Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Новий, нова, нове? Чи...?

jurko | 8.09.2009 10:34

-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
13

Таким чином, серед ідеологічних попередників Арсенія Петровича поряд з Ніколай Яничем замаячила грізна фігура Іосіфа Віссаріоновіча.

Новий, нова, нове? Чи...?
Вернувся з міста додому. В очах рябіло від різнокольорової смугастої реклами "молодого і перспективного" кандидата у президенти. Вирішив переглянути програмні матеріали рятівника Арсенія. Мантра "О, ГУГЛЕ, великий і могутній!" дала величезну купу посилань і, О, диво!, поставила поряд два портрети – Яценюка і Азарова. Виявилося, що глобальну ідею "нової індустріалізації" Арсеній Петрович http://www.ukranews.com/ukr/article/209816.html

банально списав у Ніколай Янича

http://ua.for-ua.com/ukraine/2006/08/30/150555.html

з його презентації програми уряду двічі несудимого прем'єра 2006 року. Воістину, все "нове" на перевірку виявляється добре забутим старим.

Далі – більше. Виявляється, що вслід за "новою індустріалізацією" у програмі Арсенія Петровича крокує "продуктивне село", яке розшифровується як впровадження в Україні промислових технологій сільського господарства з метою зробити виробництво с/г продукції великотоварним. Чим тобі не "нова колєктивізація"!?

Тут мене вже зовсім "переклинило". В пам'яті заворушилися спогади 36-річної давнини, коли в курсі Історії КПСС наш улюблений Михайло Павлович Повч (нехай спочиває з Богом чи з тов. Лєніним) оповідав про "героїчні роки перших п'ятирічок".

Вікіпедія не задумуючись дала відповідь у статті "УРСР": "Індустріалізація і Голодомор.

З 1928 року впроваджено в життя 5-річний план, а з ним колективізацію сільського господарства та індустріалізацію коштом селянства. Тоді ж припинено НЕП, а в національній політиці Москва, побоюючись українського культурного відродження, вдарила по діячах культури, науки і релігійного життя, інспірувавши процес Спілки Визволення України 1930 року. Від колективізації жахливо потерпіло село, особливо в часи штучно викликаного голодомору 1932-1933 рр."

Таким чином, серед ідеологічних попередників Арсенія Петровича поряд з Ніколай Яничем замаячила грізна фігура Іосіфа Віссаріоновіча.

Невже саме це мав на увазі "юний і обдарований", обіцяючи "вєрнуть странє власть"!?

Якщо не дай Бог, то Боже борони!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua