Кр-к | 23.09.2009 21:54

Вітер з Гаю:"Добре, я відповім тобі на твоє запитання. Я думаю що Елтон Джон якраз таки і допоможе і тому хло пчику і іншим дітям."

За сотим разом спромігся...Так от, ідіоте, те що ти думаєш, – мене цікавить як торішній сніг. Поживемо – побачимо. Але ти би міг (раз так розпинаєшся про інтерес того гоміка) бути більш певним в його " любові і безкорисливості" у стосунку до цієї дитини. Так поясни, ідіоте, то в чому причина твоїх вболівань за цю дитину – раз твій гомік буде забезпечувати, лікувати, опікувати (що там ще?), то чого дреш на собі ризи, чого скавулиш? Поясни громаді причину твоєї печалі?

Вітер з Гаю | 23.09.2009 21:

Добре, підарасику кроке, я поясню тобі. Одна справа жити в дітдомі в Макєївці, а інше бачити світ,

мати турботу батьків. Доречі, тобі ніколи не снилося як ти сосеш х...? Якщо снилося то ти підарасик!

Кр-к | 23.09.2009 22:05

Вітер з Гаю:

Тебе хаме послати, чи сам підеш? І таке чмо турбується за долю дитини! Ось маєте свого вонючого вытра Gay'ю. Такий самий смерд.чий, як "подих" задниці:-))

александр II | 23.09.2009 22:08

у автора по ходу серьёзные проблемы с ориентацией)

и с мозгами тоже!

Анатолій | 23.09.2009 22:18

Панове, ви даремно перейшли на образи. Якщо відкинути емоціі, то пан Кр-к правий. Це легко виявиться покроковому режимі.

Я думаю що Елтон Джон якраз таки і допоможе і тому хлопчику і іншим дітям.

Подібними припущеннями викладена одна дорога, яку нам не оминути.

Єдине, що мене цікавило, щоб ваші "цінності" не причіняли горя дитині (це і є моя єдина цінність)

В чому небезпека традиційних цінностей??

Ну а почкованіє – відверта дурь. Ні к селу, ні к городу. Як в бочку...

Tomodachi | 23.09.2009 22:35

Задум автора вдався – хотів "затронути" "всесвітній" (зауважте – навіть не "світовий") гомосексуаклізьм і не тільки "тронулся", а взагалі "поехал". І то ще в молодості. Що ж то ще буде на старість, як так буде прогресувати??

Tomodachi | 23.09.2009 23:13

Автор: " сам вмерти за ради честі боюсь, зато можу когось вбити "

Звичайно ж, мізер честі, чи її відсутність не вартують, щоб за них вмирати.

Але я не про те.

Прошу всіх звернути увагу – такий тип характеру характерний для військових злочинців, котрі "вмирати бояться з честю", зате вбивають людей там, де небезпека бути вбитим їм не загрожує – по мирних селах. І думають, що це їм принесе честь.

Вітер з Гаю | 23.09.2009 23:17

Tomodachi, ти дійсно дурак. Я писав саме про тебе (хоча і від першого імені). Саме ти говорив тут про честь, але за честь поки що ти не вмер. Зато ти готовий піти на смерть дитини заради честі. Тобто длятебе ОК коли дитина помре,аби тільки гомосексуаліст до неї не торкався? Розумієш? Ти признаєш смерть за честь. Але не свою смерть, а смерть маленької дитини.



Отже, коротенький підсумок: це апробована система "бригадниками" (на які сили вони "працюють" – це вже інше питання) й вельми успішна, які "обслуговують" той чи інший сайт і які "живляться" за рахунок численних наївних лохів, подібних до вас і до мене.

Звідки така впевненість? А я оце кілька хвилин тому ще наостанок пригадав відверте зізнання одного з хазяїв "Фрази", коли я його таки дістав зі своїми моральними закидами: мовляв, ми вас "заводимо", придурків, а ви потім щедро нам масло на хліб намазуєте й не тілько – ще й на ікорку залишається...