Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
смійтеся на здоров'я перед виборами   бо під час виборів буде не до сміху

Анекдот від Дядька Щуролова. Із нової серії "Батьки і діти"


-9
Рейтинг
-9


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
16

Знаю наперед, що буду битий, адже тут зібралась здебільшого публіка, яка зазвичай не вміє по-справжньому сміятись. Але нічого з собою не можу поробити. Мистецтво гумору й сатири вимагає сьогодні як ніколи нових жертв...

Кабінет Батька-ґаранта. Мертву тишу величезного кабінету зрідка порушували очманілі від спеки любі бджілки Ґаранта, то залітаючи в кватирку, то вилітаючи. За широким столом сидів у позі Наполеона він Сам, а на туркменському килимі, подарованому туркменським правителем колишньому хазяїну цих президентських апартаментів, стояв похнюплений Сєня. Ґарант зиркнув сердито на нього й мовив:

- Сєня, ти чого ото бочку на батька котиш? Хіба не знаєш, що за таке ми можемо руки-ноги обламати, а побіжно ще й за вуха підвісити?

Сєня ще нижче похнюпив голову, зняв окуляри, протер скельця і знов начепив. Раптом кумедно поворухнувши вухами, підняв голову, всміхнувся по-американському, та й каже:

- Няньо, ну, чого б його ото сердитись? Навпаки, радійте, що Ваш добряче підмочений рейтинг саме мені випала щаслива нагода рятувати...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua