Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/fun/49d8891eeb841/

Як москалі зі своїми братами-манкуртами та всякими там яничарами відробляють свій "хліб" на наших теренах...

Улас Золотоноша | 5.04.2009 13:34

Якщо всякі маркови, корнілови, черномирдіни, а також їхні шавки – масани, щєпкіни, анб, бранки тощо будуть продовжувати виконувати роль нікчем-ляльководів на наших теренах – і далі в зовнішніх справах Росії буде кепсько...

Оце передивлявся коменти на НП та на шпальтах сортирного Парахвраза жменьки москалів та "наших" манкуртів з яничарами і дійшов висновку, що їхня "робота" не варта й шеляга. І куди дивиться засланий "козачок" Володька Корнілов – невже це його "орли"? Та вони ж не вартують бути навіть общипаними когутами в нашому борщі! Тож і не дивно, що в москалів послом є такий собі Черномирдін, у якого також язик без кісток і який меле ним без угаву, що заманеться, тим самим задає тон своїм побратимам, як діяти проти нас.

Отже, москалики-воріженьки здатні лише жбурляти в нас своїми черевиками або своїми словесними екскрементами на шпальтах своїх газет та в інтернеті, показуючи свою "вєлікую і могучую культуру", а насправді елементарне безкультур'я. Хизуючись величчю "свого істінно русского пісатєля" Миколи Гоголя, не кажучи вже про їхнього вітчизняного геніального Салтикова-Щедріна, вони так і не навчилися в своїх кумирів розрізняти, що таке Зло, а що Добро.

Одним словом, позлазили зі своїх бєрьозок та єлєй з нашою поміччю в кінці сімнадцятого на початку вісімнадцятого століття, а навчитись елементарної етики та культури так і не спромоглися...

Але є ще надія, яка, звісно, помирає останньою...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua