Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
День національного прапора
20
Рейтинг
20


Голосів "за"
29

Голосів "проти"
9

Коментарі
Victoria   | 23.08.2009 03:20
Дякую Олено! І я тебе вітаю!
Я мабуть зараз едина хто ще не спить!:-))
  | 23.08.2009 03:30
- Тату, що означає наш прапор?
- Синій – піднебіння, жовтий – поле.
Піднебіння – нёбо по русски
Мов дотик язика до піднебіння, . мов теплий в ромби з кашеміру светр, . заплутатись у тебе із тремтінням. од кінчиків волосся до смугастих гетр.
На кістках піднебіння у кісткових риб, дуяких земноводних і плазунів розвинені піднебінні зуби; у дводишних риб на піднебіннокрилоподібних кістках
Аффтарица сколько нужно знать справжніх слов*янських мов
чтобы не делать банальных ляпов да на праздник глядя
минус адназначна
  | 23.08.2009 03:37
Сокіл, сокіл
В піднебесся
залітаєш ти високо
Ти кажи мені
горда птиця
Чому так
життя жорстоке...
Ти кажи менi
ясна птаха
Із-за чого
так самотньо...
На душі
не маю спокій,
І в середині –
спекотньо...

Стихи Александра Иванова не мои увы
  | 23.08.2009 03:45
- Білі квіти на червоному цвинтарі.
- А синiй?
- А синій вони у нас вкрали.
Опять враньё или аффтарша дальтоник -синий и голубой -блакитнийсуть не одно и то же. Это вы наверное у геев голубой спёрли?
Ганьба!
  | 23.08.2009 04:32
Шкода, що в моєму місті Києві майже нема кого подратувати!
Не гневите бога,это ваше маленькое счастье мадам!
  | 23.08.2009 04:37
поміркована українська націоналістка з російськомовної родини
Вот всегда говорил,при гибридизации, крезанутость явление неизбежное
хотя бывают и исключения,но это аффтарша не про вас!
amalik   | 23.08.2009 07:32
Слава Україні!
Valeriy   | 23.08.2009 07:38
Ну насчет піднебіння тут уже грамотно разобрали что к чему. Запуталась бедная Олена в своем организме по молодости лет. Но вот эта вечная жалоба – опять москали чего-то вкрали! И постоянные некрофилические ассоциации. И это все даже в праздник независимости Украины! Не плачьте! Возьмите свечку в руки и все у Вас пойдет как надо.
Львовянка   | 23.08.2009 09:37
Авторці.
По-перше,, не зрозумілий "гумор".Здається по крадіжкам,ми тримаємо першість не по кольорам до речі,а по більш вогових питаннях.Чи ви не в курсі?
По-друге,нема "патетики" в такий день.На який "ЩАБЕЛЬ" наша країна влізла?
По-третє- безграмотність,"досягнення" демократичної молоді.
Victoria   | 23.08.2009 09:50
Львовянка:
Авторці.
По-перше,, не зрозумілий "гумор".Здається по крадіжкам,ми тримаємо першість не по кольорам до речі,а по більш вогових питаннях.Чи ви не в курсі?
По-друге,нема "патетики" в такий день.На який "ЩАБЕЛЬ" наша країна влізла?
По-третє- безграмотність,"досягнення" демократичної молоді.
Невже не зрозуміло, що Олена це з іронією написала. НМД вітання вдалось якщо Валерик з Івановим репетутють.
amalik:
Слава Україні!
Героям Слава!
Вас-иль   | 23.08.2009 10:14
Victoria:

Я думаю, пора навчитися розрізняти Валєрія та Іванова.
Victoria   | 23.08.2009 10:18
Вас-иль:
Victoria:

Я думаю, пора навчитися розрізняти Валєрія та Іванова.
?????
Вас-иль   | 23.08.2009 10:26
Victoria:

Ну у Валєрія все однозначно і зрозуміло. А пан Іванов – ну дуууже багатогранний. Прекрасне зауваження щодо піднебіння і тут же пропагандистський штамп щодо блакитного.
Victoria   | 23.08.2009 10:41
Вас-иль:
Обоє рябоє, або не вмер, так здох...
А тро іванова з його реплікой:
Это вы наверное у геев голубой спёрли?
я вже писала: каждый воспринимает в меру своей распущенности.
Короче: у кого що болить...
Wasil   | 23.08.2009 12:02
Шкода, що в моєму місті Києві майже нема кого подратувати!
на превеликий жаль це не відповідає дійсності.