Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
солома   газ   коноплі   прядки   моржування
14
Рейтинг
14


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
4

Коментарі
Юрій Самсон   | 17.02.2009 21:37
Надзвичайно радий знову бачити Ваш допис, Друже! Правильні думки!
Олекса Косар   | 17.02.2009 22:00
Юрій Самсон:
Надзвичайно радий знову бачити Ваш допис, Друже! Правильні думки! [/

Дякую:)
Ekain   | 17.02.2009 22:04
+++
Але хочу додати, що все ж таки не варто знущатись з соломи. Це дійсно один з шляхів енергозбереження. На жаль, в Україні нічого у сфері альтернативних джерел енергії далі намірів не йде. Я маю опосередковане відношення до деяких технологій (як постачальник високоякісних комплектуючих), тому жоден урядовець не купить мене байками. За минулі два роки Україна нікуди не просунулася. Хоча мала б, бо ціни на газ та поведінка керівництва РФ цілком передбачувані.
ЗЕРО   | 17.02.2009 22:34
+!!!
Олекса Косар   | 18.02.2009 01:18
Ekain:
+++
Але хочу додати, що все ж таки не варто знущатись з соломи. Це дійсно один з шляхів енергозбереження. На жаль, в Україні нічого у сфері альтернативних джерел енергії далі намірів не йде. Я маю опосередковане відношення до деяких технологій (як постачальник високоякісних комплектуючих), тому жоден урядовець не купить мене байками. За минулі два роки Україна нікуди не просунулася. Хоча мала б, бо ціни на газ та поведінка керівництва РФ цілком передбачувані.
Я солому поважаю... Тим паче вона ні в чому не винна...
Олекса Косар   | 18.02.2009 01:18
ЗЕРО:
+!!!
Дякую:)
Leon   | 18.02.2009 01:31
Солома фореве!
☺☺☺
  | 18.02.2009 10:11
Шановний авторе.

Не бачу нічого поганого в пропозиції уряду щодо використання соломи. Ще б додав – треба використовувати не тільки солому, а також вітер, сонце, гній, сміттєзвалища, стару гуму тощо.

Треба також відмовитись від централізованих котелень і систем опалення і лишити їх виключно на великих підприємствах. Це дозволить суттєво зменшити втрати при транспортуванні енергії.

Тому не зовсім зрозумів Ваше глузування з цього приводу. Глузувати треба не з соломи, а з того, що з усього вищенаведеного не зроблять рівно нічого. Ні з соломи, ні з вітру...

І щодо відключення ППО глузувати не треба. Вірно відключили. А щоб не відключали – передплату з бюджету.
  | 18.02.2009 10:14
А якщо прем'єр закликатиме любити власних дружин, то від неприязні до неї підемо по шалавам? Чи може в голубі запишимось?
30 млн. тон, що еквівалентно 10 млн. тон вугілля чи нафти, це – що? Хвіст собачий?
Нажаль гарні ідеї політики забалакуючи спакуджують, а журналюги, може й не навмисне, їм допомагають.
  | 18.02.2009 10:18
продовжу 10:11

Отже не законами про заборону відмикання таких об'єктів треба уникати відключень, а економічними важелями. Буде передплата – відключать? Ніколи! І не тільки не відключать – найкращий дріт і труби прокладуть до таких об'єктів, бо якщо за умов передплати ввести ще й серйозні санкції за можливі проблеми з енергопостачанням... Та директор особисто буде вночі обхід робити!

Отже, шановний авторе, не з того боку Ви підійшли... Не з того.

Дякую Ekain'а за гарний та виважений коментар до статті.
Олекса Косар   | 18.02.2009 12:29
ANONIM:
Шановний авторе.

Не бачу нічого поганого в пропозиції уряду щодо використання соломи. Ще б додав – треба використовувати не тільки солому, а також вітер, сонце, гній, сміттєзвалища, стару гуму тощо.

Треба також відмовитись від централізованих котелень і систем опалення і лишити їх виключно на великих підприємствах. Це дозволить суттєво зменшити втрати при транспортуванні енергії.

Тому не зовсім зрозумів Ваше глузування з цього приводу. Глузувати треба не з соломи, а з того, що з усього вищенаведеного не зроблять рівно нічого. Ні з соломи, ні з вітру...
Я з соломи не глузую. Хтось порахував усе від початку до кінця? Шкіра коштуватиме вичинці?
Олекса Косар   | 18.02.2009 12:34
ANONIM:
А якщо прем'єр закликатиме любити власних дружин, то від неприязні до неї підемо по шалавам? Чи може в голубі запишимось?
30 млн. тон, що еквівалентно 10 млн. тон вугілля чи нафти, це – що? Хвіст собачий?
Нажаль гарні ідеї політики забалакуючи спакуджують, а журналюги, може й не навмисне, їм допомагають.
Еквівалент – це переконливо. Де спалюватимемо солому? В печах сільських хат? Тоді ще й кізяки треба додати до еквіваленту. Приїжджайте до села й починайте. І прем"єрку захватіть із собою.
Солому переробляти на брикети? Заводи в кожному селі ставитимемо, чи по райцентрах? Скільки перевезення суди-туди 30 млн. т. коштуватиме коштуватиме?
Олекса Косар   | 18.02.2009 12:37
ANONIM:
продовжу 10:11

Отже не законами про заборону відмикання таких об'єктів треба уникати відключень, а економічними важелями. Буде передплата – відключать? Ніколи! І не тільки не відключать – найкращий дріт і труби прокладуть до таких об'єктів, бо якщо за умов передплати ввести ще й серйозні санкції за можливі проблеми з енергопостачанням... Та директор особисто буде вночі обхід робити!

Отже, шановний авторе, не з того боку Ви підійшли... Не з того.

Дякую Ekain'а за гарний та виважений коментар до статті.
Так чому ж уряд не зробив перед оплату? Гати такий Уряд в три ший! ПВО обеззброїли на 2 доби і ніхто не відповів.
  | 18.02.2009 16:29
Ще в ту зиму показували сюжет по ТБ про школу, що опалюється соломою, й тепло, й економія. Крім соломи, ще є багато різного непотребу, у т.ч. й кизяки, як Вам не було б смішно.
Щодо ППО, нагадаю, що урочистий парад не було закладено до бюджету ЗС України, а, отже, у загальнонаціональний бюджет. 70 млн. грн. (це мінімальна прикидка, а що насправді...) було викинуто на вітер, навіть техніка против була – глохла навпроти трибуни Верховного...:-) Якраз би вистачило на електренергію.
Борода