Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
солома   газ   коноплі   прядки   моржування
14
Рейтинг
14


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
4

Коментарі
Олекса Косар   | 18.02.2009 21:51
ANONIM:
Ще в ту зиму показували сюжет по ТБ про школу, що опалюється соломою, й тепло, й економія. Крім соломи, ще є багато різного непотребу, у т.ч. й кизяки, як Вам не було б смішно.
Щодо ППО, нагадаю, що урочистий парад не було закладено до бюджету ЗС України, а, отже, у загальнонаціональний бюджет. 70 млн. грн. (це мінімальна прикидка, а що насправді...) було викинуто на вітер, навіть техніка против була – глохла навпроти трибуни Верховного...:-) Якраз би вистачило на електренергію.
Борода[/QUOTE

Давайте так: спочатку на солому й кізяки нехай перейдуть заміські "будиночки" нардепів, міністрів, капіталістів, прем"єрів, президентів.
  | 18.02.2009 22:28
Використання соломи повний абсурд.
1) -Вартість котлів для опалювання соломою або реконструкція існуючих, а це близько 150 тис. по Україні (вдумайтесь) сягне десятки мільярдів гривень.
2) -Пробували із водоростями економити гаг? – Зробили, Працювало і Здохло. Нема тепер державної програми по водоростям!
3) Салому краще повернути коровам, інакше здохнуть, тоді і холодно буде і без молока лишимся.

найкращий варіант економії газу, модернізувавши радянські котли за мізерні гроші.
читайте http://yekimovskikh.com – є приклади впровадження.
  | 18.02.2009 22:55
У мене є двигун Стірлінга. Я його годую сухим спиртом, хоча можна і соломою. Он шведи автівку зробили на такому двигуні.
  | 19.02.2009 00:36
Олекса Косар:
Хтось порахував усе від початку до кінця? вичинці?
поки-що не дуже. Але коли буде вигідним, то ми ще будем декілька раз робити фальш-старт, а передові країни вже все матимуть на вищому рівні.
Я теж, як і Ви зараз, смівся кілька років назад над анлійціями, що десь під Лондоном будували досить потужну електростанцію на соломі. Одні транпортні витрати роблять таке концентроване виробництво неоправданим. Отож згадайте мої застереження про певні переваги дрібних сгпідприємств, роззосереджених на сільській території.
Отже вирощування рослин для одержання тепла і складових хімічного синтезу є невичерпним природнім джерелом ресурсів...
Володимир Павлович.
Сезам   | 19.02.2009 11:25
+
Цілком в дусі прем"єрки пропозиція.
  | 19.02.2009 12:25
Сезам:
я не знаю, що там казала прем'єр, а зрозуміло, що вона не спеціаліст в цих речах, але ідея альтернативних джерел енергії (відновлюваних джерел) в світі затребувана. Можете висміювати політиків, бо ми й самі їм ціну знаємо, але не насміхайтеся над тим, про що Ви не маєте уяви. Бразилія вже років з 30 проводить подібні проекти, той же Китай стільки ж часу в сільській місцевості майже в кожній сім'ї має реактор виробництва метану для порбутових потреб. В той час, коли ми в приватних будинках користувалися балонами з пропаном-бутаном, "некультурні" китайці варили їжу на газу із кізяків. 20кг*100млн. дворів =2млн.тон пропану бутану в місяць. Воістину велика країна.
Володимир П.
Олекса Косар   | 19.02.2009 14:01
ANONIM:
Сезам:
той же Китай стільки ж часу в сільській місцевості майже в кожній сім'ї має реактор виробництва метану для порбутових потреб. В той час, коли ми в приватних будинках користувалися балонами з пропаном-бутаном, "некультурні" китайці варили їжу на газу із кізяків. 20кг*100млн. дворів =2млн.тон пропану бутану в місяць. Воістину велика країна.
Володимир П.
Я так і знав... Село знову хочуть покласти на солому та кізяки... Хай на кізяках знаєте, хто обігріваються...*?
  | 19.02.2009 21:02
Олекса Косар:
ANONIM:
Сезам:
Я так і знав... Село знову хочуть покласти на солому та кізяки...?
Село тут ніпричому. В Ізраєлі і Франції, вже більше 20 років існують фабрики переробки гною в МЕТАН (основну складову природнього газу). всі чули про птахофабрику в центрі міста? Навколо ні запаху, ні бруду. Бо там курячий "кізяк" теж переробляється в метан. Ті великі баки-реактори блищать своїми нержавійковими боками, наче космічні кораблі.Багато хто з прохожих і не догадується про смердючий вміст тої супердорогої споруди. НМД: Ізраїльтяни і французи з того мають не прибуток, а задоволення від чистоти і гармонії.